Mobil Ücretsiz Program İndir

SoftMaker Office [Windows – Linux – Android] (Yardım Kampanyası)

SoftMaker Office 2008, diğer Ofis yazılımlarına alternatif bir Ofis uygulamasıdır Türkçe dil desteği bulunuyor.

  • OpenOffice.Org dosyalarıyla uyumludur.
  • Denklem düzenleyicisi .
  • Tablo ekleme özelliği .
  • İleri düzenleme seçenekleri.

SoftMaker firması SoftMaker Office Mobile ve FreeOffice paketlerini her indirdiğinizde kalkınma ve yardım projeleri için betterplace.org sitesine. 0,10 € bağışta bulunuyor. Sizde SoftMaker FreeOffice for Windows, SoftMaker FreeOffice for Linux ve SoftMaker Office Mobile for Android ofis paketlerini 24 Aralık‘a kadar ücretsiz indirebilir ve böylece yardıma muhtaç insanlara yardım etmiş olabilirsiniz. Lütfen bu yardım kampanyasını herkese duyurun! Daha fazla indirme, daha fazla yardım anlamına geliyor. Her indirme için SoftMaker firması yardımda bulunuyor. Her indirme bir bağış anlamına geliyor. SoftMaker FreeOffice, Windows, Linux ve Android için tam özellikli ücretsiz bir ofis paketidir. SoftMaker FreeOffice içerisinde barındırdığı bir kelime işlemci, hesap tablosu ve sunum grafik programı ile komple bir ofis paketidir. Microsoft Office’e alternatif ve onunla uyumludur. Her türlü ofis işlemlerinizi yerine getirebilinecek özelliklere sahiptir.

GenelFreeOffice Textmaker: Güçlü özelliklere sahip ve Word’ le uyumludur. Hârika görünümlü, istediğiniz düzenlemeleri yapabileceğiniz belgeler oluşturmanızı sağlar.

FreeOffice PlanMaker: Excel’le uyumludur. Kolay kullanımlı, hızı ve sunum kalitesinde grafikleri ve tabloları ile ikna edicidir.

FreeOffice Presentations: Microsoft PowerPoint’e alternatif olarak kullanmak için yeteneklidir. Kolayca kendini göstermektedir.   

Kampanya HakkındaBuradan ulaşacağınız kampanya sayfasından işletim sisteminize uygun olan programı indirmek için “Download” yazısına tıklayın. Açılacak boş alanlara adınızı, mail adresinizi ve ülkenizi seçip işleminizi onaylayın. Kısa bir süre sonra programın indirme bağlantısı ve lisans anahtarı mail adresinize gönderilecektir.

Kampanyanın ana sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu büyük yardım kampanyasının başarılı olması için sizde destek olun. Bu kampanyayı arkadaşlarınızla paylaşın ve tanımadığınız herkese Facebook, Twitter ve Web forumlarıda duyurun.

Program Detayları

Windows – Linux – Android sistemler içindir.

Fiyatı: Ücretsiz!

Resimler

Yorum Yap