Kampanyalar & Giveaways Resim Düzenleme

Photo Stamp Remover 9.0 Fotoğraftan Sansür Kaldırma (Kampanya)

Photo Stamp Remover ile fotoğraflarınızdan tarih damgası, filigran ve diğer istenmeyen nesneleri kaldırın. Fotoğraflarınızda görünen diğer istenmeyen tüm nesneleri kaldırabilirsiniz. Program ile fotoğrafları düzeltmek artık çok kolay. Tam otomatik işlem sunan yazılım ile istemediğiniz tüm kusurları doğal olarak kaldırın. Düzenlediğiniz bölümlerin resmin geri kalanıyla uyum sağlaması için çevresinde piksel oluşturulan doku ile seçilen alanı dolduran akıllı bir restorasyon teknolojisini kullanır. Clone aracını kullanarak resimlerinizi düzeltmek için saatler harcamanıza artık gerek kalmadı. Program ile fotoğraftan sansür kaldırma işlemini gerçekleştirin.

Photo Stamp Remover 9.0 Video Sansür Kaldırma Programı

SoftOrbits Photo Stamp Remover, fotoğraf ve görüntülerden (insanlar, ağaçlar, hayvanlar, logolar, filigran, zaman damgaları, vb) nesneleri kolayca kaldırın. Basit bir şekilde fotoğraf rötuşları, restorasyonlar yapın ve watermark kaldırma gerçekleştirin. Photo Stamp Remover‘ı kullanarak resimlerinizi bir dakika gibi kısa bir süre içerisinde düzeltebilirsiniz. 

Fotoğraflarda bulunan çizikler, tozlar, lekeler, kırışıklıklar, yırtıklar gibi istenmeyen herşeyi silebilirsiniz. Akıllı düzeltme teknolojisi sayesinde seçimin etrafındaki piksellerden oluşan yüzey ile silinen alanı doldurur çok doğal bir görünüm sağlar.  

photo stamp remover,photo stamp remover crack,photo stamp remover serial key,sansür kaldırma programı indir

Photo Stamp Remover full indirmek için buradan ulaşacağınız kampanya sayfasının indirme bağlantısına tıklayın. Facebook sosyal medya ikonunu kullanarak kampanyayı takipçilerinizle paylaşarak programa ücretsiz sahip olabilirsiniz. Eğer sosyal medya hesaplarından hiç birine sahip değilseniz veya kampanyayı duyurmak istemiyorsanız o zaman geri sayım yapan sayacın sıfırlanmasını da bekleyerek programa ücretsiz ulaşma imkanına sahipsiniz.

Program Detay:

Dosya boyutu: 9.44 MB

Sistem Gereksinimleri: Windows 7/ 8/ 10

Yayıncı: SoftOrbits

Fiyat: $49.99

Web sayfası: www.softorbits.com/photo-stamp-remover/

8 Yorumlar

  • Merhaba,
    Kampanya bildirimi için teşekkürler. Facebook dan bağlanarak, serial i aldım ancak e-posta adresimi kabul etmiyor. Ne yapmam lazım?

  • Sorunum çözüldü. Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.:)
    Saygılar.

  • serial işe yaramıyor. giriyorsun mail istiyor sonrada mail yazıyorsun you are entered invalid key uyarısı veriyor.

  • Programı kurarken sıkıntı yaşayan arkadaşlara: Facebook dan bağlanıp indirdiğinizde, serial i girince, Facebook’ da kullanmış olduğunuz e-posta adresini de yazmanız gerekiyor. Ancak, bir süre beklemeniz gerekiyor. Sanırım sistemleri hemen kabul etmiyor. Yaklaşık bir 15 dk sonra, mail adresinizi ve serial i girin kabul edecektir. Ben bu şekilde kayıt işlemini gerçekleştirdim…

Yorum Yap