Kampanyalar & Giveaways Video Oynatıcı

Zoom Player MAX 14 – Windows için Media Player (Kampanya)

blank
Yazar admin

Zoom Player MAX (Windows Media Player), Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar için tasarlanmış güçlü, esnek ve özelleştirilebilir bir Media yazılımıdır. Player MAX tam ekran navigasyon sistemi ile hiçbir güçlük yaşamadan maksimum performans ve gelişmiş kararlılık yaşayacaksınız. Smart Play teknolojisine dayanan özelliği sayesinde, çok daha fazla medya formatlarını sorunsuzca oynatabilir. Geliştirilmiş kararlılık ve yüksek performansı ile videolarınızı en net ve kaliteli bir şekilde seyretmenizi sağlar. Programın Türkçe dil ekleme desteği mevcut.

GenelZoom Player MAX fare, klavye, uzaktan kumanda ve dokunmatik girdiler de dâhil olmak üzere çoklu giriş türleriyle uyumlu çalışacak şekilde geliştirilmiştir.Zoom Player’in klasik medya oynatıcısı görünümün ardından beş anahtar özelliğe sahip, tam ekran navigasyon arayüzü ile tasarlanmış güçlü bir Media Center uygulaması gizler. Beş anahtar özellikli sistemi gelişmiş arayüzler ile basit ama çok işlevli bir kullanım sunar. Ortam Kitaplığı, Dosya Yöneticisi, Çalma Listesi, Renk Kontrolü, Ses Ekolayzırı, Yer İmleri, Geçmiş Oynanan Listesi ve daha birçok özelliği ve kolay kullanımlı arayüzü sayesinde her videoyu keyifle izleyebilirsiniz. Zoom Player MAX’ın medya merkezi basittir ve kullanıcılar için idealdir.

Zoom Player MAX ile anında hiçbir özel donanım ve yazılıma gereksinim duymadan bilgisayarınızı bir Ev Eğlence Merkezi’ne (HTPC) dönüştürebilirsiniz. Zoom Player, Windows’un her versiyonu ile birlikte çalışabilir.

Modüleri tasarım ve esneklikle, kolayca yeni başlayanlar ve profesyoneller için ideal bir kullanım sunar. Rahat bir izleme ortamı tasarlayabilirsiniz.

Son medya biçimlerini ve arayüzleri tamamen destekler. Yeni özellikleri, sürüm notlarını ve program ile ilgili desteği Forumda, bulabilirsiniz.

Zoom Player 14 tam ekran navigasyon arayüzü üzerinden direk erişilebilir olmayı sağlarken, küçük resim düzeni seçeneklerini genişleterek medya kütüphanesi görsel sayı kapasitesini arttırmıştır. Görme engelli olanlar veya daha küçük ekranlar için tasarlanmış yazı tipleri ile tam ekran gezinme düzenini sağlar. 4K ekranlarla kullanılan yüksek DPI ayarı için uygundur.

Ortam Kitaplığı geliştirmeleri 

Oyuncu medya kütüphanesi her zaman dinamik olmuştur. Bu versiyonda ise özelleştirme tam ekran navigasyon çıkmadan bile kolaylıkla erişilebilir hale getirilmiştir.. Yerel kategorinin küçük resim en boy oranı, kolon sayısı, küçük resim başına metin satırlarını, metin satır yüksekliğini ve arasındaki boşluğu değiştirilebilir. Ayrıca, bu tür kategori listesi sütunlar, metin satırı, metin yüksekliği ve metin kenarlarına gibi küresel değerler ayarlanabilir.

İkinci bir tam ekran navigasyon düzeni ile artık belli bir mesafede ve daha küçük ekranlarda kolay okumayı sağülamak için daha büyük yazı tipi boyutlarını desteklemektedir.

Zoom Player MAX ve TheAudioDB.com arasında bir işbirliği (Albüm meta-veri kazıma ve kapak için kullanılır) geliştirilmiş bir albüm adı tanıma algoritması kullanılmaktadır.

Caching (sıkıştırma) optimize edilmiş ve kategoriler arasında geçişlerde küçük resimler artık daha hızlı çağrılıyor.

Öne çıkan videolar 

Size harika videolar gösteren kaliteli sinematografi, işbirlikçi film yapımı, yenilikçi bilgisayar oluşturma ve zorlu donanım testlerini kullanabilir ve yeni Özel Videolar medya kütüphanesi kategorilerini inceleyebilirsiniz.

Yüksek DPI modları 

4K ekranların Microsoft yüksek çözünürlüklü ekranlardaki uyumu ve ölçeklendirme geliştirildi. Zoom Player otomatik olarak Windows DPI ölçeklendirmeye göre unskinned diyalog ölçekler.

YouTube geliştirmeleri

DirectShow aracılığıyla YouTube altyazıları artık destekleniyor.

Daha Düzeltmeler, Özellikler ve Donanımlar 

Yukarıdaki liste sadece önemli bölümleri içermektedir. Daha birçok küçük düzeltmeler, özellikler ve geliştirmeler bu sürümü içine inşa edilmiştir. Tam liste için tıklayınız.

Zoom Player MAX 14 ile filmler ve TV şovları en kolay özelleştirilebilir halini alıyor.

•Akıllı çalma – Kolay yürütme için otomatik filtre ve bölme seçimi seçenekleri;

•Web Remote ile web tarayıcısından denetleme özelliği;

•Güvenlik özellikleri;

•Çalma listesi yöneticisi;

•DRM korumalı film ve müzikleri çalabilme;

•En-boy oranı, renk seviyeleri, ses seviyesi ve çok daha fazla ayar.

Desteklenen Video Biçimleri:

DVD, BluRay, Matroska (MKV), MPEG2 Transport (TS/TP/TSP/TRP/M2T/M2TS/MTS/PVA/TOD), H.264 ve AVCHD (MPEG4 AVC), WebM, XVID, DIVX, AVI, Flash Video (FLV), Windows Media (WMV / ASF), QuickTime (MOV / HDMOV), (OGM), Theora (ÖGV), OGG Filmi, Real Media (RM / RMVB), MPEG (MPG), MPEG2 Programı (M2V/VOB/MOD), MPEG4 (SP / ASP), MPEG4 ISO (MP4), VideoCD (VCD) Super VideoCD (SVCD), Media Center DVR (DVR-MS), CamCorde (MOD / TOD), Dijital Video (DV), VP3, VP6, VP7, Motion JPEG (MJPEG), Flash (SWF), Cep Telefonu 3GPP (3GP/3G2), FLIC (FLI / FLC) ve daha fazlası.

Desteklenen Ses Formatları:

MP3, Free Lossless Audio Codec (FLAC), Gelişmiş Ses Kodlaması (AAC), Windows Media (WMA), OGG Vorbis (OGG), CD-Ses (CDA), Dolby Digital (AC3), Digital Surround (DTS), Matroska (MKA), Cep Telefonu (AMR), Monkey Ses (APE), Real Media (RA), Wave Ses (WAV), SHOUTcast (Akış), OptimFROG (SOD), Musepack (MPC), (SHN), True Audio kısaltın (TTA), WavPack (WV), Apple Lossless Audio Coding (ALAC), LPCM, MIDI, AIFF, MO3, IT, XM, S3M, MTM, umx ve daha fazlası.

Desteklenen İnteraktif Biçimler:

DVD, Hypertext Markup Language (HTML), Flash (SWF).

Desteklenen Görüntü Biçimleri:

PNG, JPEG (JPG), ICO, GIF, BMP, WMF, EMF, RLE, JFIF, WIN, VST, TGA, VDA, ICB, TIFF, EPS, PCX, PCC, FAX, SCR, RPF, RLA, SGI, BW, PDD, PSD, PPM, PGM, PBM, PCD, CEL, PIC, PN, CUT, PSP ve daha fazlası.

Kampanya HakkındaKampanya sayfasına tıklayıp, programı e-posta girerek ücretsiz edinebilirsiniz. İndirme çalışmazsa yorumda belirtiniz.

FİNİSH

Zoom Player MAX İndir

PROGRAM İNDİR

Program Detayları

Windows tüm sistemler:

Windows XP, Vista, 7, 8 / 8.1 ve 10 (32 bit ve 64 bit) destekler

Geliştirici: InMatrix

Güncelleme: yok.

Teknik destek: Var.

Sürüm: 14

İndirme boyutu: 29.5 MB

Lisans: Free

Fiyat: 209,57 TL

Resimler

Zoom Player,Zoom Player MAX

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

114 Yorumlar

  • Windows 10′ da programın kurulumu denendi ve Eset ile tarandı, bir sıkıntı yok! Sizin siteminiz bir sebepten dolayı engelliyor olabilir.

  • Kullanıcı denetimi hesabı ve Windows Defender kapalı olduğu halde Windows 10, programın kurulmasını engelliyor. Gerekçesi: Bilinmeyen yayıncı

  • Admin bu programı indirdim lakin 14.1 son sürümü değil.Bundan bir önceki 14.00 sürümü.

  • Splash Pro Ex’i 30 gün deneme süresi olarak kullandım. Ben hayatımda bu kadar güzel görüntü kalitesi olan player görmedim. Özellikle HD filmlerin görüntü kalitesi mükemmel ötesi. Ama hiç hediye vermiyor. En son sizin sitenizde 6 yıl önce yani 2011’de 3 kişiye hediye lisans verilmiş.

  • Evet Zoom Player Max’ta kaliteli bir program tavsiye ederim. Splash Pro Ex’in görüntü kalitesini bilmiyorum.

  • Ben Splash Pro Ex’i bekliyordum.Ama o da bir türlü hediye kampanyaya dahil olmuyor.Zoom Player Max’in görün kalitesi nasıl acaba ? admin, Splash mı ? Zoom Player Max mi ? senin fikrin nedir ?

  • teşekkürler profesyonel indir. key hakkında benim anladığım şöyle diyor.yanlışsa düzeltin. Zoom Player MAX 13.5’ü indirin ve yükleyin. Kurulumdan sonra Zoom Player MAX 13.5’u çalıştırın ve tadını çıkarın! Kayıt yaptırmaya gerek yoktur, bizden indirdikten sonra otomatik olarak kaydederiz.

  • Uygulama zaten bir kayıt kodu gerektirmiyor.

  • Admin sağolasın.bana gönderdiğin e-postadaki indirme linkinden zoom player Max indirdim.Peki serial key girmem gerekiyor mu ? yoksa programı indirince her şey tamam mı oluyor ?