Araçlar (Diğer) Hediye ve Çekilişler Resim Düzenleme Tasarım Programları

CollageIt for Mac Ver.1.4.0 (20 Hediye Lisans)

Collage It for Mac & Windows screenshotÇekilişimiz sona ermiştir. Yorum yazan tüm ziyaretçilerimize lisans gönderilmiştir.

http://www.collageitfree.com/ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 

http://www.collageitfree.com/ sponsorluğunda sizlere $19.90 değerinde 20 adet Collage It for Mac OSX lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya 20 yoruma ulaşana kadar devam etmektedir.

CollageIt otomatik olarak fotoğraf kolajı yapar Mac OS X için kullanımı kolay ve otomatik fotoğraf kolaj yapıcı. Çarpıcı kolaj yapmak için sadece üç adım vardır:  fotoğraf ekle, ayarlanan parametreleri ekle ve kolaj önizleme oluştur, görüntü formatı olarak kaydet.

 

Benzersiz bir şekilde arkadaşlarınız ve aileniz ile fotoğraflarınızı paylaşın.

Otomatik bir şekilde kolaj oluşturun

“Önizleme” Generate tıklayın, CollageIt herhangi bir manuel ayar gerektirmeden fotoğraf ve parametrelere göre otomatik olarak fotoğraf kolajı oluşturmuş olacak.

Kolay Kullanım

Tüm deneyim seviyesindeki kullanıcıların kullanabileceği kadar kolay. Pretty kolaj sadece birkaç fare tıklaması ile yapılacaktır.

3 Adımda Hazır

Bir kolaj yapmak için sadece 3 adım: fotoğrafları-> ayarlanan parametreler eklemek ve önizleme yapıp resim dosyası olarak kaydetmek. Hepsi bu kadar basit

Kolaj çeşitli vetürleri oluşturmak için gelişmiş özellikler ve işlevsellik sağlamak

100 Fotoğraf desteği, birkaç fotoğraf ile kolaj oluşturma. “Otomatik rotasyon modu” ve “Seyrek modu” ile kolajları daha çeşitli hale getirmek.

Gerçek zamanlı önizleme, süper hız

Bir saniye içinde son kolaj önizleyin.

Değişken parametreler

Fotoğraf, fotoğraf sayısı

————————————————————————————————–

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz birebir Twitter ve Facebook  üzerindende duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Kampanya haberimizi Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınızı eklerseniz çok memnun oluruz, ilginize Teşekkür ederiz.

15 Yorumlar

Yorum Yap