Kampanyalar & Giveaways Veri Kurtarma

Tenorshare Data Recovery Profesyonel İndir (Kampanya)

Tenorshare-Any-Data-Recovery
blank
Yazar admin

Tenorshare AnyData Recovery Profesyonel, kazayla “Shift Delete” tuşlarını kullanarak önemli dosyalarımı sildiniz? Biçimlendirilmiş USB medya sürücülerinden değerli resimlerinizi alamıyor musunuz? Tenorshare Data Recovery güçlü bir veri kurtarma programı olması hasebiyle, hasarlı, biçimlendirilmiş, kazayla dizüstü bilgisayardan silinmiş verileri sabit disk veya USB dijital ortam sürücülerinden kaybolan her türlü dosyayı kolayca kurtarabilirsiniz.

GenelTenorshare Data Recovery Profesyonel Gelişmiş Kurtarma Çözümü

USB Drive, Pen Drive, hafıza kartı, taşınabilir medya ve dijital kameralardaki resimleri, silinmiş veya çeşitli formattaki dosyaları, Tenorshare Data Recovery ile hemen geri alabilirsiniz.

Tenorshare Data Recovery  bir salt okunur veri kurtarma yazılımıdır. Dizüstü veya ortam sürücüleri kaydedilen önemli dosyalar, değerli resim, toplanan şarkılar, önemli veriler gibi geri almanıza yardımcı olur. Virüs nedeni ile kaybolan, bozulan bölümlerden fiziksel hasarlı ortamlardan, sürücülerden kaza ile silinmiş dosyalara ve sabotaja uğramış sistemlere kadar kaybolan verileri uygulama ile kolayca geri getirebilirsiniz.

Not: Tenorshare Any Data Recovery Profesyonel sürümü önyüklenebilir / kurtarma CD’si / DVD / USB oluşturmayı desteklemez. 

Kampanya Hakkında

Buradan kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz.

Program DetaylarıSilinmiş Kurtarma, Format Recovery, RAW Kurtarma ve Partition kurtarma: Çok kolay dört benzersiz veri kurtarma seçenekleri ile kullanımı kolay arayüz.

Destek ekibi tarafından 7 / 24 teknik destek alma imkânı.

Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10; macOS

ResimlerTenorshare AnyData Recovery Pro

Tenorshare AnyData Recovery Profesyonel

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

1 Yorum