Hediye & Çekilişler Resim Düzenleme

Picture Collage Maker Pro 3 (20 Hediye Lisans)

Picture Collage Maker, kullanımı kolay bir fotoğraf kolaj oluşturucudur. Aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak için, çarpıcı çerçeveler içine sıradan fotoğraflar ve resimler ekleyebilirsiniz, böylece sradan gibi görünen fotoğraf bir sanat eserine dönüşebilir. Sadece birkaç tıklama ile, kolajlar, Scrapbooks, afiş, davetiye, takvimler, tebrik kartları oluşturabilirsiniz. Profesyonel  fotoğraf yazılımlarının aksine, bu güçlü kolaj oluşturucu, pratik bir şekilde ustaca kolajlar oluşturmanızı sağlayacaktır.

Birkaç dakika içinde sadece birkaç fare tıklaması ile kolajlar, slaytlar oluşturun..

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir. 

1-adam 2-zeynep 3-Howard 4-Bluer19 5-dadas72 6-dhoy 7-powerb 8-selefkia 9-qayyu 10-mantar 11-murat30 12-Ng 13-Bero 14-Taşkın 15-Shishegar 16-Brian 17-Farabi 18-mehmet 19-mevlana_42 20-Mohammad Wasiullah

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

http://www.picturecollagesoftware.com/ sponsorluğunda sizlere 39.90 USD değerinde 20 adet Picture Collage Maker Pro 3 lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş/Çekiliş Tarihi: 12 Aralık 2011 Saat: 21:00

Yüzlerce kolaj şablonları arasından seçim yapın

Picture Collage Maker, kolajınız için fotoğraf düzenleri ve arka planlar şeklinde geniş bir yelpazede sunuyoruz. Profesyonelce çizilmiş şablonlar bir kütüphane ile birlikte gelir. Kağıt boyutu ve yönü üzerinde tam kontrol sağlar.

Kendi dijital fotoğraflarınız ile fotoğraf kolajlarını kişiselleştirin

Fotoğraflarınızı içeren klasörü seçin ve her fotoğrafın küçük bir görüntüsünü size gösterecektir. Basitçe sürükleyin ve arka plan üzerine resimleri bırakın. Her resmi yeniden boyutlandırmak için basit, etkiyi artırmak için, tam olarak istediğiniz yere taşıyın, isteğinize göre az veya çok eğin.

Çerçeveler, maskeler, metin ve Cliparts ile fotoğraf kolajlarınızı süsleyin

Picture Collage Maker fotoğraflarınıza ekleyebileceğiniz, güzel ve geniş bir resim çerçeveleri koleksiyonu ile gelir. Geleneksel karelere ek olarak, program aynı zamanda, her görüntünün şeklini değiştirmek için izin verir ve her bir resim için uygulayabileceğiniz maskeler vardır.Kolajınızın herhangi bir yerine, herhangi bir renk veya boyutta, metin eklemek çok kolaydır. Tatil görüntüleri, takım maskotları ve şirket logoları, klip art ekleyerek kişiselleştirebilirsiniz.

Kolajlarınızı basın yada arkadaşlarınız ve aileniz ile doğrudan e-posta ile paylaşın

Proje kaydetmek, gelecek güncellemek için arkadaşlarınıza göndermek için bir jpeg dosyası olarak kaydetmek, ya da, gelecek kolaj için bir temel olarak kullanmak için bir şablon çevirmek. Hatta Windows duvar kağıdı kolaj yapabilirsiniz.

Kolaj Sihirbazı

Picture Collage Maker kullanmak kadar kolay, programı daha da kolay hale getirir. Picture Collage Maker sihirbazı kullanmak üzere küçük çocuklar için ideal hale getiriyor, süreci adım adım alır.

Takvim

Picture Collage Maker özellikleri, her kolaylığı ve kişiliğe sahip özel takvimler oluşturup size yardımcı olmak için tasarlanmış cömert bir seçim var. Sonra baskı ve paylaşmak ya da aktif masaüstü tutmak, resimlerden metne logolar her şeyi içerebilir aile, ofis, kulüp veya kilise grubu için takvimler yapabilirsiniz.

Tebrik kartı

Picture Collage Maker ile, saniyeler içinde bir tebrik kartı oluşturmak veya aileniz ve arkadaşlarınızla daha bayat tatil kartları kartlar sadece tebrik kartları kalp ile yapılabilir come.No yıllar için hazine keepsakes oluşturarak daha fazla zaman harcamak.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

46 Yorumlar