Kampanyalar & Giveaways Veri Kurtarma

Stellar Phoenix Windows Data Recovery Pro 8.0 for PC (Kampanya)

Stellar Phoenix Data Recovery
Yazar admin

Stellar Phoenix Windows Data Recovery Professional, yanlışlıkla veya bir sistem sorunu sebebiyle silinen verilerinizi kurtarmayı sağlayan, Windows sistemler için tasarlanmış bir veri kurtarma yazılımı. Yanlışlıkla biçimlendirdiğiniz sürücüler, sistemde yaşanan bir arızaya bağlı sorunlar sebebiyle silinen veya kaybolan dosyaları, klasörleri, belgeleri, fotoğrafları, videoları ve diğer tüm verilerinizi bu program ile kurtarabilirsiniz.

GenelStellar Phoenix Windows Data Recovery, sabit diskler, hafıza kartları gibi birçok farklı depolama cihazlarından kayıp veya silinmiş verileri kurtarmak için eksiksiz kurtarma kabiliyetine sahiptir.

Veri kurtarmak için sürücüyü seçtiğiniz anda yazılım tüm sürücüyü kaybolan her veriniz için tarar. Stellar Phoenix Windows Data Recovery kurtarılan dosyayı seçtiğiniz yere kaydetmenize izin verir.

Stellar Phoenix Windows Veri Kurtarma, farklı multimedya dosyalarını kurtarmanıza yardımcı olur; mazideki fotoğraflarınız ve belgeleriniz silinse bile artık güvende. Fotoğraf, Görüntü, Video, Ses ve MS Outlook, Outlook Express, MS Exchange, Lotus Notes vb. gibi e-posta istemcilerini kurtarın.

Çoklu tasarruf Seçeneği: Kurtarılmış klasörlerin dosya boyutunu azaltmak için kurtarılan dosyaları Zip veya RAR dolyası biçiminde kaydetmenizi sağlar ve böylelikle sabit disk alanınızdan kazanırsınız.

Derin Tara Seçeneği: Virüs bulaşıp bulaşmadığına bakabilirsiniz. Stellar Phoenix Windows Veri Kurtarma’ nın bu gelişmiş özelliği, ‘Hızlı Tarama’ yapmakla kalmaz tarandıktan sonra silinen dosyayı bulamazsa, otomatik olarak ‘Deep Scan’ e geçmenizi sağlar.

Geliştirilmiş Arama Özelliği: Size daha kolay bir kullanım sunar. Burada belirli bir klasördeki veya bir sürücüye ait belirli dosya türlerini arayabilirsiniz.

Stellar Phoenix ile arama geçmişini geri almak mümkündür ve hatta ziyaret ettiğiniz herhangi bir sitenin URL’sini ve Safari yer imlerini bile geri getirebilirsiniz.

 • Belgeleri, fotoğrafları, videoları ve daha fazla veriyi kurtarır.
 • Sabit disk, CD / DVD, SD kartlar ve USB sürücülerdeki silinmiş verileri kurtarabilir.
 • Kaybolan veya erişilemeyen sabit disk bölümlerini kurtarır.
 • Veri kurtarma için tüm disk bölümlerinin kalıbını oluşturur.
 • Belirli klasörlerdeki kayıp verileri arayarak verileri kurtarabilir.

Stellar Phoenix Windows Data Recovery Pro’ nun Temel Özellikleri

*Sürücüden Veri Kurtarma

Yazılım, silinen önemli dosyalarınızı, fotoğraflarınızı, belgelerinizi ve diğer tüm verilerinizi eksiksiz ve güvenli bir şekilde kurtarmak için tasarlanarak Windows sistemlerde en iyi ve sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanmıştır. Sürücülerin FAT, NTFS ve ExFAT dosya bölümlerinden veri kurtarmayı desteklemektedir.

*Diskteki Kayıp Bölümleri Kurtarın

Bazen disk bölümlerine erişim yapılamaz veya bazı bölümler gözükmeyebilir. Disk bölümünüz eksikse veya gözükmüyorsa, yazılım ile bu kayıp bölümleri kurtarabilirsiniz.

*Medya Dosyalarınızı Geri Getirin

Stellar Phoenix Windows Data Recovery Professional ile, çizilmiş, bozuk veya kısmen sorunlu CD, DVD disklerinizden tüm medya verilerinizi kurtarabilirsiniz.

*İsterseniz Sadece Fotoğraf, Müzik ve Videolarınızı Kurtarın

Tüm kayıp verileri tarayıp zaman kaybı yaşamamak için, sadece istediğiniz formatları seçerek depolama cihazlarınızda tarama yapabilirsiniz.

*Silinen Tüm Dosyaları Kurtarın

Stellar Phoenix Windows Data Recovery Professional, sabit diskler, hafıza kartları, USB sürücüler ve diğer depolama ortamlarından silinen tüm dosyaları kurtarmanıza olanak tanır.

*Kaybedilen veya Silinen E-postalarınızı Kurtarın

E-postalarınızın kaybolması veya silinmesi gibi sorunları Stellar Phoenix ile çözüme kavuşturun. MS Outlook (PST), MS Outlook Express (DBX), MS Exchange Server (EDB), MS Lotus Notes (NSF) gibi tüm popüler e-posta servislerinden silinmiş önemli e-postalarınızı – dosya türleri de dâhil – kurtarın.

*Tüm Verileri Önizleme Yaparak Kurtarın

Seçtiğiniz depolama cihazını tararken tüm bulunan dosyaların önizlemesini görebilirsiniz.

*Daha İyi Sonuç İçin Derin Tarama Yapın

Yazılım, size iki tarama modu sunar: Hızlı Tarama ve Derin Tarama. Hızlı Tarama, seçilen cihazı ve bölümleri tarar ve önizleme için geri kazanılabilir dosyaları listeler.

*Sistem Başlangıç Diski Oluşturun

Phoenix Data Recovery ile önyükleme diski oluşturarak, sistemin açılmaması durumunda, yani bilgisayarınızın önyüklemesi başarısız olsa bile değerli verilerinizi kurtarabilirsiniz.

*Sabit Disklerin Kalıbını Çıkarın

Önceden oluşturulmuş herhangi bir disk kalıbından veri kurtarabilir veya herhangi bir sürücünün, bölümün veya birimin disk görüntüsünü (kalıbını) oluşturabilirsiniz.

*Ham Veri Kurtarma Özelliği

Ham Veri Kurtarma, dosya imzalarına dayanarak sürücülerdeki verileri arayan ve herhangi bir ağır sorunlu depolama ortamından rahatlıkla kurtarmayı sağlayan gelişmiş bir özellik.

*Ücretsiz Veri Kurtarma

Stellar Data Recovery Free edition (Ücretsiz Sürüm), kayıp ya da silinmiş disk bölümlerinizi, Office belgeleri (E-tablolar, PowerPoint sunumları, Word dosyaları vb.), Fotoğraf, video ve diğer multimedya dosyalarınızın kurtarılmasını sağlar.

Kampanya Hakkında

(Aktif değil)

Program DetaylarıSistem Gereksinimleri: Windows XP / Vista /  7 /  8 / 10; Hard Disk Space: 50 MB; Memory: 1 GB Minimum

Yayıncı: Stellar Information Technology

Dosya boyutu: 16,5 MB

Versiyon: 8

Resimler

Stellar Phoenix Windows Data Recovery

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

2 Yorumlar

 • blank Yeniadam dedi ki:

  Nerde Allah aşkına kampanya indiriyoruuz program demo ???

 • blank hasancy dedi ki:

  Nihayet sonunda buda gerekiyordu…