Antivirus Kampanyalar & Giveaways

Trend Micro Titanium Internet Security 2011 (Kampanya)1 Yıl

Yazar admin

Trend Micro Titanium Internet Security, çevrimiçi deneyiminizden ya da cihazınızın performansından ödün vermeden, sürekli çevrimiçi tehditlere ve siber suçlulara karşı sınıfının en iyisi gerçek zamanlı koruma. Internet Güvenliğine ile ilgili yayılmacı olmayan yaklaşımı, tehditlerin size ulaşamadan önce bulutta durdurulmasına yöneliktir. Arka planda sessizce çalışan Titanium Internet Security sizin, ailenizin ve kişisel verilerinizin güvende ve gizli olduklarını bilmenin verdiği iç huzurunu sağlar.

GenelTitanium Internet Security aralarında Facebook, Google+ ve Twitter’ın da yer aldığı sosyal ağlarda gizliliğinizi koruyacak şekilde tasarlanmıştır ve böylece rahat olabilir ve arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim kurmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Trend Micro Titanyum Internet Security 2011 kapsamlı bir antivirüs, güçlü, hızlı ve kolay koruma fonksiyonları sağlayan c anti-spam, veri hırsızlığı ve ebeveyn denetimleri önler. 1 yıl ücretsiz kullanım için…

  • Ebeveyn denetimleri
  • System Tuner
  • Secure Erase dosya öğütücü
  • Veri hırsızlığını önleme
Kampanya HakkındaBuradan ulaşacağınız facebook sayfasını beğenin. Açılacak alanda programın lisansı ve indirme bağlantısı yer almaktadır.

Kampanyadan bizi haberdar eden üyemiz murat30‘a çok teşekkür ederiz.

Program Detayları  Windows sistemler..

Fiyatı: 77,00 TL

Resimler
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

10 Yorumlar