Araçlar (Diğer) Hediye & Çekilişler Kampanyalar & Giveaways

WonderFox Document Manager (Hediye / Giveaway)

wonderfox-document-manager
blank
Yazar admin

Ofis belgelerinizi şifrelemek, dönüştürmek ve yönetmek için size yardımcı olacak bir yazılım mı arıyorsunuz? Tüm bu özelliklere sahip tek bir program istiyorsanız, WonderFox Document Manager sizin için en doğru seçimdir. WonderFox Document Manager bir belge yönetimi programıdır ve bütün ofis belgelerinizi yönetmenizi sağlar. Günlük ofis belgelerini tüm hedef dosya listenizi de alarak yedeklemenize imkân verir. Yazılım, yalnızca bir belge / dosya yönetim yazılımı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir dosya şifreleme yazılımı ve güçlü bir PDF dönüştürücüsüdür. Belgelerinizin korunmasına yardımcı olabilir, özel belgeler ve dosyalarınızı gizleyebilir ve şifreleyebilir.

Hangi Belgeleri Dönüştürebilirim?

  • PDF
  • Word
  • Excel
  • PPT vb.

Temel Doküman Yönetimi

WonderFox Document Manager ile belgenizi yönetmek ve sınıflandırmak çok kolaydır. Ofis belgelerinin tümünü istediğiniz gibi listeleyerek ve tıklayıp seçerek kopyalama, yedekleme, taşıma ya da silme işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Gelişmiş Arama fonksiyonu kullanıcıların hedef dosyaları çok daha rahat bulmasını sağlar. Document Manager kolayca zaman ve enerji tasarrufu sağlayacaktır.

Belge / Dosya Yedekleme

WonderFox Document Manager, belge ve dosyalarınızın yedeğini kolayca almanızı sağlar. Bu fonksiyonu sayesinde istediğiniz zaman kayıp dosyalarınıza ulaşabilirsiniz. Eğer önemli bir belge ve bazı dosyalarınızı kaybederseniz bu konuda endişelenmenize gerek yok. WonderFox Belge Yönetimi Aracı ile kolayca kayıp belge ve dosyaları geri getirebilirsiniz.

Belge Koruması

WonderFox Document Manager, ofis belgelerini şifreleyerek yanlışlıkla silinmesini ve değiştirilmesini önleyebilir, gizliliğinizi kolayca koruyabilir ve belgelerinizi ihtiyacınıza göre kilitleyebilir, gizleyebilir. Daha da iyisi, kolayca birkaç basit adımda belgeleri ve dosyaları koruyabilir.

Belge Dönüştürme

Verimli bir şekilde PDF dosyalarını belgelere, belgenizi PDF dosyalarını dönüştürebilir. Örneğin; Word belgelerini PDF dosyalarına, PDF dosyalarını Word belgelerine dönüştürebilir. Tabi ki sadece Word değil diğer belgeleri de dönüştürebilir. Ayrıca, WonderFox Document Manager çok çekirdekli işlemci ve Hyper-Threading desteğiyle ileri bir teknoloji sayesinde yüksek bir hızla belgelerinizi dönüştürmenizde size yardımcı olacaktır.

Lisans ömür boyu

v1.2 Windows

4.76 MB

KAMPANYA

Eski Yarışma

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

Document-manager.com’ a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.document-manager.com sponsorluğunda tüm takipçilerimize çekilişsiz kurasız 49.95$ değerinde WondeFox Document Manager lisansı hediye ediyoruz. Lisans sayfasına yazımızın sonundan ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

16 Yorumlar