Hard Disk Hediye & Çekilişler

Windows 8 Manager (20 Hediye Lisans)

Yazar admin

Windows 8 Manager çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-mecnun3 2-Vonz 3-janok 4-Leaved 5-lmddziedzic 6-John Matt 7-betoncu 8-Grr 9-Artur 10-Ayhan 11-sinanak 12-mekolac 13-soulmy 14-Ana 15-vinay 16-r444 17-yusufyildirim 18-ahmet 19-Melis 20-Bluebee

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.yamicsoft.com  a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Screenshot_1www.yamicsoft.com sponsorluğunda sizlere her biri $29.95 değerinde 20 adet Windows 8 Manager lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 09 Nisan 2013 Saat: 15.00

Windows 8 Manager, Windows 8 işletim sistemleri için tasarlanmış sistem optimize, onarım ve temizleme yapabilen bir sistem bakım aracıdır. Program sistem hızınızı arttırmak, sistem hatalarını ortadan kaldırmak ve sistem güvenliğini yükseltmek için birçok bakım aracı sunar. Windows 8 Manager, sistemi optimize etmenizi, onarmanızı ve sistem üzerinde ince ayarlar yapmanızı sağlayacaktır. Windows 8’i her zaman temiz ve bakımlı tutmanıza yardımcı olan bir sistem aracıdır. Windows’un tüm alanlarına ulaşarak ihtiyacınız olan tüm bileşenleriyle sisteminizin bakımını ve ayarlarınız yapabileceksiniz. Sistem hatalarını ortadan kaldırarak sistem hızınızı ve güvenliğinizi arttıracak ve diğer tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.

Windows 8 Manager Özellikleri:

Bilgilendirme, Sistem Bakımı, Temizleme, Özelleştirme, Güvenlik, Ağ, Yerel Hizmetler ve dahası…

Neden Windows 8 Manager’ı kullanmalıyım?

Windows 8 hem ev kullanıcıları hem de profesyoneller için en yeni İşletim Sistemidir. Windows 8 herkes için daha rahat ve hızlı bir dünya ve işlemler sunmak için tasarlandı. Bu sebeple daha fazla güvenlikle ve kolayca günlük görevlerinizi başarıyla yapabilmenizi ve anında PC’nizde istediğinizi bulabilmenizi sağlar. Windows 8 Manager ise Windows 8 sisteminizi denetler ve 30’dan farklı optimize aracı ile rahat bir Windows 8 kullanmanızı temin eder. Programları ve sistemi artık daha hızlı ve daha güvenli kullanabileceksiniz.

Windows 8 Manager’ın Özellikleri ve Faydaları

Bilgi:

Ayrıntılı sistem ve sisteminizdeki tüm donanımlar hakkında bilgi verebilir. Windows, Office ürünlerinin kurulum anahtarı bulmanızda yardım eder. Süreçler ve çalışan tüm programların bilgilerini ayrıntılı gösterir. Windows 8 Manager, 1-tıkla sistem temizliğini otomatik olarak yaparak sistemi temizler. Onarım Merkezi, çeşitli sistem sorunlarını gidermek için yardımcı olur.

Optimize Edici:

Windows başlangıçta ​​başlatılan programları kontrol eder. Virüsler tarafından zararlı değişikliği olmasını önler. Sistem hizmetlerini optimize ederek sistem başlama ve kapanma hızını artırır. Sistem hızını ve performansını artırmak için özel ayarlar yapabilmenizi sağlar. Görev Takvimi ile sistem performansını artırmak için akıllıca bazı gereksiz sistem hizmetleri ve görevleri kapatabilirsiniz.

Temizleyici:

Akıllı Uninstaller ile tam kalıntı bırakmadan dosyaları ve kayıt defteri girdilerini, sistem programlarını silebilirsiniz. Sabit Disk alanını artırmak için gereksiz dosyaları temizler. Registry Cleaner ile kayıt defteri girdilerini kontrol ederek sorunları onarabilirsiniz. Parçalanmış disklerinizi birleştirebilir, masaüstünüzü gereksiz ikonlardan ve dosyalardan temizleyebilirsiniz. Sisteminiz artık daha temiz olacaktır. 

Özelleştirme:

İnce ayar ile Explorer, Masaüstü ve sisteminizin görünümünü özelleştirin. Menü, ve bildirim alanını, önyükleme menüsünü, sağ fare bağlam menülerini, sağ tıkladığınızda düzenleme yapabilirsiniz. Özelleştirici ile sistem ve dosya türü simgelerini ve otomatik kilit ekran görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Ayrıca daha birçok özelleştirme ayarı yapabilirsiniz.

Güvenlik:

Sistem Geri Yükleme seçeneklerini ayarlayın. Sistem bileşenleri, UAC ve giriş ayarları ile sistem güvenliğini geliştirin. Yanlışlıkla diskten silinmiş veya formatlanmış dosyaları geri getirebilir. Sürücüleri ve programları erişime kısıtlayabilir. Şifreleme ile güvenli yerlere sistem klasörleri taşımak; Privacy Protector ile geride bıraktığınız parçaları ortadan kaldırarak kişisel gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

Ağ:

İnternet bağlantı hızı optimize edebilir. Kolayca İnternet Explorer üzerinde ince ayarlar yapabilirsiniz. IP Switcher ile farklı ağlarda kolayca IP adresi geçişi yapabilirsiniz. İnternette sörf hızınızı hızlandırabilir ve Hosts dosyasını düzenler.

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

105 Yorumlar