Araçlar (Diğer) Kampanyalar & Giveaways

SUMo V5.3.7 ile Program Güncelleme PC için (Ücretsiz)

SUMo V5.3.7 açılımı; Software Update Monitor’dür. Yazılımlarınızın güncelliğini izlemeye yarayan, manuel olarak hiçbir işlev gerektirmeyen ve güncel olamayan tüm yazılımları bularak güncelleyen bir programıdır. SUMo ile bilgisayarınızda kurulu olan yazılımların en güncel versiyonlarını tespit edebilirsiniz ve bu sayede programlarınız en güncel şekilde kalır.

SUMo, PC’nizdeki tüm yazılımları devamlı tarayarak otomatik olarak günceller; böylelikle en son ve en güncel olan programların sürümlerini kullanmanızı sağlar. Hiçbir zaman yeni bir yazılım versiyonu aramak ve yüklemek gerekmez; Bunun yerine, bilgisayarınızı tarar, otomatik olarak kurulu yazılımların listesini oluşturur ve eğer gerekiyorsa güncellemeleri ve yamaları tespit ederek yükler.

SUMo

Her zaman en güncel yazılım versiyonlarını kullanmak istiyorsanız, Program ile yazılımın beta sürümlerini indirip kurabilirsiniz. Kullanmadığınız bir uygulama olursa, güncelleme listesine dışında bırakabilirsiniz; böylece SUMo onları es geçer.

SUMo V5.3.7 Yazılım Güncelleme Özellikleri:

  • Yüklü yazılımları otomatik tespit
  • Gerektiğinde yazılımların güncellemelerini/ patchlerini otomatik algılar.
  • Filtre / yetkilendirme Beta sürümleri (kullanıcı ayarı)
  • Yoksay listesi : İzlemek istemediğiniz yazılımları gözardı eden listesi
  • Kullanıcılara göre dâha fazla uyumluluk, (Güncelleme Monitörler diğerlerinden de geri bildirim 😉
  • Uluslararası desteği

Platform: Windows 2000, Windows 7 (32 bit) Windows 7 (64 bit) Windows Server, Windows Vista (32 bit) Windows Vista (64 bit) Windows XP   (1.5MB) ve Windows 10 (32 bit ve 64 bit)

Sürümü: V5.3.7 PC için

Lisans: Dört bilgisayar için ömür boyu 

Destek ve Güncelleme: Yok

İndirme Boyutu: 1.54 MB

Web sitesi: http://www.kcsoftwares.com/

4 Yorumlar

Yorum Yap