Tenorshare WhatsApp Recovery Veri Kurtarma (Ücretsiz)
Kampanyalar & Giveaways Mobil Veri Kurtarma

Tenorshare WhatsApp Recovery Veri Kurtarma (Ücretsiz)

Yazar admin

Tenorshare WhatsApp Recovery, iOS ve Android cihazlarından yanlışlıkla sildiğiniz veya bir sorun nedeniyle silinen tüm WhatsApp mesajlarınızı ve rehberinizdeki kişileri tekrar geri getirmenizi sağlayan bir kurtarma programıdır. Yazılım, iOS’un 10/9.3/9/8/7 sürümlerini destekler ve bu sürümlere sahip iPhone 7, 7 Plus, SE, 6S, 6S Plus, iPhone 6, 6 Plus, yeni küçük iPad Pro, iPad Pro, iPad Air 2, iPod touch 6/5G’de dâhil olmak üzere cihazlarındaki tüm silinmiş WhatsApp sohbet ve rehber kayıtlarınızı hızlıca kurtarır. Tenorshare WhatsApp Recovery ile sadece Apple cihazlarınızdan değil ayrıca Android sistemli Samsung Galaxy S7, Galaxy Note 4, HTC M9, Sony Xperia Z4 gibi tüm Samsung telefonlar ve tabletlerden de silinmiş olan WhatsApp mesajlarınızı tek bir tıklamayla geri getirebilirsiniz.

WhatsApp Recovery, yanlışlıkla silinen WhatsApp mesajlarınızı kurtarmanızı sağlar. Yanlışlıkla silinen WhatsApp mesajlarınızı kurtarmak ister misiniz? Tenorshare WhatsApp, sizin için tüm WhatsApp sohbetleri ve kişileri kurtarabilir. ITunes yedeklemesi olmadan iOS cihazlarınızdan doğrudan kurtarma yapabilir. Size kurtarma için 2 etkili seçenekler sunar.

Sadece tek bir tıklama ile kayıp WhatsApp mesajları ve kişileri alabilirsiniz ve bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Tenorshare WhatsApp Recovery iOS ve Android Cihazlara Sunduğu Kurtarma Özellikleri

  • iOS sürüm yükseltmesinden sonra kişiler, WhatsApp mesajları vb. silinen verilerinizi geri getirebilir.
  • Jailbreak’ten sonra veya fabrika ayarlarına dönüş sonrası silinen WhatsApp mesajlarını kurtarın.
  • Eski WhatsApp mesajlarınız, en son sürüme yükseltildikten sonra gittiyse geri getirebilirsiniz.
  • Yeni Android işletim sistemine geçtikten sonra WhatsApp sohbet geçmişiniz silinmiş ise onları tekrar geri yükleyin.
  • Yeni bir Android ROM yükledikten sonra kaybolan WhatsApp mesajlarınızı kurtarabilirsiniz.

Tenorshare WhatsApp ile Silinen, Biçimlendirilmiş, Erişilemeyen WhatsApp Verilerinizi Geri Alın

Tenorshare WhatsApp Recovery, iPhone, iPad, iPod, yeni küçük iPad Pro veya Samsung, LG vb. kullandığınız tüm marka ve modellere sahip cihazlardan silinmiş olan tüm WhatsApp verilerinizi hızlı ve etkili bir şekilde kurtarmanızı sağlar.

  • WhatsApp sohbetleriniz kurtarılmadan önce önizleme yaparak hangilerini almak istediğinizi seçip, sadece istediğiniz verilerin kurtarılarak kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.   
  • iOS ve Android cihazlarınızdaki WhatsApp mesajlarını, videoları, fotoğrafları ve kişilerinizi 1 tıklamayla geri yükleyin ve kaydedin.

iPhone Cihazlarınız için 2 Farklı WhatsApp Kurtarma Moduna Sahiptir

Hem iDevics, hem de iTunes ile yedeklemenizden WhatsApp mesajlarını ve kişileri geri getirmenize izin verir.

WhatsApp mesajlarınızı ve kişileri doğrudan iDevices ile kurtarabilirsiniz ama iTunes veya iCloud ile yedekleme hiç yapmadıysanız sorun değil; o zaman Tenorshare WhatsApp recovery, silinmiş olan WhatsApp mesajlarınızı ve kişileri iPhone, iPad, iPod touch cihazlarınızdan kurtaracaktır.  

ITunes yedeklemesinden WhatsApp mesajları ve kişileri geri yükleyebilirsiniz. Özellikle iDevice’iniz hasar gördüğünde, kaybolduğunda veya kırıldığında iTunes yedeklemesinden WhatsApp mesajların sohbet geçmişini ve kişileri seçerek kurtarın.

WhatsApp Mesajlarınızı, Fotoğrafları, Videoları ve Kişileri Bilgisayara kolayca Aktarın

Ne zaman isterseniz önemli WhatsApp mesajlarını ve kişileri bilgisayara kaydederek yedekleyin. Bu yedekleriniz her zaman geçerlidir. (WhatsApp yalnızca 7 günde bir yedekleme sunar.)

Cihazınızın daha hızlı çalışmasına yardımcı olmak ve cihazınızda daha fazla yer açmak için WhatsApp mesajlarınızı PC’ye aktarabilirsiniz. Mesajları 3 farklı dosya biçiminde dışa aktarın: .xls, .xml, .txt.

Geniş Bir iOS ve Android Cihaz Desteğine Sahiptir

Tenorshare WhatsApp Recovery,  iOS’un 10, 9.3, 9.2, 9.1, 9, 8 vb. yeni veya eski tüm sürümleriyle uyumlu olarak çalışır. Tüm iOS cihazlarıyla tam uyumludur. Ayrıca Android 2.3’den Android 6.0 Lollipop sürümüne ve daha yeni Android sürümleri ile çalışan tüm Android cihazları desteklemektedir.

Tenorshare WhatsApp Recovery

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 10/Windows 8.1/Windows 8/Windows 7/Vista/Windows XP (32-bit/64-bit)

Windows için sürümü: 3.5.0.0 

Lisansı alabilmek için; isim – soy isim, e-mail ve doğrulama sayısını girip gönder butonuna tıklayın ve e-postanızı kontrol edin. Posta gelmediyse spam klasörünü kontrol etmeyi unutmayın.

Kampanya Sayfası

(Aktif Değil)

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

2 Yorumlar