Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler Ses / Müzik Düzenleme Video Oynatıcı

SuperEZ Video Converter (20 Hediye Lisans)

Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-azad 2-Juan 3-giovanni 4-Goodwin 5-Janoja 6-mayur1991 7-registered user 8-ogzzcmm 9-osvaldo luz 10-wufi 11-Adnan 12-emrahcan53 13-vhick 14-Cool 15-Shishegar 16-ZC 17-S4B0T4J 18-KaushikM12 19-ramazan1175 20-Val Pope

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.wav-editor.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.www.wav-editor.com Sponsorluğunda sizlere $49.95 değerinde 20 adet SuperEZ Video Converter lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 12 Kasım 2012 Saat: 15.00

SuperEZ Video Converter, çok fonksiyonlu ve kolay kullanımlı özellikleri ile pratik bir video dönüştürücü yazılımıdır. SuperEZ Video Converter multimedya hayranları için en popüler araç olacaktır. Devrimci ve güçlü bu video dönüştürücü ile zahmetsizce AVI, MP4, FLV, SWF, MPEG, RM, WMV, 3GP ve daha birçok video formatları arasında dönüştürme yapabilirsiniz. Ayrıca birçok taşınabilir cihaza uygun formatlara videoları dönüştürerek videoları yüklemenizi ve istediğiniz yerde izlemenizi sağlar. Videolardan sevdiğiniz müzikleri çıkarmanızda bu video dönüştürücü ile mümkündür. İyi yapılandırılmış önayarları ile istediğiniz video / ses kalitesini elde etmenize yardımcı olacaktır. Sihirbaz modunda, adım adım rehberlik ederek herhangi bir teknik deneyime gerek bırakmadan kolayca işinizi yerine getirir. 

 

 

Popüler video formatları arasında video dönüştürme

SuperEZ Video Converter, video dönüşüm için hemen hemen her görevi gerçekleştirmek için tasarlanmış açık kaynaklı bir yazılımdır. Toplu video dönüştürme desteği ve 3GP, MP4, AVI, MPG, WMV, MPEG, FLV ve HD formatlara dönüştürmek için olanak sağlar. Dönüştürülen videolar bir çıkış dizinine kaydedilir ve orijinal videolar aynı bırakılır.

 

Videoları Ses formatlarına dönüştür

Kolay kullanımlı grafik arayüzü ile (all-in-one) hepsi bir arada özellikli bir video dönüştürme aracı arıyorsanız, bu SuperEZ Video Converter’dan başkası olamaz. Zahmetsizce ve yıldırım hızıyla WMA, MP3, M4A, AAC, OGG ve FLAC gibi ses formatlarına video dosyalarını dönüştürmenizi sağlar.

 

 

Çeşitli Multimedya Aygıtlarına Destek

Eğer bir iPhone telefonunuz varsa ve film izlemek istiyorsanız, önce video dönüştürmeniz gerekir. IPod, iPhone, iPad, Apple TV, PSP, Cep Telefonları, vb. gibi taşınabilir cihazlarınıza videoları dönüştürerek yüklemenizi sağlar. Birçok cihazlara videoları dönüştürme işlevi sunar.

 

İyi yapılandırılmış kaliteyi hissedin

Çıkış ayarlarını ayarlamak için, örneğin video seçenekleri ve ses seçenekleri gibi her tür çıktı formatında ayrıntılı parametrelerini ayarlamak ve tercih etmek çok kolaydır.

 

Kullanım Kolaylığı

Dönüştürücü size adım adım rehberlik ederek sihirbaz modunda çalışır. Dönüşüm tamamlandığında, akıllı dönüştürücü bir ses çalarak işlemin tamamlandığını bildirecektir.

 

 

Sistem gereksinimleri nelerdir?

 Minimum:

Intel Pentium 3 500MHz veya eşdeğer işlemci

En az 256 MB RAM

50 MB boş sabit disk alanı

Grafik modu 800×600, 16-bit renk

Internet Explorer 6

Microsoft Windows XP / Vista / 7

Önerilen:

Intel Pentium 4 1GHz veya eşdeğer işlemci

512 MB RAM

Minimum 100 MB boş sabit disk alanı

Grafik modu 1024×768 gerçek renk (yüksek 32-bit)

Internet Explorer 7

Microsoft Windows XP / Vista / 7

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

47 Yorumlar