Güvenlik Programları Hediye & Çekilişler

Rohos Disk Encryption (Hediye 10 lisans)

Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar yandaki gibidir.

Kazanan arkadaşları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır. 

www.rohos.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. 

www.rohos.com sponsorluğunda sizlere her biri £29 değerinde 10 adet  Rohos Disk Encryption Lisans’ı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişe katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 25 Ağustos 2011 Saat:20:00

Rohos Disk Encryption programı ile bilgisayar veya USB flash sürücünüzde, gizli ve korumalı bölümler oluşturabilir ve bu bölümleri şifre ile koruma altına alabilirsiniz ayrıca program Internet uygulamalarına erişimi kilitlemenize izin verir.Hassas dosyaları ve özel verilerinizi bilgisayarınızda veya USB sürücünüzde harika program kullanılarak oluşturulan  gizli bölümlerde koruma altına alabilirsiniz. Türkçe dil seçeneği bulunuyor.

Anında Güçlü  disk şifreleme
Rohos disk NIST onaylı AES şifreleme algoritması, 256 bit şifreleme  kullanır. Şifreleme otomatik ve anında gerçekleşir.

Veri kaybı riski yoktur
Eğer şifrenizi unuttuysanız veya USB anahtarını kaybettiyseniz program Partition parola sıfırlama seçeneği sağlar.

Kolay kullanım
Rohos kolay kullanımı önemser, İlk Şifreli Sürücü sistem başlangıçında tek bir tıklama veya otomatik olarak açılabilir.

Klasörü gizlemek
Bu seçenek, yerel ya da ağ kullanıcıları tarafından bilgisayarınızda Google Chrome, Firefox, Skype, İnternet uygulamaları yetkisiz erişimi engelleyerek güvenlik sorunlarını iyileştirmek için  AES 256 güçlü şifreleme çözümü getiriyor.

Sınırsız şifreleme kapasitesi
Ağ depolama, USB flash sürücü veya DVD-ROM üzerinden sınırsız sayıda ek şifreli sanal sürücüler oluşturabilir. Sanal sürücü boyutları sınırsızdır. Her güvenli sürücü açmak için bir kısayol atayabilirsiniz.

 Taşınabilir veri güvenliği çözümü
USB flash sürücünüzde korumalı bir bölüm var bu bölüme herhangi bir bilgisayardan erişebilirsiniz. Rohos  portatiftir.

Erişim kontrolü için bir USB anahtar
USB flash sürücü veya güvenlik belirteçleri gibi  elle şifre girmenize  gerek kalmadan otomatik olarak güvenli disk erişimi için eToken kullanabilirsiniz.

MS Office uygulamaları entegrasyonu
MS Word ( Excel) kişisel disk simgesine tıklayarak açın veya korumalı belgeleri kaydedin.

Yönetici ayrıcalıklarına gerek kalmaz
Yönetici haklarına gerek  kalmadan sanal Rohos Disk Browser ile herhangi bir konuk bilgisayarda USB flash sürücü veya DVD-ROM sürücüsüne erişebilirsiniz.

Masaüstü üzerinde oluşturulan Güvenli kısayollar
Şifreli sürücü belge  kısayolları için endişelenmeyin. Güvenli sürücü  kapalı konuma geçtiğinde Rohos masaüstü otomatik olarak bunları gizler.

Genişletilebilir sanal sürücüler
Rohos Disk ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir zamanda ( sadece NTFS formatında bölümleri için uygulanan )  sanal bir şifrelenmiş bölüm sağlar.

Dosya parçalayıcı Entegresi
Dosya Gezgini sağ tıklayarak herhangi bir dosya veya klasörü kolayca sonradan parçalamak için Şifreli Rohos Disk içine taşıyabilirsiniz. .

Steganografi
Hassas dosyaları tek bir AVI film ya da MP3, OGG, WMA vb gibi medya dosylarınıniçine saklayın.

 Full fonksiyonlu 30 gün deneme amaçlı kullanım için buradan indirin. Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 + Windows 7

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

74 Yorumlar