Hediye & Çekilişler Resim Düzenleme Ücretsiz Program İndir

Watermark Master-Filigran Ekleme (Ücretsiz İndir)

watermark-master
Yazar admin

Watermark Master öncelikle bir resimler üzerine bir filigran (Metin veya grafik bilgiler) ekleyerek yasadışı kopyalamaya karşı korur. Program, video veya grafik dosyalarını korumak isteyen insanlar için geliştirildi. Animasyonlu Basit metinler, resim dosyası veya GIF video dosyasını filigran olarak kullanabilirsiniz.

Watermark Master bir biçimden diğerine ses, video ve grafik dosyalarını dönüştürme sağlar tümünü görmek için Tıklayınız

Watermark Master ile oluşturulmuş örnekleri görmek için Tıklayınız.

ÜCRETSİZ İNDİR

Ayrıca Watermark Master filigran ekleme ve çok sayıda çeşitli efektler uygulama yeteneği sağlar. Dinamik etki, pürüzsüz bir görünüm veya filigran kaldırılması, filigran hareketi vb. Watermark Master ile bir video film üzerine altyazı koymak mümkündür, kaynak olarak bir DVD altyazı veya SRT dosyaları kullanabilirsiniz. Resim ve videolardan kanal logolarını kaldırabilir.

Windows işletim sistemi tabanlı web sunucuları sahipleri için! Watermark Master uzaktan düzenleme özelliği sağlar ve kolay bir kullanımı vede anlaşılır bir arayüzü vardır.

Watermark Master bir video dönüştürme yazılımıdır. Başka bir deyişle; başka içine biçimden diğerine videoları dönüştürmeyi sağlar. Eski bir video arşiviniz varsa ve modern video biçimlerinden birine dönüştürmek için program size zaman kazandırır.

Watermark Master videolar ve görüntülere küçük resimlerin oluşturmayı sağlamak amacıyla grafik formatlarını destekler, bununla beraber  istisnasız bütün video karelerini kaydedebilirsiniz veya tek bir tıklama ile İnternet yayıncılığı için video galerileri oluşturabilirsiniz.

Video bölümlerini kaldırma ve sahneleri ayıklamak içinde kullanabilirsiniz. Burada her dosya veya grup dosyalar için ayrı bir zaman aralığı ayarlanabilir.

Ses ve görüntü senkronizasyonu video montajı için güçlü yeteneklere sahiptir ve yazılım home video oluşturulması için uygundur.

Watermark Master DVD’ lerin yanı sıra VOB ve IFO dosyaları işler. DVD bölümlerini ayıklamayı ve iki ayrı dosya veya tek bir dosya biçiminde kaydetmeyi sağlar.

Yazılım dinamik filigranlar ekelemeye ve oluşturulmasına yöneliktir. Videolarınıza yavaş yavaş geçen yazılar ekleyebilir, bu hareketli metnin çok ilgi çektiği bilinir bu nedenle sadece video bilgilerini korumak için değil, istediğiniz takdirde örneğin; bir reklam kampanyası yürütmek içinde sistenizde bu özelliği kullanabilirsiniz.

En nihayetinde, Watermark Master video dosyalarını oynatmak içinde kullanılan bir program.

Watermark Master Pro

  • Windows ME, Windows NT 4.0, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
  • 64MB RAM (128MB Tavsiye edilir)
  • 19.26 MB hard disk alanı
  • 800×600 ekran rezilasyonu
  • DirectX 8.1 veya üstü
  • Sürüm 2.2.23
  • Yayın 17 Mart 2010

Watermark Master (Hediye 20 Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1.dream 2.meryem 3.zeynep 4.Muhammet Ali 5.Remove 6.aferince 7.murat343434 8.Luke 9.beyoglu33 10.tamer 11.rocky76 12.a.soso3 13.prestiga 14.Bluebee 15.alikonder 16.funkydansky 17.alixa11 18.quantum__07 19.omer 20.hggr

Kazanan arkadaşları tebrik ederiz. Lisanslarınız gönderilmiştir.

http://www.videocharge.com sponsorluğunda sizlere $74.95 değerinde 20 adet Watermark Master Filigran Ekleme lisansı sunuyoruz. Sitemize “Üye” olup konu altına bir yorum yazan herkes çekilişe katılabilir.

Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 02.04.2011 Saat: 16:00

İyi Şanslar..

(KAMPANYA SONA ERDİ)

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle