Kampanyalar & Giveaways Mobil Veri Kurtarma

Tenorshare WhatsApp Recovery Veri Kurtarma (Ücretsiz)

tenorshare-whatsapp
Yazar admin

Tenorshare WhatsApp Recovery, iOS ve Android cihazlarından yanlışlıkla sildiğiniz veya bir sorun nedeniyle silinen tüm WhatsApp mesajlarınızı ve rehberinizdeki kişileri tekrar geri getirmenizi sağlayan bir kurtarma programıdır. Yazılım, iOS’un 10/9.3/9/8/7 sürümlerini destekler ve bu sürümlere sahip iPhone 7, 7 Plus, SE, 6S, 6S Plus, iPhone 6, 6 Plus, yeni küçük iPad Pro, iPad Pro, iPad Air 2, iPod touch 6/5G’de dâhil olmak üzere cihazlarındaki tüm silinmiş sohbet ve rehber kayıtlarınızı hızlıca kurtarır. Tenorshare WhatsApp Recovery ile sadece Apple cihazlarınızdan değil ayrıca Android sistemli Samsung Galaxy S7, Galaxy Note 4, HTC M9, Sony Xperia Z4 gibi tüm Samsung telefonlar ve tabletlerden de silinmiş olan mesajlarınızı tek bir tıklamayla geri getirebilirsiniz.

WhatsApp Recovery, yanlışlıkla silinen mesajlarınızı kurtarmanızı sağlar. Bu mesajlarınızı kurtarmak ister misiniz? Tenorshare, sizin için tüm WhatsApp sohbetlerini ve kişilerini kurtarabilir. ITunes yedeklemesi olmadan iOS cihazlarınızdan doğrudan kurtarma yapabilir. Size kurtarma için 2 etkili seçenekler sunar.

Sadece tek bir tıklama ile kayıp mesajları ve kişileri alabilirsiniz ve bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Tenorshare WhatsApp Recovery iOS ve Android Cihazlara Sunduğu Kurtarma Özellikleri

  • iOS sürüm yükseltmesinden sonra kişiler, mesajlar vb. silinen verilerinizi geri getirebilir.
  • Jailbreak’ten sonra veya fabrika ayarlarına dönüş sonrası silinen mesajları kurtarın.
  • Eski Whats App mesajlarınız, en son sürüme yükseltildikten sonra gittiyse geri getirebilirsiniz.
  • Yeni Android işletim sistemine geçtikten sonra sohbet geçmişiniz silinmiş ise onları tekrar geri yükleyin.
  • Yeni bir Android ROM yükledikten sonra kaybolan mesajlarınızı kurtarabilirsiniz.

Tenorshare ile Silinen, Biçimlendirilmiş, Erişilemeyen WhatsApp Verilerinizi Geri Alın

Tenorshare Recovery, iPhone, iPad, iPod, yeni küçük iPad Pro veya Samsung, LG vb. kullandığınız tüm marka ve modellere sahip cihazlardan silinmiş olan tüm verileri kurtarır.

  • Sohbetleriniz kurtarılmadan önce ön izleme yaparak hangilerini almak istediğinizi seçip, sadece istediğiniz verilerin kurtarılarak kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.
  • iOS ve Android cihazlarınızdaki Messenger mesajlarını, videoları, fotoğrafları ve kişilerinizi 1 tıklamayla geri yükleyin ve kaydedin.

iPhone Cihazlarınız için 2 Farklı WhatsApp Kurtarma Moduna Sahiptir

Hem iDevics, hem de iTunes ile yedeklemenizden tüm verileri getirmenize izin verir.

Verilerinizi doğrudan iDevices ile kurtarabilirsiniz ama iTunes veya iCloud ile yedekleme hiç yapmadıysanız sorun değil; o zaman Tenorshare WhatsApp recovery, silinmiş olanları iPhone, iPad, iPod touch cihazlarınızdan kurtaracaktır.

ITunes yedeklemesinden yine aynı şekilde yükleyebilirsiniz. Özellikle iDevice’iniz hasar gördüğünde, kaybolduğunda veya kırıldığında iTunes yedeklemesinden sohbet geçmişini ve kişileri seçerek kurtarın.

Mesajları, Fotoğrafları, Videoları ve Kişileri Bilgisayara Kolayca Aktar

Ne zaman isterseniz önemli kayıtları bilgisayara kaydederek yedekleyin. Cihazınızın daha hızlı çalışmasına yardımcı olmak ve daha fazla yer açmak için geçmişinizi PC’ ye aktarabilirsiniz. Mesajları 3 farklı dosya biçiminde dışa aktarın; (.xls, .xml, .txt.)

Geniş Bir iOS ve Android Cihaz Desteğine Sahiptir

Tenorshare WApp Recovery, iOS’ un 10, 9.3, 9.2, 9.1, 9, 8 vb. yeni veya eski tüm sürümleriyle uyumlu olarak çalışır. Tüm iOS cihazlarıyla tam uyumludur. Ayrıca Android 2.3′ den 6.0 Lollipop sürümüne ve daha yeni sürümleri ile çalışan tüm cihazları desteklemektedir.

tenorshare-whatsapp-recovery

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 10/Windows 8.1/Windows 8/Windows 7/Vista/Windows XP (32-bit/64-bit)

Windows için sürümü: 3.5.0.0

Lisansı alabilmek için; isim – soy isim, e-mail ve doğrulama sayısını girip gönder butonuna tıklayın ve e-postanızı kontrol edin. Posta gelmediyse spam klasörünü kontrol etmeyi unutmayın.

Kampanya Sayfası

(Aktif Değil)

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

2 Yorumlar

  • Bunlar kısa süreli kampanyalar, takip etmezseniz geçebilir.