Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

Wise Registry Cleaner Pro (10) Gereksiz Dosya Silme Programı

Wise Registry Cleaner ile bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyalardan kurtulabilirsiniz. Bilgisayarınız yavaşlamaya başladıysa bu program tam size göre.. Wise Registry Cleaner Pro 10, bir kayıt defteri düzenleme ve temizleme programıdır, kayıt defterini temizleyebilir ve oluşmuş hataları giderebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizlediğinizde gözle görülür bir şekilde performans artışı olacaktır. Bilgisayarın performansını çalışabileceği en optimum değerlere göre ayarlayarak kullanım süresini uzatmayı amaçlamaktadır.

Wise Registry Cleaner Pro 10 ile Kayıt Defterindeki kalıntıları Silin

Bilgisayarlardaki en büyük sorun yükleyip sildiğimiz programların kayıt defterlerinin ve kalıntı dosyalarının bilgisayarımızda kalmasıdır. Wise Registry Cleaner bu dosyaları bulup temizler ve bilgisayarınızda gereksiz dosyalar yüzünden oluşan yavaşlık, performans düşüklüğü azalmış minimum seviyeye düşmüş olur.

Basit yapısı ile kullanım kolaylığı da sunuyor. Yaptığı tarama sonunda bilgisayarınızda yer alan çoğu kayıt defterini ve gereksiz dosyayı tek seferde temizleyecektir. Dönem dönem belli periyotlarda bu tarama işlemini tekrarlamak hem yeni kayıt defteri hatalarını ve kalıntılarını temizlemek için hem de yeni oluşan gereksiz dosyaları temizlemek için önemli olacaktır.

Wise Registry Cleaner pro,Wise Registry Cleaner

Kayıt defteri hataları bilgisayarda en çok karşılaşılan sorunlardan birisidir. Uygulama sayesinde kayıt defteri hatalarından kolayca kurtulabilirsiniz. Bilgisayarların performansını en çok düşüren nedenlerden biri olan kayıt defteri hataları bilgisayar performansını olumsuz yönde etkilemektedir. Wise Registry Cleaner Pro uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde bilgisayarınızı kullanmanıza yardımcı olacak bir programdır.

Wise Registry Cleaner Özellikleri

–  Gereksiz dosyaları temizler
– Disk Defrag ve Optimizasyon
– Parçalı dosyaları siler
– Sabit disk ve çıkarılabilir diskleri kalıcı olarak siler
– MS Excel olarak çıktı verir
– Silinmiş dosyaları (NTFS) kurtarır

Kayıt defteri hataları temizlenmediği taktirde dönem dönem bilgisayarınıza format atmak zorunda kalabilirsiniz. Bilgisayarınıza sık sık format attığınızda bilgisayarınızın performansının yavaş yavaş düştüğünü fark edeceksiniz. Bu tarz bir performans düşüklüğü bilgisayarınızın kullanım ömrünü olumsuz yönde etkileyecektir. Bilgisayarınızı bu olumsuz performans düşüklüğünden korumak için Wise Registry Pro programını kullanmak gayet kullanışlı ve basit bir yöntem olacaktır.

Program bilgisayarınıza asla zarar vermez. Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları ve kayıt defterlerini temizlemek dışında başka bir görevi yoktur. O nedenle yazılımı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Registry Cleaner Pro tüm Windows sürümleri ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Wise Registry Cleaner programı piyasadaki en basit kullanıma sahip, kayıt defteri temizleme uygulamalarından biridir.

Wise Registry Cleaner indir

Kampanya hakkında

Bir bilgisayar ömür boyu lisans içerir

Teknik destek bulunmamakta

Gügüncelleme yok

Detaylar

İndirme boyut: 3,12 MB

Sürümü: 10.1.4

Çalıştığı Sistemler Nedir? Windows XP, Vista, 7, 8 / 8.1 ve 10 (32 bit ve 64 bit) destekler

WiseCleaner tarafından geliştirildi.

Ödüller

pcaaward

PC Danışmanı İngiltere’den ödül

pcworld

Bu yorum PC World tarafından yapılmıştır

makeuseof

PC Performansını Artıran En İyi 5 Freeware Saklama Temizleyicisi

Not: Aşağıdaki bağlatıya tıkladığınızda programın indirme bağlantısı karşınıza gelecek. 

Taşınabilir sürümü

HEMEN İNDİR

Yorum Yap

1 yorum