CD Yazma Programı Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler

TDMore DVD Converter (50 Hediye Lisans)

Yazar admin

dvd_converter_b

Kampanyamız sona ermiştir.

Tüm yorumlar lisans kazanmıştır. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.tdmore.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.tdmore.com sponsorluğunda sizlere her biri $29.99 değerinde olan 50 adet TDMore DVD Converter lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi:02 Aralık 2014 Saat: 15.00

TDMore DVD Converter, H.265 kodlayıcı ile tasarlanmış olağanüstü bir DVD dönüştürücü ve kopyalama yazılımıdır. TDMore DVD Converter, çeşitli cihazlarda oynatmak için DVD’leri ve videoların her türlüsünü dönüştürebilir.  Tüm sevdiğiniz DVD filmlerinizi ve videolarınızı istediğiniz formata dönüştürebilir ve taşınabilir cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. DVD içeriklerinizi ister bilgisayarınıza isterseniz de farklı bir cihaza kolayca kopyalayabilirsiniz…

Genel

DVD’leri, MP4, MKV, WMV, FLV, AVI, VOB, TS, vb; formatlara dönüştürün;

DVD’leri  MP3, WAV, AAC, FLAC, M4A, vb. ses formatlarına dönüştürün;

Akıllı telefonlara, tabletlere, PDA’lara, PSP, PS3, vb. taşınabilir akıllı cihazlarınıza DVD içeriklerini dönüştürüp yükleyin;

DVD’lerdeki MKV, WMV, TS, AVI, MP4 formatındaki 2D videoları 3D’ye dönüştürün;

DVD’lerdeki videoları H.265 Encoder ile 2D ve 3D MP4 H.265 veya MKV H.265 formatına dönüştürün.

Herhangi bir videoyu ve DVD’yi istediğiniz formata dönüştürün

TDMore DVD Converter, DVD içeriklerinizi MP4, MKV, AVI, FLV, WMV, VOB, 3GP, TS, vb. gibi video formatlarına dönüştürme yeteneğine sahiptir. Akıllı telefonlar, tabletler, Apple TV ve PDA cihazlarınız dâhil olmak üzere birçok akıllı taşınabilir cihazlara videolarınızı yükleyerek oynatabilirsiniz.

 

DVD filmlerinizi 2D-3D MP4 H.265 veya MKV H.265 video formatlarına dönüştürün

TDMore DVD Converter, H.265 Encoder ile donatılmış güçlü bir DVD kopyalama yazılımıdır. DVD’leri MP4, H.265 formatına daha az boyutta dönüştürmek için olanak sağlar. % 50 daha az büyüklüğü ile MKV H.265 ve hatta 3D MP4 & MKV H.265 videoların boyutu azalır ve özgün kalitesi bozulmaz.

 

DVD’leri  tüm ses dosyalarına dönüştürebilir

TDMore DVD Converter, aynı zamanda DVD içeriklerini MP3, M4A, WMA, WAV, AAC, FLAC, AC3 ve DTS ses dosyaları dönüştürebilir. Böylece sevdiğiniz müzik ve şarkıları iPod, MP3 çalarlarlar, akıllı telefonlar ve tablet gibi cihazlarda dinleyebilirsiniz.

 

DVD’lerdeki 2D Videoları 3D’ye dönüştürün

TDMore DVD Converter, DVD’leri dönüştürerek 2D videoları 3D’ye dönüştürebilir.  MP4, MKV, WMV, TS, AVI biçimlerinde ve yan-yana veya alt üst tarzı dönüşümler yapabilir.

 

Dahili büyüyen profil bankasına sahiptir

TDMore DVD Converter, tüm ana video formatlarını ve popüler cihazları kapsayan yerleşik optimize edilmiş profil bankasına sahiptir. Ve bu profilleri hızla büyüyerek gelişmektedir.

 

H / W hızına hız katar

Görüntü kalitesinden ödün vermeden dönüşüm hızını artırmak için NVIDIA CUDA ve Intel Quick Sync teknolojilerini bütünleştirir. Böylece daha hızlı ve kaliteli bir şekilde dönüşümler yapabilirsiniz…

 

Kampanya Hakkında

Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanyamız sona erdiğinde yapacağımız çekilişle yorum yazan 50 kişi 1 senelik TDMore DVD Converter lisansı kazanacaktır. Lisanslar kazanan kişilerin mail hesabına gönderilecektir.

Program Detayları

Windows 8.1/8/7/Vista (32/64bit)

Fiyatı: $29.99 (1 senelik)

Download the free trial version

Resimler

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

30 Yorumlar