Hediye & Çekilişler Tasarım Programları

FotoJet Designer Grafik Tasarım Uygulaması (Hediye Lisans)

blank
Yazar admin

FotoJet Designer, basit ama güçlü grafik tasarım uygulaması hakkında sizlere bir şeyler yazmak istiyoruz. Programın Windows için geçerli olduğu bu sürümünde PC’nizde herkes için profesyonel tasarımlar oluşturabilirsiniz.

FotoJet Plus v.6.0 (6 Aylık Lisans) Yeni Kampanya Sayfaları

Hediye Lisans kampanyamızı kaçıranlar, FotoJet Plus v.6.0 (6 aylık) lisansını buraya tıklayarak alabilirler. Bitti mi? Hayır bitmedi. Başka kampanya adresi için buraya tıklayın.

Kampanya Sona Erdi. (14.07.2017 saat:15:56) lisanslar Gönderildi.

FotoJet Designer ekibine teşekkürler. Tüm kullanıcılarımıza da desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz. Diğer kampanyalarımızı ana sayfamıdan takip edebilirsiniz.

PearlMountain sponsorluğunda FotoJet Designer Grafik Tasarım Uygulaması lisansını sizlere hediye ediyoruz. Lisansı kazanmak için sadece bir yorum bırakmanız yeterli.

Önemli: Peki neden her kampanya altına yorum yazıyorum? Yani yorum yazmadan verseniz olmaz mı? Diye düşünebilirsiniz. Bunlar ücretli programlar olup, siz değerli kullanıcılarımıza birçok yazılım firmasının desteği sayesinde ücretsiz olarak sunuyoruz. Yorum istememizin sebebi e-posta adreslerinize ulaşıp, lisansları bu gönderdiğiniz adresler üzerinden sizlere ulaştırmak. Bunun dışında yapmış olduğunuz bu yorumlar ve sosyal medya paylaşımlarınız, sayfamızın sıralamalarda yükselmesini sağlıyor. Bu da size daha çok faydalı olabilmemizle eşdeğer.

Kampanyalarımızı sosyal ağlarınızda paylaşarak bizlere destek olun. Otomatik paylaşım butonlarımız yazı altında yer almaktadır.

FotoJet Designer Temel Özelliklerinden Bazıları: 

* Sosyal medya grafik, dergi kapakları, kartlar, posterler, el ilanları, afişler ve daha fazlası için 900 + şablonları. 
Kaynakların * Binlerce: clipart, yazı tipleri, efektler, arka planlar, çizgiler ve şekiller, vb 
* Güçlü düzenleme araçları: kırpma, yeniden boyutlandırma, döndürme, katman yönetimi, yinelenen, Undo / vs 

FotoJet Designer ile Neler Yapabilirsiniz?

Program ile özelleştirilmiş tasarımlar yapabilir ve konusunda uzman olmasanız bile, FotoJet Designer’ın 900 + şablonları ile birkaç saniye içerisinde YouTube, Facebook, Google+, Twitter, Tumblr, Pinterest ve Instagram için davetiyeler, bannerlar, posterler, kartlar, el ilanları ve sosyal medya grafikleri gibi mükemmel tasarımlar sağlayabilirsiniz.

Kaydet, Yazdır veya Paylaş 

Tasarımı hazırladığınızda, bunları PNG veya JPG biçimli resim olarak kaydedebilir ve direk yazdırabilir veya Facebook, Twitter, Tumblr ve Pinterest gibi sosyal ağlar üzerinden sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Dahası tüm bunları bir proje olarak kayıt altına alabilir ve istediğiniz gibi düzenlemeler yapabilirsiniz.

Tasarımları Dilediğiniz Gibi Kişiselleştirin

Fotoğraflarınızı yeniden boyutlandırabilir, kırpabilir, döndürebilir, taşıyabilir ve tasarımlarınızı bunlara uyumlu bir şekle sokabilirsiniz. Katman yönetimi, geri alma / devam etme, otomatik yakalama ve yakınlaştırma / uzaklaştırma gibi tasarımlarınızı verimli bir şekilde kişiselleştirmek için kullanabileceğiniz daha pekçok yararlı araçcı bünyesinde barındırmaktadır. Özel boyutlu tasarımlar başlatmak ve bunları hızlı bir biçimde düzenlemek için birden çok öğeyi seçme imkânı tanır. Fotoğraflarınıza çeşitli görünümler kazandırmak için kullanışlı birçok fotoğraf efekti bulunmakta. Metin tercihe bağlı olarak özel font, renk, yazı tipi, boyut, efekt ve stille rahatlıkla ayarlanabilir.

Çok Sayıda Kaynak ve Şablonlar

İçerisinde; YouTube Kanal Sanat, Facebook Kapak, Kart, Logo, Davet, Broşür, Poster ve Afiş de dahil olmak üzere çeşitli kategorilerde tasarlanmış 900’den ziyade profesyonel şablonlar bulunur. Tasarımlarınızı daha özgün ve organik yapmak için Facebook’tan, bilgisayarınızdan veya çevrimiçi fotoğraf albümünüzden kendi fotoğraflarınızı yükler. Aynı zamanda 80’den çok metin yazı tipi, 800’den fazla ön ayarlı küçük resim, 30’dan ziyade ön ayarlı metin stili, 80’den fazla arka plan deseni ve 80’den fazla çizgi ve şekil dâhil olmak üzere geniş bir kaynak çeşitliliğine sahiptir.

Hızlı, Aktif ve oldukça Pratik

FotoJet Designer, grafik tasarımını geliştirerek daha hızlı ve pratik bir hale getirir. Tüm kullanıcılar, erşim kolaylığı ve maksimum performansı sayesinde sadece birkaç tıklama ile kaliteli ve özgün tasarımlar oluşturabilir.

Sürüm: 1.0.0

Platform: 10/8/7

Yayımcı: PearlMountain Limited

Fiyatı: Personal lisans 39.99 Dolar, Famly lisans 59.99 dolar

Web Sayfası: https://www.fotojet.com/

Tasarımcı fotoğraf,FotoJet Designer

Not: Aşağıdaki butonu kullanarak deneme sürümünü indirmek için İNDİR butonuna tıklayın ve ardından tam sürüm lisansını etkinleştirmek için e-posta adresinize göderdiğimiz lisans kodu ile kaydedin.

Kayıt işlemi: deneme sürümünü açın ve (sağ üstte) Şimdi Yükselt tıklayın -> lisans kodunu girin -> Etkinleştir’i tıklayın. Bu harika işte program çalıştı.

FotoJet Designer indir

PROGRAM İNDİR

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

11 Yorumlar