Kampanyalar & Giveaways Tasarım Programları

Vole Windows Expedition Professional 3.58 AUTD (1 yıllık lisans)

Yazar admin

Vole Windows Expedition, bir dosya yöneticisidir. Kolaylıkla özel belgelerinizi daha zarif ve etkili bir şekilde yönetmenize imkân verir. Vole Windows Expedition, evrensel bir kaynak yöneticisi olan Microsoft Explorer ile uyumludur.

Genel

Vole Windows Expedition 14 Aylık Lisans Anahtarı

Dosya ve klasörlerinizi önizleme yaparak çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Vole Internet Expedition, hızlı bir şekilde en sevdikleri web sayfalarını gezinmek ve onları kategorize etmek isteyen kullanıcılar için kullanışlı, pratik ve yenilikçi bir web tarayıcısıdır. Vole İnternet, özellikle web sayfalarını ziyaret ve kolayca ana pencere içinde sekmeler düzenlenmesi için tasarlanmış yararlı bir uygulamadır. 

Vole Windows Expedition Pro, tamamen özelleştirilebilir bir dosya yöneticisidir. Vole Windows Expedition Pro, multimedya dosyalarını, Microsoft Office dosyaları, PDF belgeleri ve dahası için önizleme olanağı sunan evrensel bir dosya yöneticisidir, dosya ve belgeleri yönetme biçimini özelleştirmeniz mümkün olacak.

Vole Internet Expedition, Vole Media CHM (VMC) medya kütüphanesi desteği ile birlikte geliyor ve aynı zamanda ‘Çalışma’, ‘Boş’ veya ‘bilgi’ gibi çeşitli kategorilerde web sayfalarını organize etmenizi sağlar. 

Kampanya HakkındaBuradan 24 saat içerisinde ücretsiz indirebilir ve lisansn anahtarını aktif edebilirsiniz. Yazılımı indirdikten sonra çalıştırmak için sağ üst köşedeki ‘Gelişmiş’ simgesine tıklayın ve etkinleştirmek için “VoleLicenses.txt” dosyasını indirilen zip klasöründen çıkarın. ‘Lisanslar Dosyası belirtin’ ve Yenileme Kodu Yöneticisi aracılığıyla geçerli lisansı seçin. Yenileme Kodu Yöneticisi, sağdaki araç çubuğunda bir anahtar simgesi bulunur.

Program DetaylarıYayıncı: Sanwhole
İletişim: support@sanwhole.com
Dosya Boyutu: 44.9MB
Desteklenen İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 (32bit ve 64bit) NET 3.5
Fiyatı: 60,00 $

Ürün Resimleri

Vole Windows Expedition

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak