CD Yazma Programları Hediye ve Çekilişler Video Düzenleme

WinX DVD Copy Pro (10 Hediye Lisans)

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Jimny 2-olcerto 3-satria 4-ceyda 5-sheriff 6-Mehdi 7-kamil80 8-afk01 9-QQ 10-Vitor Sequeira

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinize gönderilecektir.

www.winxdvd.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Screenshot_1www.winxdvd.com sponsorluğunda sizlere her biri $35.95 değerinde 10 adet WinX DVD Copy Pro lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 30 Nisan 2013 Saat: 15.00

WinX DVD Copy Pro, kullanıcıların güncel DVD yedekleme taleplerini karşılamak için tasarlanmış güçlü özelliklere sahip bir yazılımdır. Herhangi bir kalite kaybı olmadan DVD’lerinizi kopyalayabilir. DVD içeriklerini başka bir DVD diske bire bir kopyalayarak aktarabilir. Güvenle DVD içeriklerini saklamak için DVD’lerin ISO görüntülerini bilgisayarınıza kopyalayabilir. Daha sonra görüntüleri başka DVD’lere yazdırabilir ve oynatabilirsiniz.  DVD’lerden MPEG2 formatında içerikleri kopyalayarak DVD kütüphaneleri oluşturabilir ve istediğiniz zamanlarda DVD’leri oynatabilirsiniz. PS3, HTPC olarak medya merkezleri oluşturabilirsiniz. Bu DVD kopyalama yazılımı ISO mounter ve DVD yazma özellikleri ile donatılmıştır, bu sayede bir sanal sürücü yardımı ile ISO görüntülerini montaj yapabilir ve DVD disklere yakabilir. Herhangi bir üçüncü taraf DVD şifre çözücü yazılım olmadan WinX DVD Copy Pro, tüm bölge kodları ve kopya korumalı sistemlere sınırsız erişimi vardır. Piyasada mevcut olan şifre korumalı DVD’leri kopyalamak için destek sunar. Disney’in taklit ve sorunlu DVD’lerini, ciddi çizikleri olan bir DVD’yi ve Sony ARccOS bozuk bölümlü DVD’leri destekler.

WinX DVD Copy Pro’ya Genell Bakış

 

Bire Bir Oranı ile Tam DVD Kopyalama

Bire bir olarak DVD’lerdeki içerikleri başka bir DVD’ye tüm menüleri, alt yazıları ve dilleri koruyarak aktarabilir. Disklerden, ISO görüntüleri ve DVD’den VIDEO_TS klasörleri alabilir.

 

DVD Başlık / Bölüm Kopyalama

Orijinal DVD Audio / Video verileri ve PS3’de çalınabilir tek MPEG-2 dosyasını, Remux, Xbox, Wii ve USB flash sürücüden TV’lere kadar her içeriği kopyalayıp Windows Media Center’da düzenleyin. DVD Başlık / Bölüm yedekleme desteği ile Videolardan özel kullanım için sesler ve müzikler ayıklayın.

 

DVD Yakma ve ISO Mounter

ISO görüntülerini mounter ve DVD yazma özelliği ile WinX DVD Copy Pro, DVD’lere ISO görüntülerini montaj yapabilir ve DVD diske ISO görüntüsünü veya VIDEO_TS klasörünü yakabilir.

 

Bozuk Disk Onarımı / ARccOS Bozuk Bölümler

Çizik, kirli, yıpranmış ve küçük kırıklara sahip DVD’leri yedekleme sırasında bozuk bölümlerini büyük ölçüde düzelterek içeriklerini kurtarabilir.  Ayrıca sıradan bir DVD kopyalama cihazının çökmesiyle oluşan DVD’lerdeki Sony ARccOS bozuk bölümleri kopyalayabilirsiniz.

 

DVD Korumalarını Kaldırın

Bilinen tüm DVD’lere erişilebilir ve ücretsiz olarak CSS, Bölge Kodu, RCE, UOPs (FBI uyarıları), Sony ARccOS, APS yanı sıra Disney X-proje DRM korumalarını aşabilir ve .

 

Düşük CPU Kullanımı, Yüksek Hız, Yüksek Kalite

% 1’den daha az bir ortalama CPU (işlemci) kullanımı ile kaynak tasarruflu DVD yedekleme yapabilirsiniz. Üstelik çok hızlı bir şekilde. (Ayrıca CPU’ya ve DVD’ye bağlı olarak 12-17 dakika içinde bire bir DVD kopyalamak için yeterince etkilidir) WinX DVD Copy Pro tarafından yaratılan her DVD kopyanın tam olarak kristal berraklığında görüntülerden ve hi-fi ses kalitesinden oluşur. 

Desteklenen DVD Kopya Koruması:

1. Düzenli DVD (ev yapımı DVD).

2. Ticari DVD CSS şifreleme.

3. DVD Bölge Kodu Gelişmiş (RCE).

4. Kullanıcı işlemi yasağı (UOP).

5. Sony ARccOS DVD koruma.

6. Disney Yeni DVD Copy Protection — Disney X-proje DRM .

7. Analog Koruma Sistemi (APS).

Desteklenen Giriş:

DVD-Video diski, DVD klasörü, DVD ISO görüntü

Desteklenen Çıkış:

Boş Yazılabilir DVD Disk: DVD-/ + R (DL), DVD-/ + RW (DL), DVD RAM

Sabit Disk Saklanan Medya:

ISO görüntü, DVD klasörü, MPEG-2 dosyası, ISO sanal sürücü

Diğer:

DVD Video / Ses / Altyazı 

Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi:

Microsoft ® Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista (32 ve 64 bit), Windows 7 (32 ve 64 bit) , Windows 8 (32 ve 64 bit)

İşlemci:

1GHz Intel / AMD işlemci veya üstü

RAM:

256MB RAM (512MB veya üzeri önerilir)

Ücretsiz Sabit Disk:

Kurulum için 100MB alan

Grafik Kartı:

256MB RAM (512MB veya üzeri önerilir)

Diğerleri:

DVD-ROM sürücüsü

 

Download the free trial version

 

30 Yorumlar

Yorum Yap