Güvenlik Programları Ücretsiz Program İndir

Rohos Mini Drive (Ücretsiz)

Yazar admin

USB hafızalar için geliştirilen ve oldukça kullanışlı bir güvenlik aracı olan Rohos Mini Drive, USB hafızalarda 2 GB’a kadar olan verileri tamamen şifreleyebiliyor ve kaybolma ya da çalınma durumlarında kullanıcıların verileri üçüncü kişilerden tamamen korunabiliyor.

Program ile USB belleğinizi tam 2 GB’lık parçaya kadar parola korumalı yapabilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve sade bir arayüze sahip olan Rohos Mini Drive ile şifrelediğiniz bilgiler sisteminizde görünmez oluyor. Ancak doğru şifreyi girmeniz halinde belleğinizdeki tüm parola korumalı dosyaları ayrı olarak yeni bir pencerede görüntüleyebilirsiniz. Yazılımı başka bir bilgisayarda kullanıyor ve klavye işlemlerinizi hafızasına alan zararlı bir yazılımın varlığından şüpheleniyorsanız sanal klavyeyi kullanarak parolanızın çalınmasını önleyebilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunuyor


Buraya  girerek programı ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

 

 

 

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

2 Yorumlar

  • merabalar…bu proğramın içerik boyutunu nasıl arttırabiliriz..bazı dosyalar sığmıyor…ben gerçi online buldum da fakat ücretliymiş….bedava indireliliyot muyuz acaba ..teşekkür ederim..