Blog İnternet

Vodafone ve Türkcell Bedava İnternet Kampanyasını Kaçırmayın!

Yazar admin
Vodafone ve Türkcell‘de 18-26 yaş arasında çok uygun fiyata tarifeler bulunuyor ancak bu çok kısıtlı sayıda ve nadiren yapılmakta, halen operatörlerin açığından faydalanarak yada bedava internet kampanyalarını takip edenler kullanabiliyor. Yönlendireceğimiz sayfada hem kampanya hemde operatörün açığından faydalanarak ücretsiz girebileceğiniz internet yöntemi. Vodafone Play store uygulamasını kurarak bedava internet kullanabilmeniz mümkün. Vodafone online uygulamasını indirip otomatik bedava internet alabiliyorsunuz.
 
Para vermeden yada teknik bilginiz var ise veya bunu yapmaya meraklıysanız önünüz açık bedava internetin tadını çıkartabilmeniz mümkün hale gelecektir. Ancak bu işlem için hattınız faturasız ve 0 tl olması gerekiyor aksi taktirde bunu denemenin bir mantığı yok.
Bağlantı; Vodafone Bedava İnternet
 
Türkcell diğer operatörlere kıyasla daha pahalı hizmet veriyor ancak çok kaliteli olduğu gözle görülür bir şekilde nettir. En yüksek çekim kapasitesini elinde tutan Türkcell kullanıcılarını çok iyi düşünüyor diyebiliriz. Zaman zaman “gençtürkcell” çatısı altında uygun fiyatlara tarifeler yapabiliyorlar aynı zamanda Türkcell’de de operatör açığı bulunduğundan proxy ile bedava internet kullanabilmek mümkün.
 
Kampanya aracılığıyla bedava internet alma;
Turkcellin hızlı ve kullanışlı olan bip veya diğer uygulamalarını kullanarak’da bedava internet hattınıza otomatik gelebiliyor. play store’dan indirerekde deniyebilirsiniz. İncelemek için; Turkcell Bedava İnternet
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]