Format Dönüştürücü Kampanyalar & Giveaways PDF Programları

Wondershare PDF Converter Pro for Mac v.5.1.0 (Kampanya)

Yazar admin

Wondershare PDF Converter, PDF belgelerinizi en popüler doküman formatlarına dönüştürmenizi sağlayan harika bir dönüştürücüdür. PDF belgelerinizi Office dokümanlarına, metin, resim, EPUB ve HTML formatlarına dönüştürebilirsiniz. Belgelerinizde hiçbir bozulma ve karışıklık olmadan hızlıca istediğiniz formata dönüştürün ve düzenleyin. Wondershare PDF Converter Pro kapsamlı, kolay kullanımlı ve güçlü bir PDF belge dönüştürme uygulamasıdır.

Wondershare PDF Converter, PDF dosyalarını hızlı, doğru ve basit bir şekilde saniyeler içinde Word, Excel, PPT, HTML, EPUB ve resim dosyalarına dönüştürmenizi sağlar. Toplu işleme desteğine sahiptir.

Wondershare PDF to Word Converter, 100 sayfalık PDF dosyası 1 dakika içinde çevirir. PDF’nin özgün içerik, düzenleme ve biçimlendirmesini korur. Birçok şifreli PDF dosyasını dönüştürür.

Kampanya Nasıl?

Aşağıdaki kampanya sayfasına gidin. ve bir sosyal paylaşım gerçekleştirin. Ardından adınızı ve mail adresinizi yazıp gönderin. İndirme linki ve lisansınız mail adresinize gelecektir.

Wondershare PDF Converter

Desteklenen işletim sistemi ve sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Mac OS X 10.7, 10.8, 10.9, 10.10 (Yosemite), 10.11 (El Capitan), 10.12 (Sierra) ve 10.13 (High Sierra)
İşlemci: Intel 512 MHz
Sabit Disk: 1GB ve üzeri
Windows 10/8/7

Wondershare PDF Converter indir

KAMPANYA

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

1 Yorum

  • blank mmm dedi ki:

    teşekürler güzel olmalı