Güvenlik Programları Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways

SafeBit Disk Encryption 1.8 (Hediye 5 Lisans)

Yazar admin

Bir güvenlik duvarı ya da bir antivirüs programı dış tehditlere karşı koruma sağlar ama iç tehditlere karşı önemli dosyalarınızı kim korur? Dizüstü bilgisayarınız çalınırsa yada virüs veya bir trojan sistem içine sızarsa gizli dosyalarınızı dışarıya gönderir ve bilgisayarınıza bozar bu durumda Safebit son savunma hattıdır. İhtiyacınız olan sabit veya taşınabilir korumayı sağlar. SafeBit size özel dosyalarınızı korumak için gereken program! Basit ve etkili!

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-sude 2-mr.prof72 3-memoli979 4-trn 5-kavas74

Kazanan üyelerimizi tebrik ederiz. Lisanslarınız mail adreslerinize gönderilmektedir.

http://www.safebit.net‘a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

http://www.safebit.net sponsorluğunda sizlere $39.95 değerinde 5 adet SafeBit Disk Encryption lisans’ı hediye ediyoruz. Sitemize “Üye” olup konu altına bir yorum yazan herkes çekilişe katılabilir… Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 03 Mayıs 2011 Saat: 21:00

Windows 7/Vista/XP/Server 2008/Server 2003/2000

Bu dünyada her insanın gizlemek istediği sırları vardır, bir bilgisayar ile çalışıyorsanız kesinlikle sizinde gizli tutmak istediğiniz bazı dosyalar olacak,özel mesajlar , e-postalar, kişisel resim, veya ticari iş sırlarınız  patron, eş, çocuk, arkadaş, hacker, rakiplerinizden  size özel bilgileri korumak isteyeceksiniz.

Hiçbir şey SafeBit’in kullandığı güçlü AES şifrelemesini aşamaz ,eğer çok kullanıcılı bir ortamda çalışıyorsanız bilgisayarınızın birisi tarafından denetleniyor ise  SafeBit size en  kolay yoldan gizlilik  sağlar, virüs, truva atı, hacker ya da denetçilerin önemli dosyalarınıza erişimi olmayacaktır.

SafeBit Veri gizliliği için gereken mükemmel bir elektronik kalkan oluşturur, disk şifrelemesiyle, sanal disk sürücüsü oluşturup, dosya/klasörlerin tümünü şifreleyip, gizleyebilir,sisteminizin yanlış kapanmasına karşı ya da şifrelenmiş dosyaların kırılmasına karşı koruma sağlayan yazılım  dosyaların rastlantı sonucu silinmesine karşı da koruma sağlar ,Programın kullanıcı dostu arayüzü bu işlemleri kolayca yapmanıza yardımcı olur,USB flash bellek kartı gibi çıkarılabilir cihazlara  şifreleri kaydedin ve kasaları açmak için, bu USB flash bellek cihazları kullanın ayrıca USB flash bellek kartlarında şifreli bölümler oluşturun.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle