İnternet Ücretsiz Program İndir Web Tarayıcı

Yandex Browser Turbo İndir – Sürüm 19.12.2

Yazar admin

Yandex Browser, birçok kullanıcı tarafından pek sevilmese de kendini sürekli olarak ön planda tutmayı başarmış ve gayet hızlı bir performans sergilemeklede en iyi tarayıcılar arasında yerini almıştır.

Yazılım, Rusya’ da geliştirilmiş olup Google Chrome’ un Chromium alt yapısına sahip, sade ve kullanıcı odaklı bir web uygulamasıdır. Yandex’ e hepimizin çok kızdığı zamanlar olmuştur. Evet, aslında haksızda sayılmayız neden mi? Çünkü gerek internet sayfalarından gerekse indirdiğimiz yazılımlarla birlikte bir yapışkan eklenti gibi PC’ ye gelmesi, doğrusu pekte hoş karşılanmayan bir durumdur. Ancak yanılmıyorsak firma bütün bunları yazılımın gelişmesinde birer etken faktör olarak gördüğünden, reklam amaçlı yapmış olabilir, diye düşünüyoruz. Siz bu konuda neler dersiniz?

Yazılımın Türkiye’ deki kullanımı her geçen gün artmaktadır. Buna karşılık Yandex Browser bunun altında kalmamak adına Türk kullanıcılar için Yandex Harita, Disk ve Mail gibi servislerine doğrudan erişim izni sunmaktadır.

Uygulamayı indirerek favori siteler, Akıllı satır, Turbo Modu gibi özelliklerinin yanında özelleştirilebilir arka planlar ve üç dilde “Türkçe, Rusça ve İngilizce” olarak çeviri gibi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Sade, kullanışlı ve hızlı olaması nedeniyle kullanıcılara kusursuz bir web deneyimi yaşatabilmek için tasarlanan aracın epey bir yol katettiği görülmekte. Yandex’ i isterseniz takımınıza uygun, yandex Fb, Bjk ve Gs olarakta indirebilirsiniz.


Sade ve hızlı; Yandex.Browser – İnternet kullanmayı yepyeni bir deneyime dönüştüren tarayıcı. Hızlı sayfa yükleme, sık kullanılan siteler ve sayfa görüntülemek için bolca alan. Turbo Modu sayesinde sayfaları daha hızlı yükler.

Görsel Favoriler; Tüm sevdiğiniz siteler elinizin altında, onlara tek tıkla ulaşabilirsiniz. Görsel Widgetler en güncel bilgileri gösterir: Hava durumu, trafik, sosyal paylaşım sitelerinden bildirimler.

Akıllı satır; Sitelerin adreslerini ve sorgularınızı doğrudan Akıllı Adres satırına girin. İpuçlarının yardımıyla daha doğru ve hızlı sorgu yapabileceksiniz.

Virüslere karşı koruma; Yandex’ in güvenlik sistemi web sitelerini denetler, ayrıca indirilen dosyalar, Kaspersky Antivirüs kontrolünden geçer.

Web sitesi çevirisi; Yandex Browser, web sitelerinin çevirisini kolayca yapar. Aralarında İngilizce ve Almanca’nın da bulunduğu çeşitli dillerden çeviri yapılabilmektedir.

Ayarların kolayca taşınması; Yandex.Browser, favorilerinizi, görüntülenen sayfaların geçmişini ve diğer ayarlarınızı eski tarayıcınızdan aktarır.

Yandex Browser Özellikleri:

  • Hızlı bağlantı
  • Sade bir arayüz
  • Değiştirilebilen arka planlar
  • Üç dilde çeviri (Türkçe, Rusça, İngilizce)
  • Akıllı satır özelliği ile tek koldan kontrol
  • Favori siteler, tüm favori sitelerinize tek tıklamayla ulaşma
  • Turbo Modu ile web sayfaları açama ve gezinme olayı %35′ e kadar hızlı
  • Diğer browserlar üzerindeki kayıtlı bulunan tüm verilerinizi aktarabilme
  • Güvenlik sistemi milyonlarca siteyi denetleyerek sizlere güvenli web deneyimi yaşatır.
  • Eşitleme (senkronizasyon) özelliği, tıpkı Chrome’ daki gibi farklı sistemler üzerinden kendi ayarlarınıza ulaşabileceksiniz.

Yandex İndir Türkçe

PROGRAM İNDİR

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 1 Average: 2]

Yorum bırak