Format Dönüştürücü Kampanyalar & Giveaways Video Düzenleme

WonderFox HD Video Converter Factory Pro 4K (HEDİYE) Lisans

wonderfox-hd-video-converter-factory
blank
Yazar admin

WonderFox HD Video Converter Factory Pro, tüm videolarınız üzerinde tam kontrol sunan, istediğiniz her düzenlemeyi videolarınızda yapabilmenizi sağlayan bir video düzenleme yazılımıdır. Ona sadece bir video düzenleme yazılımı demek haksızlık olur. Yazılım tüm popüler video biçimlerini birbirine dönüştürme işlevine sahiptir. Çözünürlüğü ne olursa olsun; ister 4K, isterse FHD video veya filmleri, istediğiniz formata dönüştürebilir, kırpabilir, istenmeyen bölümleri çıkarabilir, farklı efektler ekleyebilir ve daha aklınıza gelmeyecek birçok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sadece video düzenlemekle kalmayıp sevdiğiniz videoları da online olarak bilgisayarınıza indirebileceğinizi unutmayın.

# WonderFox HD Video Converter Factory Pro’ nun son sürümlerine yükseltilmiş ve güçlü fonksiyonlar eklendi. Şimdi, her zamankinden daha hızlı dönüşüm sağlayacak olan donanım kodlamayı (Inter QSV, Nvidia NVENC) destekler.

Tüm YouTube videoları indirilemiyordu. YouTube çevrimiçi video şifreleme algoritması 24 Nisan’da güncellendi. Aynı gün içinde WonderFox HD Video Converter Factory Pro 17.1 sürümü çıktı. Algoritma güncellendikten sonra artık YouTube videolarını tamamını indirebilirsiniz.

Not: Kampanyalarımızı sosyal ağlarınızda paylaşarak bizlere destek olun. Otomatik paylaşım butonlarımız yazı altında yer almaktadır.

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP / Windows 2000

Geliştirici: Wonderfox

Lisans: Ömür boyu

Sürüm: 18.9

Kampanyalı Fiyatı: 34,95 $

KAMPANYA KISA BİR SÜRELİĞİNE GEÇERLİDİR. SOSYAL PAYLAŞIM YAPARAK ÜCRETSİZ İNDİRİN VE LİSANSLAYIN!

yok

SAĞLAM İNDİR” 

HD Video Converter Factory Pro, güçlü, profesyonel ve yüksek çözünürlüklü video dönüştürme yazılımı. Wonderfox HD Video Converter Factory Pro, gelişmiş High-Definition (HD) video dönüştürme teknolojisi ile donatılmıştır. Kullanıcıların High-Definition (HD) Standart-Definition (SD) video dönüştürmesine yardımcı olabilir. Profilinde 150 video formatı bulundurur. Bunun yanı sıra neredeyse tüm popüler videoları dönüştürebilirsiniz. 50 kat daha yüksek bir hızla video dönüştürmenize yardımcı olacaktır. HD Video Converter Factory Pro güçlü video düzenleme işlevi ve video efekti uygulaması sağlar. Ayrıca birçok siteden sevdiğiniz videoları indirebilirsiniz. Taşınabilir cihazlarınız iPad, iPod, iPhone, Apple TV, PS3, PSP, Xbox, Zune, PDA, BlackBerry, Nokia, Android, Zen, vb. tüm desteklenen video / ses formatlarını kontrol edebilirsiniz.

HD Video Converter güçlü fonksiyonları ile profesyonel kullanıcıların bütün gereksinimlerini karşılar. HD video düzenleme özellikleri sizlere çok daha iyi bir görüntü ve ses kalitesi sunar. Hızlı dönüştürmesi ile zamandan kazandırır. Basit ve kolay arayüzü tüm fonksiyonları kolayca kontrol etmenizi sağlar.

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro, yeni sürümüyle artık her zamankinden daha güçlü ve kusursuz. Bu yeni sürümde 4K video H265 ve VP9 kodlayıcıları desteklemektedir. Böylece 4K videoları kolayca düzenleyebilirsiniz. Yeniden tasarlanmış çözünürlük ayarları ve kontrol paneli ile şimdi daha kolay kullanımlı bir arayüze sahip. Minimum kalite kaybı ile sıkıştırma oranını 5 kata kadar daha fazla sağlamaktadır. Yüksek Çözünürlüklü videolar için % 24, normal video için % 7.6 dönüşüm hızı artırılmıştır. Detaylar geliştirilmiş ve optimize edilmiştir.

HD Video Converter Factory Pro gelişmiş Yüksek Çözünürlük (HD) video dönüştürme teknolojisiyle donatılmış bir programdır. Program kullanıcılarına Standart-Definition (SD) ve High-Definition (HD), hatta 4K standart formatlarda dönüştürme yapma imkânı sağlamaktadır. HD Video Converter Factory Pro video dosyalarının boyutunu sıkıştırma yoluyla düşürmek için de kullanılabilmektedir.

HD videolarınızı 300’den fazla formata veya cihaza uygun biçimlere dönüştürebilirsiniz. Geleneksel ve yaygın olan video dönüştürücülerden farklı olan WonderFox HD Video Converter Factory Pro, her kullanıcının yüzlerce farklı cihazlara uyumlu video yükleyebilmesini sağlar. Orijinal video kalitesinin korunmasını ve aynı zamanda, % 80 video sıkıştırma oranı ile videoların boyutunu azaltarak size yer tasarrufu da sunacaktır.

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro’ yu Neden Seçmelisiniz?

Günümüzde, bu alanda en iyi HD video dönüştürücü olduğunu iddia eden çok sayıda HD video dönüştürücüsü var. Ancak, HD dönüştürmenin dışında diğer yüksek çözünürlüklere destek veren ve bu dönüştürme işlemini videonun kalitesini bozmadan çok hızlı bir şekilde yapabilecek kaliteli kaç program aklınıza geliyor? Günümüzde HD, FHD ve 4K gibi yüksek çözünürlüğe sahip videolara WonderFox HD Video Converter Factory Pro’nun tam destek sunduğunu bilmelisiniz. Yazılım HD video dönüştürmeyi destekleyen ilk programlar arasındadır. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, kullanıcılara her zaman en güncel özelliklerini ve hizmeti sunan bir video dönüştürme ve düzenleme programı olmayı başarmıştır.

wonderfox-hd-video-converter-factory-pro

 • Standard-Definition (SD) ve High-Definition(HD), 4K standart formatlar arası dönüştürme;
 • Videoları en yeni şifreleme yöntemi H265 (HEVC) ve VP9 ile yapılandırma;
 • Video sıkıştırma-kalite kaybı minimumda boyut küçültme;
 • Çevrimiçi HD video indiricisi;
 • Video yükleyicisi-FTP yoluyla dönüştürme sonrası otomatik yükleme;
 • 150 den fazla format desteği;
 • 30x gerçek zamanlı video dönüştürme hızı. AVI, MP4, MKV, MOV ve M4V formatları için hızlı dönüştürme ve fazlası..
 • Yazılım tüm videoları iPod, Zune, PSP, Pocket PC, Creative Zen, Archos, PS3, Xbox 360, Wii, HP iPAQ, iRiver vb. gibi taşınabilir video biçimlerine de dönüştürebilmektedir.
 • Videolardaki sesleri de MP3, WMA, WAV, RA, M4A, AAC, AC3, MP2, OGG ses dosyası biçimleri ile kaydedebilmektedir. Video dosyalarını kolayca birbirine dönüştürebilen araç videolar üzerinde tam bir denetim sağlamakta ve video kalitesi, çözünürlük boyutu gibi ayarlamaları yapabilmektedir. 

Desteklenen Aygıtlar:

 • iPod, iPod nano, iPod Nano 5G, iPod classic, iPod shuffle, iPod touch, iPod touch 3G, iPhone, iPhone 3G, Apple TV
 • Zune, Zune HD
 • Window Mobile Aygıtları: Pocket PC, Dell Axim X51, HP iPaq hw6500 serisi
 • PSP, PS3.
 • Xbox, Xbox 360.
 • BlackBerry, Common Mobile Phone.
 • MP4 Oynatıcılar: Archos, Creative Zen, iRiver, Walkman

Desteklenen Video Biçimleri:

AVI, MP4, DAT, MPG, MPEG, H.264, NSV, VOB, MOV, FLV, MKV, TS/M2TS/TP/TRP(AVHD H.264, VC-1, MPEG-2 HD), DV, WMV, ASF, 3GP, 3G2

Desteklenen Ses Biçimleri:

WAV, APE, FLAC, M4A, WMA, AAC, AC3, MKA, OGG, AIFF, RA, RAM, MP3, MP2, MPA

Yukarıdaki Ses ve Video Biçimleri Şu Biçimlere Dönüştürülebilir:

Video: WMV, VOB ,MPG, MOV, MP4, AVI, ASF, DV, 3GPP, 3GP, 3G2, FLV, MKV, M4V, SWF
Ses: FLAC, AIFF, AU, MKA, OGG, WAV, WMA, AAC, AC3, M4A, MP3

4K (UHD), 1080P (FHD), 720P (HD), 480P (SD) Dönüştürme Denetimi

Genel HD Video Desteği

HD dönüştürmede en yeni formatlar H265 (HEVC), VP9 ve diğer h-video formatlarını destekler. Multi-track (çok yollu) HD video M2TS, MKV, AVCHD, HDTV BDAV ve MPEG-TS, HD video kamera videoları ve 300’den fazla video ve ses codec’ini dönüştürebilir.

SD Videosundan HD Video’ya Geçiş Yapın

HD Video Converter Factory Pro, gelişmiş Yüksek Çözünürlüklü (HD) video dönüştürme teknolojisi ile donatılmıştır. Hatta standart (HD) videoları HD MP4, HD MKV, HD AVI, HD MTS, HD TRP, 4K gibi yüksek çözünürlüklü videolara dönüştürebilmenizi sağlar.

5 Kat Daha Üstün Sıkıştırma Oranı

Taşınabilir Cihazlarda Her Zaman ve Her yerde Video İzleyin

Gelişmiş video sıkıştırma özelliği sayesinde minimum kalite kaybıyla videoların boyutunu küçültebilir, HD videoları SD videolara dönüştürebilirsiniz. Ve dönüştürülen videolar neredeyse orijinallerden ayırt edilemez. Böylelikle cihazlarınızdaki depolama alanlarını artırabilirsiniz. En geniş cihazlara ve HD TV’ler için en uygun parametrelere uygun olacak şekilde videolarınızı önceden ayarlayabilirsiniz.

Dâhili Audio Converter ile Profesyonel Kalitede Sesler Duyun

Video Dönüştürdükten Sonra Kulaklarınız Pası da silinsin

Muhteşem Dolby 5.1 Surround Ses desteği. Sizi oldukça etkileyici bir müzik deneyimi yaşatacaktır.

DTS ile de kulaklık veya hoparlörlerde surround sesini geliştirmek için ses kalitesini artırın.

WAV, FLAC, ALAC gibi ses formatlarında kayıpsız ses çıkışı sunulmaktadır.

Online Video İndirin

Yüksek çözünürlüklü bir video dönüştürücü iken, birden bire bir video indirme programına da dönüşebilen bir programdır. YouTube’dan MP3, MP4, AVI formatlarında sevdiğiniz videoları kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Sadece birkaç tıklama ile HD video dosyalarını (4K video, yeni VR video, 360 derecelik video, HD MP4, HD MKV, HD AVI, HD TS, HD ASF, HD MOV, HD WMV) kolayca PC’nize indirebilir, bu vidolarınızı istediğiniz formata dönüştürerek daha sonra istediğiniz yere aktarabilirsiniz. İsterseniz indirdiğiniz videoları taşınabilir cihazlarınızdan herhangi birine yükleyin. Toplu indirme modu, çoklu görevleri yönetmenize yardımcı olacaktır.

50 Kat Daha Hızlı Video Dönüştürme ile Zamandan Tasarruf

HD Video Converter Factory Pro, bilgisayarınızın donanımından yararlanacak şekilde tasarlanmıştır. Gelişmiş teknoloji ile video dönüştürme işleminde CPU kullanımını artırır, çok İşlemcili ve Hyper Threading özelliğini destekler. Ayrı ayrı kodlayıcı teknolojisi ve toplu dönüştürme modu ile 50 kat daha hızlı video dönüştürme yapabilir.
Intel Core, NVIDIA CUDA ve AMD’yi destekler.

İstenmeyen Bölümleri Kaldır

Videolardaki gereksiz bilgileri silin, siyah çıkmış bölümleri kırpın veya istenmeyen bölümleri kaldırın.

Video Klipler Oluştur

Videolardaki klasik veya istenmeyen bölümleri toparlamak için kesin. Farklı bölümlerden kesimler yaparak kendi video kliplerinizi oluşturabilirsiniz.

Videoları Birleştir

Çektiğiniz videoları birleştirebilirsiniz. Sevdiğiniz video bölümlerini birleştirerek kendi özel ev yapımı filminizi oluşturabilirsiniz.

Eğlenceli Video Efektler

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro ile Video parlaklığını değiştirin, videoların farklı yerlerine mozaik ekleyin, videoları bulanıklaştırın, eski filmlermiş gibi efekt oluşturun ve diğer farklı efektler ile videolarınızı daha eğlenceli bir hale dönüştürün.

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro’nun Benzersiz Özellikleri

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro Ana Fonksiyonlar

Bu şu özelliklere sahiptir:

 • MKV, M2TS, AVCHD, MPEG-TS, HD-video kamera, 300 video formatları gibi en popüler formatları 1.Convert videolar.
 • Yüksek çözünürlüklü kalitede dönüştürme 2.performs. yüksek çözünürlüklü (UHD) ila 4k 480p arasında değişir.
 • Aynı zamanda üstün 5X Sıkıştırma Oranı sahiptir.
 • Youtube, Facebook, Vimeo gibi web sitelerinden herhangi bir ses veya video 4.download.
 • Extract ses / video altyazılar.
 • A Gerçek Zamanlı Saver- 50X hızlı video Dönüşüm Hız.
 • Güçlü Video Düzenleme
 • Videolarınızı birleştirin, kesin, kırpın zevkinize göre kişiselleştirin.

Merge: Birden fazla dosyayı birleştirip tek bir dosya yapın.

Clip: Videolarınızdan daha sonra birleştirmek için istediğiniz bölümleri kırpın.

Crop: Kolayca farklı ekran boyutları için videoları kesip düzenleyin.

Videolarınızı Bireyselleştirmek için Özel Efektler

Videolarınıza fantastik özel efektler uyguluyabilirsiniz, Gürültü, Kabartma, Mozaik, Blur, Eski film gibi. Ve tüm bunları birkaç tıklama ile yapın.

Yüksek Çözünürlüklü ve Standard Çözünürlüklü Video

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro profilinde Dahili 150 video formatı barındırır, HD TS, HD ASF, AVI HD, HD MP4, MOV HD, HD AVI, MPEG, WMV, ASF, MOV, MKV ,WMV, iPod, iPhone, BlackBerry, PSP, PS3 iPad, Nokia gibi tüm popüler video formatlarına herhangi bir üçüncü taraf codec desteği olmadan dönüştürme yapar ve bu sayede özgürce kendi video profilinizi oluşturabilirsiniz.

Yüksek Dönüşüm Hızı, Profesyonel Dönüştürme

Mükemmel dönüştürme motoru ile 3x ve 5x hızı arasında mükemmel kalitede gerçek zamanlı video dönüştürme yapın, tek bir kaynaktan eş zamanlı olarak çıkış formatlarını seçin, gerisini HD Video Converter pro yapsın.

Özel MOD için TOD Converter

Bantsız Kamera Video formatları MOD (JVC, Panasonic, Canon vb), TOD (JVC ) AVI, MP4, WMV vb. Dönüştürme.

Videolarınızı Web Sitelerinde Yayınlanır Hale Getirin.

Videolarınızı Myspace Video, Metacafe, size ait-blog yada YouTube’a yüklenebilir video formatlarını dönüştürün.

Hem Taşınabilir Hemde sabit Oynatıcı Konsolu

IPod için doğru video biçimi veya video çözünürlüğü ne olduğunu anlamak zorunda değilsiniz / iPhone, Apple TV, PS3, PSP, X -box, Zune, PDA, Blackberry, Nokia, Android, Zen ve diğer taşınabilir aygıtlar için  Video Converter pro ürün ismi ile çıkış video biçimlerini sınıflandırmıştır. Eğer iPhone için bir video dosyasını dönüştürecekseniz; sadece iPhone için çıkış video formatını seçmeniz yeterlidir.

Videolardan Ses Ayıklayın

HD video ve SD videolardan M4A, WMA, WAV, MP3, AAC, AC3, APE, MKA, AU, AIFF, FLAC sesleri ayıklayın.

Hatalı Video Verilerini Düzeltme Yardımı

Bazı videolar düzgün çalmıyor veya bozulmuşsa, manuel olarak elle ayarlayabilirsiniz.

Gelişmiş ayarlama ve Optimize seçenekleri

Özelleştirilebilir seçenekleri ile video & ses çıkış efekti ayarlayabilir ve kendi çıktı dosyalarınızı tanımlayabilirsiniz, optimize edilmiş ve sınıflandırılmış çeşitli seçenekler multimedya cihazlara uyacak şekilde sunulmaktadır. Herhangi bir profili özelleştirilebilir ve daha sonra kullanılmak üzere hızlı erişim için kayıt edebilirsiniz.

Wonderfox HD Video Converter Factory Pro Format Referansları

Çıkışı Desteklenen Cihazlar

 • PSP, PSP 2000/3000, PS3
 • Zune, Zune2 , Zune HD
 • XBox, XBox 360, XBox HD
 • BlackBerry, Palm, Nokia
 • Windows Mobil Cihazlar (HP, Dell, HTC, Motorola …)
 • Android Cihazlar (HTC Nexus One, Motorola Droid, Motorola CLIQ HTC Droid, HTC İşte HTC G1 / G2 (Sihirli) / G3 / G4 / G5 / G6 /
 • G7 HTC Tattoo HTC myTouch 3G, Samsung Cep Telefonu …)
 • Sony Walkman Serisi, Creative Zen Oyuncu Serisi, iRiverm, Archos Video Player NDS Will …
 • iPad, iPod, iPod Video, iPod Touch iPod Touch 2/3, iPod Nano, iPod Nano 2/3/4, iPod Classic, iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, Apple TV

Girişi Desteklenen Dosya Biçimleri 

Video:  AVI, MP4, DAT, MPG, MPEG, H.264, NSV, VOB, MOV, FLV, MKV, TS / TP / TRP (AVHD H.264, VC-1, MPEG-2 HD), DV, WMV , ASF, 3GP, 3G2 vb.

Ses: WAV, APE, FLAC, M4A, WMA, AAC, AC3, MKA, OGG, AIFF, RA, RAM, MP3, MP2, MPA vb.

Çıkışı Desteklenen Dosya Biçimleri

Video:  HD TS, HD ASF, HD AVI, HD MP4 (Yüksek Profil H.264, MP4 VİDEO H.264, Xvid), MOV HD, HD MPG, HD VOB, HD WMV, FLV, F4V, SWF ASF, MOV, M4V, MPG (NTSC / PAL / SECAM), MP4, WMV, MKV, AVI, VOB, YouTube 3GP, 3G2 vb.

Ses: FLAC, AIFF, AU, MKA, OGG, WAV, WMA, AAC, AC3, M4A, MP3 gibi.

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 3 Average: 1]

Yorum bırak

7 Yorumlar

 • Kampanya süresi sona erdi. Sürüm 18.9 2018 değil!

 • 2018 in programını veriyorsunuz..Lisans kabul etmiyor.

 • 1. Yukarıdaki yeşil renkli kampanya butonumuza tıklayın.
  2. Açılan sayfada “GET IT FOR FREE” yazan yere tıklayın.
  3. Bir sonraki sayfada karşımıza üç link gelecek biz en alttaki “WonderFox HD Video Converter Factory Pro – Paid upgrades and must be registered during promotion day v12” yazan linki tıklıyoruz.
  4. E- posta ve kullanıcı bilgilerini giriyoruz.
  5. Eğer üyeliğiniz yoksa “SINGUP” butonundan kolaylıkla üye olabilirsiniz.

 • Wonderfox HD Video Converter Factory Pro register key no yu alamadim yardimci olabilirmisiniz.

 • Admin,Splash Pro Ex’in kampanyasını yapar mısın ? ya da ne zaman mümkün olabilir ?