Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

Wise Registry Cleaner Pro 10 Gereksiz Dosya Silme Programı

Wise Registry Cleaner indir
blank
Yazar admin

Wise Registry Cleaner ile bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyalardan kurtulabilirsiniz. Bilgisayarınız yavaşlamaya başladıysa bu program tam size göre.. Wise Registry Cleaner Pro 10, bir kayıt defteri düzenleme ve temizleme programıdır, kayıt defterini temizleyebilir ve oluşmuş hataları giderebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizlediğinizde gözle görülür bir şekilde performans artışı olacaktır. Bilgisayarın performansını çalışabileceği en optimum değerlere göre ayarlayarak kullanım süresini uzatmayı amaçlamaktadır.

Wise Registry Cleaner Pro 10 ile Kayıt Defterindeki kalıntıları Silin

Bilgisayarlardaki en büyük sorun, yükleyip sildiğimiz programların kayıt defteri üzerinde kalıntı dosyalarının kalmasıdır. Wise Registry Cleaner “Registry Repair” bu dosyaları bulup temizler. Basit yapısı ile kullanım kolaylığı da sunuyor. Yaptığı tarama sonunda bilgisayarınızda yer alan çoğu kayıt defteri girdilerini ve gereksiz dosyaları tek seferde temizleyecektir. Dönem dönem belli periyotlarda bu tarama işlemini tekrarlamak hem yeni kayıt defteri hatalarını ve kalıntılarını temizlemek için, hem de yeni oluşan gereksiz dosyaları temizlemek için önemlidir.

Wise-Registry-Cleaner,Wise Registry Cleaner portable

Kayıt defteri hataları bilgisayarda en çok karşılaşılan sorunlardan birisidir. Uygulama sayesinde kayıt defteri hatalarından kolayca kurtulabilirsiniz. Bilgisayarların performansını en çok düşüren nedenlerden biri olan kayıt defteri hataları bilgisayar performansını olumsuz yönde etkilemektedir. Wise Registry Cleaner Pro uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde bilgisayarınızı kullanmanıza yardımcı olacak bir programdır.

Wise Registry Cleaner Özellikleri

  • Gereksiz dosyaları temizler.
  • Disk Defrag ve Optimizasyon
  • Parçalı dosyaları siler.
  • Sabit disk ve çıkarılabilir diskleri kalıcı olarak siler.
  • MS Excel olarak çıktı verir.
  • Silinmiş dosyaları (NTFS) kurtarır.

Kayıt defteri hataları temizlenmediği taktirde dönem dönem bilgisayarınıza format atmak zorunda kalabilirsiniz. Bilgisayarınıza sık sık format attığınızda bilgisayarınızın performansının yavaş yavaş düştüğünü fark edeceksiniz. Bu tarz bir performans düşüklüğü bilgisayarınızın kullanım ömrünü olumsuz yönde etkileyecektir. Bilgisayarınızı bu olumsuz performans düşüklüğünden korumak için Wise Registry Pro programını kullanmak gayet kullanışlı ve basit bir yöntem olacaktır.

Program bilgisayarınıza asla zarar vermez. Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları ve kayıt defterlerini temizlemek dışında başka bir görevi yoktur. O nedenle yazılımı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Registry Cleaner Pro tüm Windows sürümleri ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Wise Registry Cleaner programı piyasadaki en basit kullanıma sahip, kayıt defteri temizleme uygulamalarından biridir.

Wise Registry Cleaner indir (Kampanya)

KAMPANYA

Pasif

Bir bilgisayar ömür boyu lisans içerir

Teknik destek bulunmamakta

Gügüncelleme yok

Detaylar

İndirme boyutu: 3,1 MB

Sürümü: 10.3.1

Çalıştığı Sistemler Nedir?

Windows XP, Vista, 7, 8 / 8.1 ve 10 (32 bit ve 64 bit) destekler

WiseCleaner tarafından geliştirildi.

Ödüller

pcaaward

PC Danışmanı İngiltere’den ödül

pcworld

Bu yorum PC World tarafından yapılmıştır

makeuseof

PC Performansını Artıran En İyi 5 Freeware Saklama Temizleyicisi

Not: Aşağıdaki bağlatıya tıkladığınızda programın indirme bağlantısı karşınıza gelecek.

Ücretsiz Taşınabilir sürümü

HEMEN İNDİR

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 4 Average: 2.8]

Yorum bırak

3 Yorumlar

  • kullanımı basit ve sade bir program paylaşım için teşekkürler

  • Bence, CCleaner + Wise Registr Cleaner beraber kullanılırsa çok etkili olur.