İnternet Ücretsiz Program İndir

Pgware Throttle – İnterneti Hızlandırma Programı İndir

Yazar admin

Pgware Throttle, anında internet hızını arttırmanızı sağlayan bir yazılımdır. Throttle daha pahalı bir internet paketi için ekstra aylık ücret ödemek zorunda kalmadan daha hızlı bir internetten yararlanmanıza izin verir. İnternetten dosyalar indirmenizi, gezinti ve çevrimiçi oyun oynamanızı daha hızlı yapabilir. Ağ paketleri geliştirmek için Windows kayıt defterinde birkaç değişiklik yaparak, internet bağlantı hızını arttırarak seri bir gezinti yapılmasını ve daha hızlı dosya indirilmesini sağlar.

Günümüzde yaygın olan bir sorunda internetin yavaş olmasıdır. Bizde bu sorunlara çözüm üretmeye çalışıyoruz ve çözümünü bu programda bulduk. 

İnterneti hızlandırmak ve son hızda yapmak için %100 çalışan bir program arıyorsanız, Pgware Throttle tam size göre…Programı indirmeden önce internet hızınızı test etmek isteyebilirisiniz.

Tek bir düğmeye tıklayın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın; web tarama artık çok daha keyifli ve online oyun oynamak inanılmaz eğlenceli hale gelecektir.

Buradan .exe dosyasını ücretsiz indirebilirsiniz. Diğer bir internet hızlandırma aracı olan cFosSpeed internet hızlandırma programını da inceleyebilirsiniz.

İndir

Sistem: Windows 8, 7, Vista, XP & Windows Server 2012, 2008, 2003. 32-BIT/64-BIT

Fiyatı: 19.30 $

Sürüm: 8

Güncelleme: 22.06.2020

Web : pgware.com/products/throttle/

throttle-indir

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 5]

Yorum bırak

3 Yorumlar

  • blank admin dedi ki:

    Ağ ayarlarını yapılandırmaya çalıştığından olabilir.

  • blank Black dedi ki:

    Uygulamanın kendi web sayfası malwarebytes tarafından durduruluyor. Bilginize.

  • blank kurtumi dedi ki:

    Program tanıtımında verilenler umarım doğrudur.