Antivirus Hediye & Çekilişler

SUPERAntiSpyware Professional (Kampanya) 2 Hediye Lisans

SUPERAntiSpyware Portable Edition, taşınabilir bir anti spyware yazılımıdır. Bilgisayarınıza bulaşmış ve sisteminizde yüklü olan anti spyware ve anti virüs araçlarının çalıştırmasına izin vermeyen tüm zararlıları bularak silebilir. Bilgisayarlarınızdaki malware gibi tüm zararlıları taratarak bulup silebilirsiniz. Bu taşınabilir anti spyware aracını taşınabilir cihazlarınıza yükleyerek istediğiniz yere götürebilirsiniz. İllaki bilgisayarınıza yüklemek zorunda değilsiniz, USB sürücüsünü bilgisayarınıza takarak taramalar yapabilir ve zararlıları temizleyebilirsiniz.

SUPERAntiSpyware Portable Edition’ın temel özellikleri:

  • Ücretsiz ve kurulumu basit: USB flash sürücülerine kolay kurulum.
  • Taşınabilir: taşınabilir USB sürücülerine kurulum olabilir.
  • Hızlı, tam, kritik nokta veya özel tarama işlemi gerçekleştirmek için kullanılabilir.
  • Karantina: karantinaya şüpheli dosyaları taşır.
  • Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 ile çalışır.

SUPERAntiSpyware 5.0 Geliştirilmiş yeni özellikleriyle artık gerçek zamanlı korumaya sahip.

Hızlı. Güçlü. Etkili. – En inatçı tehditleri tespit edebilen yeni tarama motoru ile çok hızlı bir tarama sağlar.

Yeni Arayüz – Kullanımı kolay bir düzende kendini kullanıcılara sunarken tüm önemli araçlar ve özelliklere kolay erişim sağlar.

Gelişmiş Gerçek Zamanlı Koruma – Sisteme bulaşmadan önce tehditleri tespit eder. Sistem kaynakları üzerine çok az yük getirir. Bu sayede çalıştığını bile hissettirmez.

Daha hızlı / Sessiz Güncellemeler – Güncelleştirmeleri karşıdan sessizce yükler, sistem üzerindeki yükü azaltır.

Çekiliş Sona Ermiştir. Kazanan mesajlar yukarıdaki gibidir.

Kazananlar
1. Alabama174
2. Ozzy
Tebrikler..Lisanslarınız izleyicilere eklediğiniz mail adreslerinize yollanmıştır.

SUPERAntiSpyware Professional, özel tarama teknolojisi ve işlemci sorgulama teknolojisi ile gelişmiş bir casus, reklam yazılımı kaldırma programıdır.

http://www.superantispyware.com sponsorluğunda sizlere US$39.90 değerinde 2 adet lisans sunuyoruz.

Program ömür boyu güncellemelere açıktır. Ayrıca kazanan Şanslı izleyici verilen lisansı 2 ayrı bilgisayarda kullanım hakkına sahip olacak(ev+iş gibi )
Kazanma şansı elde etmek için: 

1-  Sol tarafta bulunan “izleyicilerimize” katılmış olmanız gerekmektedir. Değilseniz hemen izleyicilerimize katılın. 
2 – İzleyicilerimizin çekilişe katılmak için bu konu altına bir yorum yazmaları yeterlidir.
Kazananlar random.org sitesi kullanılarak otomatik seçilecek ve isimleri bu konu altında açıklanacaktır.
Önemli: İzleyiciler bölümümüze ekli olduğunuzdan emin olun..”Adsız” yazılan yorumlar geçersiz sayılacaktır. (Bilgilerinize ulaşamadığımız için)
1.000.000’dan fazla casus yazılımı bulup silerek sisteminizi korur. masaüstünüzün zararlı yazılımlar tarafından zarar görmesini engeller, sistem kayıtlarını düzenler ve görev yönetimi görevini üstlenerek bu bölümlere bulaşması muhtemel casus yazılımları bulur siler,sabit diskinizin komple veya sizin belirttiğiniz şekilde taramasını yapar, harici sürücüler, bellek kayıtları, kişisel dosyaları güvenli kalmaları için sürekli tarar. Spyware, adware, malware, truva atları, dialer, solucanlar, keylogger’lar ve hijacker’ları tarayarak bulabilir Sisteminize sızmaya çalışan bu çeşit zararlı yazılımları anında tespit ederek yüklenme ve tekrar yüklenme işlemlerini engeller,direct Disk Access (Direkt Sürücü Erişimi) özelliği sayesinde diğer programların göremediği rootkitleri de görebilir,bu gelişmiş profesyonel versiyonda otomatik tarama özelliği, sistem açılışı ve kapanışı esnasında sisteme varar vermeye çalışan yazılımlara karşı koruma, kayıt defteri koruması, otomatik güncellemeler, gerçek zamanlı engellemeler gibi gelişmiş özellikler bulunmaktadır.
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

28 Yorumlar