Hediye & Çekilişler Resim Düzenleme

Picture Collage Maker Pro 3 (20 Hediye Lisans)

Picture Collage Maker, kullanımı kolay bir fotoğraf kolaj oluşturucudur. Aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak için, çarpıcı çerçeveler içine sıradan fotoğraflar ve resimler ekleyebilirsiniz, böylece sradan gibi görünen fotoğraf bir sanat eserine dönüşebilir. Sadece birkaç tıklama ile, kolajlar, Scrapbooks, afiş, davetiye, takvimler, tebrik kartları oluşturabilirsiniz. Profesyonel  fotoğraf yazılımlarının aksine, bu güçlü kolaj oluşturucu, pratik bir şekilde ustaca kolajlar oluşturmanızı sağlayacaktır.

Birkaç dakika içinde sadece birkaç fare tıklaması ile kolajlar, slaytlar oluşturun..

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir. 

1-adam 2-zeynep 3-Howard 4-Bluer19 5-dadas72 6-dhoy 7-powerb 8-selefkia 9-qayyu 10-mantar 11-murat30 12-Ng 13-Bero 14-Taşkın 15-Shishegar 16-Brian 17-Farabi 18-mehmet 19-mevlana_42 20-Mohammad Wasiullah

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

http://www.picturecollagesoftware.com/ sponsorluğunda sizlere 39.90 USD değerinde 20 adet Picture Collage Maker Pro 3 lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş/Çekiliş Tarihi: 12 Aralık 2011 Saat: 21:00

Yüzlerce kolaj şablonları arasından seçim yapın

Picture Collage Maker, kolajınız için fotoğraf düzenleri ve arka planlar şeklinde geniş bir yelpazede sunuyoruz. Profesyonelce çizilmiş şablonlar bir kütüphane ile birlikte gelir. Kağıt boyutu ve yönü üzerinde tam kontrol sağlar.

Kendi dijital fotoğraflarınız ile fotoğraf kolajlarını kişiselleştirin

Fotoğraflarınızı içeren klasörü seçin ve her fotoğrafın küçük bir görüntüsünü size gösterecektir. Basitçe sürükleyin ve arka plan üzerine resimleri bırakın. Her resmi yeniden boyutlandırmak için basit, etkiyi artırmak için, tam olarak istediğiniz yere taşıyın, isteğinize göre az veya çok eğin.

Çerçeveler, maskeler, metin ve Cliparts ile fotoğraf kolajlarınızı süsleyin

Picture Collage Maker fotoğraflarınıza ekleyebileceğiniz, güzel ve geniş bir resim çerçeveleri koleksiyonu ile gelir. Geleneksel karelere ek olarak, program aynı zamanda, her görüntünün şeklini değiştirmek için izin verir ve her bir resim için uygulayabileceğiniz maskeler vardır.Kolajınızın herhangi bir yerine, herhangi bir renk veya boyutta, metin eklemek çok kolaydır. Tatil görüntüleri, takım maskotları ve şirket logoları, klip art ekleyerek kişiselleştirebilirsiniz.

Kolajlarınızı basın yada arkadaşlarınız ve aileniz ile doğrudan e-posta ile paylaşın

Proje kaydetmek, gelecek güncellemek için arkadaşlarınıza göndermek için bir jpeg dosyası olarak kaydetmek, ya da, gelecek kolaj için bir temel olarak kullanmak için bir şablon çevirmek. Hatta Windows duvar kağıdı kolaj yapabilirsiniz.

Kolaj Sihirbazı

Picture Collage Maker kullanmak kadar kolay, programı daha da kolay hale getirir. Picture Collage Maker sihirbazı kullanmak üzere küçük çocuklar için ideal hale getiriyor, süreci adım adım alır.

Takvim

Picture Collage Maker özellikleri, her kolaylığı ve kişiliğe sahip özel takvimler oluşturup size yardımcı olmak için tasarlanmış cömert bir seçim var. Sonra baskı ve paylaşmak ya da aktif masaüstü tutmak, resimlerden metne logolar her şeyi içerebilir aile, ofis, kulüp veya kilise grubu için takvimler yapabilirsiniz.

Tebrik kartı

Picture Collage Maker ile, saniyeler içinde bir tebrik kartı oluşturmak veya aileniz ve arkadaşlarınızla daha bayat tatil kartları kartlar sadece tebrik kartları kalp ile yapılabilir come.No yıllar için hazine keepsakes oluşturarak daha fazla zaman harcamak.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

46 Yorumlar

 • Please, count me in. Thanks for the best giveaway!

 • Bu programa sahip olmak istiyorum. Hep aradığım bir düzenleme içeriyor. Harika. Herkese bol sanş.

 • Güzel bir programa benziyor umarım bana denk gelir Teşekkürler

 • Bayağı teferruatlı bir program sanırım. şansımızı deneyelim bakalım…

 • very nice and easy to use software! thank you for the contest!!!

 • Gerçekten çok yararlı bir programa benziyor.Teşekkürler…

 • A collage maker with great collection of templates. Procedure to make Collage is very simple but effective. Simple and easy to understand UI.
  very useful in making scrapbook, poster, calenders with personal photos with great effects and mask etc.

  Love to have it, Count me in

 • Thanks yasal for the collage maker.
  The best of Picture collage maker is that it had lots of templates. Bunch of masks, shapes background.
  with Picture collage maker making greeting cards very easy.

  Count me in for it. hope one license for me.

  thanks

 • I’ve tried version 2 and was very pleased. I’d like to have a license for version 3. Thank you for sponsoring this giveaway!!

 • PCM PRO programını daha önce kullanmıştım.o zaman 2.90 sürümünü kullanmıştım.3 sürümünün sadece deneme sürümünü kullandım.ama güzel program.programın sayfasından extra stiller de indirme şansınız var.

 • Hello!
  I am not participating because I already have it. I just love it! It’s a great program, I have only have top praise for it!

 • Merhabalar..
  Belki inanmayacaksınız ama öyle güzel programlara sahip oldum ki bu yasal program sitesi sayeesinde çok geniş ve detaylı bir program arşivim oldu. ve tanıdığım herkese de öneriyorum bu siteyi. emeği geçen bilgiyi paylaşan herkese şükranlarımı sunarım
  saygılarımı sunarım…

 • güzel bi program.herşeyden önce lisanslı olması da cazip.
  umarım bu çekilişte bana çıkar.

 • Kampanyalar için teşekkürler yasalprogram.com, güzel bir program.

 • Sanata adım atalım bakalım. Resimlerimiz boş boş durmasın bi güzellik kazansın, tabi bize çıkarsa.

 • Çok güzel proğram emeği geçen herkese teşekkürler.

 • Teşekürler. çok güzel bir kampanya her ne kadar bana çıkmaz gibi gelsede 🙂

 • Thanks for this chance I hope i will get One

 • Just in time for Christmas, thanks for a chance to win!

 • i need this. thank for this opportunity for such great software!

 • Thank for this awesome giveaway! Appreciate it could be prove useful to me. Cheer