Hediye ve Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

Photo Stamp Remover 9.1 Fotoğraftan Sansür Kaldırma (Kampanya)

Photo Stamp Remover ile fotoğraflarınızdan tarih damgası, filigran ve diğer istenmeyen nesneleri kaldırın. Fotoğraflarınızda görünen diğer istenmeyen tüm nesneleri kaldırabilirsiniz. Program ile fotoğrafları düzeltmek artık çok kolay. Tam otomatik işlem sunan yazılım ile istemediğiniz tüm kusurları doğal olarak kaldırın. Düzenlediğiniz bölümlerin resmin geri kalanıyla uyum sağlaması için çevresinde piksel oluşturulan doku ile seçilen alanı dolduran akıllı bir restorasyon teknolojisini kullanır. Clone aracını kullanarak resimlerinizi düzeltmek için saatler harcamanıza artık gerek kalmadı. Program ile fotoğraftan sansür kaldırma işlemini gerçekleştirin.

Photo Stamp Remover 9.1 Video Sansür Kaldırma Programı

SoftOrbits Photo Stamp Remover, fotoğraf ve görüntülerden (insanlar, ağaçlar, hayvanlar, logolar, filigran, zaman damgaları, vb) nesneleri kolayca kaldırın. Basit bir şekilde fotoğraf rötuşları, restorasyonlar yapın ve watermark kaldırma gerçekleştirin. Photo Stamp Remover‘ı kullanarak resimlerinizi bir dakika gibi kısa bir süre içerisinde düzeltebilirsiniz.

Fotoğraflarda bulunan çizikler, tozlar, lekeler, kırışıklıklar, yırtıklar gibi istenmeyen herşeyi silebilirsiniz. Akıllı düzeltme teknolojisi sayesinde seçimin etrafındaki piksellerden oluşan yüzey ile silinen alanı doldurur çok doğal bir görünüm sağlar.

photo stamp remover,photo stamp remover serial key

Photo Stamp Remover full indirmek için buraya tıklayın ve bir Face paylaşımı yapın. Ardından kurulum yönergelerini takip edin. (Aktif değil)

Program Detay: Dosya boyutu: 9.41 MB

Sistem Gereksinimleri: Windows 7/ 8/ 10

Yayıncı: SoftOrbits

Fiyat: $49.99

Web Sayfası: www.softorbits.com/photo-stamp-remover/


Biten Çekilişler:

Photo Stamp Remover (10 Hediye Lisans)

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Brian2-GeekBro 3-Mehdi 4-sheriff 5-Darek 6-maho43 7-Uself1972 8-ViKtor 9-vhick 10-Bero

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinize gönderilecektir.

www.softorbits.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.softorbits.com sponsorluğunda sizlere her biri $49.95 değerinde 10 adet Photo Stamp Remover lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 03 Temmuz 2013 Saat: 15.00

Yeni fotoğraflardan istenmeyenleri çıkarmak

Photo Stamp Remover kullanarak, tarih damgaları, filigran, logo ve istenmeyen nesneleri silebilirsiniz.
Ayrıca fotoğraflarınızdan akne ve dövmeler gibi yüz ve cilt kusurlarını da temizleyebilirsiniz. Silinen bölgeleri otomatik olarak oluşturulan doku ile doldurur. Her zaman böyleymiş gibi doğal görünür.

Eski fotoğrafları gençleştirin

Çoğu aile bu keyfi bir ömür boyu korumak istiyor ve bu sebeple yüzlerce fotoğraf var. Ne yazık ki, bu fotoğraflarda zamanla çizikler oluşur, kırışır ve eskir. Neyse ki, Photo Stamp Remover var. Sadece bilgisayara fotoğrafları tarayınız ve çizik, çatlak ve toz noktalarını temizlemek için filigran sökücü kullanabilirsiniz.

Bir fare tıklaması ile kusurları kaldırmak

Photo Stamp Remover ile, en az uğraşla fotoğraf geri yükleyebilirsiniz. Sadece, programla bir fotoğraf açınız, restore gereken alanı seçiniz ve önizlemeyi tıklayın. Eğer istediğiniz gibiyse, Başlat ‘ı tıklatın. Toplamda yapmanız gereken sadece budur. Gelişmiş restorasyon algoritması kullanılarak, program otomatik olarak kusurları kaldırır. Kusursuz temizlik ve arka plana uyum.

Eserlerden renk çıkarın

Elle istenmeyen yeri seçin veya renk, filigran sökücü ile aynı renk olan yerleri otomatik kaldırın. Örneğin, bir fotoğraftaki metinde aynı, düz siyah renk tarih damgalarını kaldırmak için yardımcı olabilir.

Birden fazla fotoğraf rötuş

İçinde bulunan toplu mod desteği ile, filigran sökücü aynı anda birden fazla fotoğrafı işlemenizi sağlar. Örneğin, kameranızdaki birkaç fotoğrafta sol bölümde olan bir tarih damgasını kaldırabilirsiniz. Sadece damganın bulunduğu alanı tanımlamak yeterlidir,
iyileşme süreci başlar. Siz kahvenizi yudumlarken Photo Stamp Remover otomatik olarak tüm fotoğraflarda tarih damgası kaldıracaktır.

Büyük fotoğraf editörlerini yüklemeye gerek yok

Photo Stamp Remover, kamerası olan ve fotoğraf çekmeyi seven, fotoğraflarına kolayca rütuşlar yapmayı düşünen, karmaşık fotoğraf editörlerini satın almak istemeyen ve bunlarla uğraşmak istemeyen herkesi hedef almaktadır.

32 Yorumlar

Yorum Yap