Güvenlik Programları Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways

SafeBit Disk Encryption 2.2 [Ücretsiz Deneme]

east-tec-safebit-disk-encryption
blank
Yazar admin

SafeBit Disk Encryption nedir? Bir güvenlik duvarı ya da bir antivirüs programı dış tehditlere karşı koruma sağlar ama iç tehditlere karşı önemli dosyalarınızı kim koruyacak? Disk Encryption (Disk Şifreleme) işte böyle bir program. Dizüstü bilgisayarınız çalınırsa, virüs yada bir trojan sistem içine sızarsa gizli dosyalarınızı dışarıya gönderir ve bilgisayarınızı bozar. Bu durumda SafeBit Disk Encryption son savunma hattıdır. İhtiyacınız olan sabit veya taşınabilir korumayı sağlar.

SafeBit size özel dosyalarınızı korumak için gereken program! Basit ve etkili!

Dünyada her insanın gizlemek istediği sırları vardır, bir bilgisayar ile çalışıyorsanız kesinlikle sizinde gizli tutmak istediğiniz bazı dosyalar, özel mesajlar, e-postalar, kişisel resim veya ticari iş sırlarınız patron, eş, çocuk, arkadaş, hacker, rakiplerinizden size özel bilgileri korumak isteyeceksiniz.

Hiçbir şey East-Tec SafeBit Disk Encryption’ ın kullandığı güçlü AES şifrelemesini aşamaz. Eğer çok kullanıcılı bir ortamda çalışıyorsanız ve bilgisayarınız birisi tarafından denetleniyor ise SafeBit size en kolay yoldan gizlilik sağlar, virüs, truva atı, hacker ya da denetçilerin önemli dosyalarınıza erişimi artık söz konusu değildir.

East-Tec SafeBit, veri gizliliği için mükemmel bir elektronik kalkan oluşturur. Disk şifrelemesiyle sanal disk sürücüsü oluşturup, Dosya/Klasörlerin tümünü şifreleyip gizleyebilir. Sisteminizin yanlış kapanmasına karşı yada şifrelenmiş dosyaların kırılmasına karşı koruma sağlayan yazılım, dosyaların rastlantı sonucu silinmesine karşıda koruma sağlar. Programın kullanıcı dostu arayüzü bu işlemleri kolayca yapmanıza imkân tanır, USB flash bellek kartı gibi çıkarılabilir cihazlara şifreleri kaydedin ve kasaları açmak için bu USB flash bellek cihazları kullanın. Ayrıca USB flash bellek kartlarında şifreli bölümler oluşturun.

  • Sürüm: 2.2
  • Dosya boyutu: 2,7 MB
  • Tarihi: 24 Eylül 2015

Desteklenen İşletim Sistemleri

→ Windows 10
→ Windows 8 / 8.1
→ Windows 7
→ Windows Vista
→ Windows XP
→ Windows Server 2008
→ Windows Server 2003

Daha detaylı bilgi edinmek için resmi sayfasına gidin.

ÜCRETSİZ DENEME

safebit-create-a-safe

Eski Yarışma

SafeBit Disk Encryption 1.8 (Hediye 5 Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-sude 2-mr.prof72 3-memoli979 4-trn 5-kavas74

Kazanan üyelerimizi tebrik ederiz. Lisanslarınız mail adreslerinize gönderilmektedir.

east-tec.com’ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

safebit.net sponsorluğunda sizlere $39.95 değerinde 5 adet SafeBit Disk Encryption lisans’ı hediye ediyoruz. Sitemize “Üye” olup konu altına bir yorum yazan herkes çekilişe katılabilir… Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 03 Mayıs 2011 Saat: 21:00

Windows 7/Vista/XP/Server 2008/Server 2003/2000

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

Yorum Ekle