Araçlar (Diğer) Ücretsiz Program İndir

Registry Life 4.03 (Ücretsiz)

Registry Life
Yazar admin

Sistem kayıt defteri, Windows işletim sisteminin en önemli bileşenlerinden biridir. Registry Life sistem kararlılığını artırarak, kayıt defterindeki hataları düzeltmenize yardımcı olur ve en iyi duruma getirir. Sisteminizin çalışma kararlılığı çalışma talimatlarına bağlıdır. Birlikte çalışması gereken uygulamaların hızı içerisindeki verilerin hacmine bağlıdır. Sisteminizin kayıt defteri için onarım yapan, kompakt, kullanımı kolay ve ücretsiz bir çözümdür.

GenelRegistry Life uygulaması, kayıt defterinizde biriken sorunları ve boş kayıtları tarayarak onran ve  optimize eden bir kayıt defteri programı.

Registry Life kayıt defteri programı, sisteminizde yer alan kayıt defteri girdilerinin en uygun ve hatasız bir şekilde konumlandırılmasını ve onarılmasın sağlayan bir araç. Tüm hataları çözer ve sorunları minimum düzeye indirger ve PC’nin düzenli ve performanslı çalışmasını sağlar. Sistem kayıt defteriniz için ücretsiz servis sağlar ve kullanımı kolaydır. “Bul ve Düzelt” seçeneği sayesinde pekçok kayıt defteri hata girdisini düzeltebilirsiniz. Registry Life ile bilgisayarınızın hızını katlayabilirsiniz.

Registry Life ile Kayıt Defteri Hatalarını Tamir Edin.

Temizlik ve kayıt defteri onarımı konusunda sizlere kullanışlı bir araç sunmaktadır. Bu araç ile, ondan farklı türde sorunu tespit için kayıt defteri kontrollerini çalıştırabilirsiniz. Aynı zamanda, bu araç kayıt defterinden önemsiz bilgileri siler.

Registry Life ile Kayıt Defteri Optimizasyonu

Disk birleştirme ve kayıt defterini sıkıştırmanıza yardım eden bir araçtır. Program hızlı ve verimli bir şekilde kayıt defterini optimize eder ve bu işlemin sonuçları görsel olarak görüntüler.

Program Detayları
  • Buradan indirebilirsiniz.
  • Windows 10/8,Windows 7,Vista,Windows Xp
  • 17,6 MB
Resimler

Registry Life

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

1 Yorum