Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

Photo Stamp Remover 11.0 Fotoğraftan Sansür Kaldırma (Kampanya)

Yazar admin

Photo Stamp Remover ile fotoğraflarınızdan tarih damgası, filigran ve diğer istenmeyen nesneleri kaldırın. Fotoğraflarınızda görünen diğer istenmeyen tüm nesneleri kaldırabilirsiniz. Program ile fotoğrafları düzeltmek artık çok kolay. Tam otomatik işlem sunan yazılım ile istemediğiniz tüm kusurları doğal olarak kaldırın. Düzenlediğiniz bölümlerin resmin geri kalanıyla uyum sağlaması için çevresinde piksel oluşturulan doku ile seçilen alanı dolduran akıllı bir restorasyon teknolojisini kullanır. Clone aracını kullanarak resimlerinizi düzeltmek için saatler harcamanıza artık gerek kalmadı. Program ile fotoğraftan sansür kaldırma işlemini gerçekleştirin.

Photo Stamp Remover 11.0 Video Sansür Kaldırma Programı

SoftOrbits Photo Stamp Remover, fotoğraf ve görüntülerden (insanlar, ağaçlar, hayvanlar, logolar, filigran, zaman damgaları, vb) nesneleri kolayca kaldırın. Basit bir şekilde fotoğraf rötuşları, restorasyonlar yapın ve watermark kaldırma gerçekleştirin. Photo Stamp Remover‘ı kullanarak resimlerinizi bir dakika gibi kısa bir süre içerisinde düzeltebilirsiniz.

Fotoğraflarda bulunan çizikler, tozlar, lekeler, kırışıklıklar, yırtıklar gibi istenmeyen herşeyi silebilirsiniz. Akıllı düzeltme teknolojisi sayesinde seçimin etrafındaki piksellerden oluşan yüzey ile silinen alanı doldurur çok doğal bir görünüm sağlar.

photo stamp remover,photo stamp remover serial key

Photo Stamp Remover full indirmek için buraya tıklayın ve ardından yönergeleri takip edin. Sona erdi.

Program Detay: 

  • Dosya i. boyutu: 12.8 MB
  • Lisans: 6 Ay
  • Sistem Gereksinimleri: Windows 7/ 8/ 10
  • Yayıncı: SoftOrbits
  • Web Sayfası: www.softorbits.com/photo-stamp-remover/

Biten Çekilişler:

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 3 Average: 4.7]

Yorum bırak

34 Yorumlar