İnternet Kampanyalar & Giveaways Web Yazılım

Website X5 Start 13 (Ömür Boyu Lisans) 5 Adımda Web Siteleri

Website X5 Start 13, kendi web sitenizi oluşturmanız için tüm engelleri kaldırır ve size harika bir web sitesi kurma imkânı verir. Bilgisayar deneyiminiz az, hiçbir HTML bilgisine sahip değilseniz ve üstelik bütçenizde kısıtlı ise artık bunları sorun etmenize gerek kalmadı.

Website X5 Start 13

WebSite X5 ile basit ve etkili bir web sitesi elde edebilirsiniz. 250 tane profesyonel kalitedeki hazır şablonlar ile 25 sayfaya kadar harika bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Basit sürükle bırak tekniği ile sayfalarınıza içerikler eklemek inanılmaz kolaydır. WebSite X5 ile kendinize ait bir web sitesi kurmak veya oluşturmak artık çocuk oyuncağı. Beş kolay adımda ücretsiz bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı 100 grafik şablonundan istediğinizi seçebilir ve 10 sayfaya kadar mükemmel bir site kurabilirsiniz. Sürükle & Bırak desteği ile çok rahat bir kullanım sunar. Oluşturduğunuz sayfalara metin, görüntü, video ve ses ekleyebilir, Flash animasyonlar oluşturabilirsiniz. Üstelik dâhili FTP motoruna sahiptir. Kullanımı kolay ve anlaşılır arayüzüyle web sitesi oluşturmak artık çok kolay.

Genel

WebSite X5 ile resim, video, ses, flash animasyon ve metinler ekleyerek istediğiniz web sitesini oluşturun.     

Kampanya Hakkında

Kampanya sayfasına butona tıklayarak ulaşabilirsiniz. Kampanya süresi yazı yayınlandığı andan itibaren 4 gün 13 saattir.

KAMPANYA

Program Detayları

Hangi PC sistemi:

Win XP
Windows Vista
Windows 7
Windows 8 ve 10

  • Tarafından geliştirme: Incomedia
  • Versiyonu: v13.1.4.13
  • Yükleme Boyutu: 148 MB
  • Fiyatı: 84,86TL

Kampanyanın içerdikleri:

  • 2 bilgisayara tek bir sınırsız lisans anahtarı sağlıyor.
  • Şu anki yani 13 sürümü için ücretsiz güncellemeler bulunuyor.
  • Ücretsiz teknik destek veriyor.

Web Sitesi: http://www.websitex5.com/en/home.html

Resimler

Website X5

Yorum Yap