Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

WinSysClean X7 PRO 17.2.0 (Giveaway / Kampanya)

Yazar admin

WinSysClean X7, bir tıkla Windows onarımı ve Kayıt Defteri temizliğini yapmanızı sağlayan bir yazılımdır. Programın 2300 den ziyade temizleme ve bakım işlevi bulunmaktadır.

WinSysClean X7 Sistemde Neler Yapabilir?

En etkili kayıt defteri temizliği: WinSysClean kullanımı kadar kolay ve etkili olan başka bir kayıt defteri temizleme aracı yoktur, sadece tek bir fare tıklaması ile Windows’ unuzu onarır.

Tam otomatik Windows Tamiri ve Registry Temizleme: Tüm diğer windows temizleyiciler size temizlik konusunda sorumluluk verir! Kayıt defteri temizleyicileri tarafından sorulan karmaşık sorulardan yorgunmu düştünüz? Bu işi sona erdiren, Windows onarım aracı WinSysClean’ i deneyin.

WinSysClean güvenlidir, önemli olan verileri es geçmek için karmaşık bir analiz kullanır: Diğer tüm araçlar size sorumluluk verir, neyi silmeniz gerektiğine karar vermek sizin zamanınızı alır ve bazen yanlış karalar vermeniz sonucu Windows çökebilir. WinSysClean sizin için bu işi halleder. WinSysClean Temizleme Aracı, gelişmiş kayıt defteri, dosya analizi ve geçersiz girdileri tespit etmek için farklı bir sistem kullanır, bu yüzden hangi girdiler ve dosyalar kaldırılacak, hangilerini onaylamam lazım diye önemli kararlar almanıza gerek yok! Ayrıca yaptığınız temizleme işleminden sonra, WinSysClean tarafından yürütülen operasyonları tam bir günlük olarak tutabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Windows’un Ayarları: WinSysClean ayrıca Windows Ayarları için fonksiyonlar içerir; Windows Vista ve Windows 7 Oturum Açma / Kapatma ekran görüntü girişini değiştirin, Donanımı Güvenle Kaldırma, Windows Dialogları için masaüstü kısayol oluşturun, otomatik olarak Windows Güncellemelerini  kurduktan sonra sistemi yeniden başlatmayı durdurun.

Gelişmiş Sistem Performans Monitörü: Gelişmiş Sistem Performans Monitorü CPU ve İşlemci kullanımını 32 çekirdeğe kadar izlemenize olanak tanır, Fiziksel Bellek miktarı / Monitör Kullanımı ve Fiziksel Disk kullanımını grafik desteği ile gösterir.

Windows sisteminizi otomatik olarak en iyi duruma getirin: WinSysClean x7 otomatik olarak veya isteğe bağlı olarak geçici, kullanılmayan alanı israf eden dosyaları, kullanılmayan yada geçersiz kayıt yerlerini, geçersiz kısayol bağlantılarını ve daha bir çoğunu kaldırarak, Windows Sisteminizi optimize eder. Windows Kayıt Defteri onarmak için en güçlü kayıt analiz algoritmasını kullanır. Bu sürüm 84′ den fazla farklı temizlik ve tamir işlemi içerir.

WinSysClea’ i çalıştırarak, daha fazla disk alanı kazanın, Windows temiz bir operasyondan sonunda çok daha hızlı çalışacaktır.

WinSysClean X7,WinSysClean X7 Pro,WinSysClean

WinSysClean piyasada ilk Windows Kayıt Defteri tamir araçlarından biriydi! Sistem Araçları ve Yardımcı Programları kategorisinde 15 yılı aşkın deneyime sahiptir.

WinSysClean arar ve siler, gereksiz dosyalar düzgün, periyodik olarak sürücüden temizlenmelidir yoksa, çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Tüm bu görevler uzmanlar tarafından periyodik olarak elle yapılır, şimdi ise sadece tek bir tıklama ile yapabilirsiniz. Sisteme zarar veren herhangi bir şey olmadan…

Çöp dosyaların sebep olduğu belirtiler

 • Sabit Disk alanı kaybı
 • Ağ ve Internet bağlantılarını kaybetme
 • Açıklanamayan uygulama kilitlenmeleri
 • Verilerin kaybolması.
 • Unexplicable Genel Koruma Hataları (GPF) veya uygulamalar Ölümcül Hatalar.
 • Virüs benzeri davranışlar
 • Gizemli yeniden başlatmalar
 • Bellek Hataları
 • Windows Uygulamalarının eskisinden daha yavaş çalışması
 • Kayıt Defteri hataları
 • Windows sistem disk sürücüsünde az bir alan varsa, Windows sistemi arıza verebilir.

Bu çöp dosyaları, zaman içerisinde birikir ve Sabit Disk’inizde boş alanları işgal eder. WinSysClean x7 bu dosyaları temizler ve sistemdeki kayıp alanı iyileştirir. Düzenli kullanımda, değerli disk alanını israf eden birikmiş bu dosyaları engelleyecektir.

Gizliliğinizi koruyun
Internet ve bilgisayar faaliyetlerine ait tüm izlerin silin. Görüntülenen resimlerin, görüntülenen belgelerin, ziyaret edilen web siteleri ile ilgili  izleri ortadan kaldırın.

Bilgisayarınızı temizleyin
Kritik kararlar için soru sorulmadan istenmeyen Internet, E-posta, geçici dosyalar veya özel tanımlanmış dosyaları otomatik olarak kaldırarak sisteminizi temizleyin.

Sistem performansı ve onarım
Geçersiz kayıt defteri girişlerini tamir edin , disk alanı kurtarmak için geçici dosyaları kaldırın, istenmeyen bilgileri kaldırın, tüm bu işlemler ile sabit disk ve bellek erişim hızı artacaktır.

Internet Explorer sık kullanılanlarınızı tamir ve güncelleme
Bu yeni özellik, Internet Explorer sık kullanılanlarınızı korumanıza yardımcı olur, WinSysClean x7, güncel onları tutacak ve geçersiz olan favorilerinizi kaldırmanıza veya onarmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca favori web sitelerine ait simgeleri indirebilir ve sık kullanılanlar ile bunları ilişkilendirebilir.

Desteklenen Platformlar: Windows Server 2003 / Server 2012 / Server 2008 R2 / Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ve 10

Web sayfası: https://www.usro.net/products/winsysclean/

Yayıncı: Ultimate Systems

Virüs: BLOATWARE VEYA SPYWARE YOK! % 100 TEMİZ

Dosya boyutu: 17.7 MB

Fiyat: 29.25$

WinSysClean X7 indir

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

39 Yorumlar

 • blank Eleee dedi ki:

  Thanks. Is good software

 • blank beynuri dedi ki:

  gerçekten süper bir pro.çok uzun zamandır piyasada .ve işini layıkıyla yapıyor

 • blank bish64 dedi ki:

  I didn’t get the serial key…….. though I’ve seen message “serial key has been sent your e-mail address”

 • blank kenangurler35 dedi ki:

  gmaile gelen lisansta da yanlış seri numarası diyor program fos oldu

 • blank ibrahim dedi ki:

  arkadaşlar hotmail yahoo denedim gelmedi ama gmail e geldi .

 • blank yusufcuk dedi ki:

  benim hotmail’e 2 dakika bile olmadan geldi.

 • blank kurtumi dedi ki:

  spam klasörüne bakın ordadır.
  bana hemen geldi

 • blank asilgenc dedi ki:

  Admin bana 2gündür gelmedi hotmail kullanıyorum.

 • blank kenangurler35 dedi ki:

  2 kez lisans istedim maalesef lisans alamadım

 • blank admin dedi ki:

  gmailiniz varsa onunla deneyin. Lisans Spam mail klasörünüze gelecektir.

 • blank COSKUN dedi ki:

  nihayet bedava cok güzel bir program herkese tavsiye ederim.

 • blank fulya dedi ki:

  teşekkürler paylaşım için…

 • blank Yalçın Hoca dedi ki:

  İlk sürümlerini kullanmıştım.Gayet sade ve bir o kadar da güçlü bakım yapıyor.Sağlam bir yazılım.

 • blank KURKCU1 dedi ki:

  2 dakida geldi yahoo mailime