Kaspersky Internet Security 2017 ile güvenliğinizi en üst seviyelere çıkarın. Antivirüs programları arasında en çok tercih edilenler listesinde yer alan Kaspersky Internet Security 2017 ile bankacılık ve alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirirken ve web ortamında gezinirken Kaspersky bilgisayarınızı çevrimiçi ve çevrimdışı gelebilecek tüm tehditlere karşı korur.

Kaspersky Internet Security Kampanya

Virüs. trojan, kötü amaçlı yazılım, kimlik hırsızlığı, banka hesapları ve şifreleri, siber saldırı, eklenti ve uzantı şeklinde tarayıcınıza yapışan uygulamalara karşı sizleri korur. Kaspersky ile virüs ve türevlerini temizlemek için, saatlerce bilgisayar başında uğraşmak zorunda kalmazsınız, Arka planda sessizce çalışarak gerekli tüm işlemleri sizin için yapar. Bu sayede kıymetli zamanlarınızı harcamamış, vakitten kazanmış olursunuz.

Web ortamında giderek büyüyen, zor ve karışık bir hal alan tehditlere karşı, antivirüs yazılım şirketleri yeni ve güncel özellikler geliştirmek suretiyle bu tehlikelerle mücadele etmek durumundalar. Kaspersky Internet Security 2017 sürekli yinelenen güncellemeleriyle birlikte geliştirilen etkin özellikleri sayesinde kullanıcı dostu olamaya devam ediyor. 

Kullanıcılar tarafından, Kaspersky hakkında geçmiş zamanlarda olumsuz yorumlar ve eleştiriler yapılmaktaydı. Ancak son zamanlarda gayet olumlu, pozitif yönde yorumlar yapılmakta. Hatta anti virüs denince ilk akla gelen yazılımlar arasında yer almaktadır. Kaspersky Internet Security dışında, diğer anti virüs programlarından ilk akla gelen Norton‘da kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilmektedir. Emsisoft, Bitdefender gibi profesyonel güvenlik yazılımları, adlarından sıkça söz ettirmektedir.

Kaspersky Internet Security 2017 Full PC Koruması

 • Ödüllü bir kötü amaçlı yazılımdan koruma aracı
 • En yeni tehditlere karşı bulut sistemli koruma
 • Webcam Koruması gizliliğinizi korur.
 • Basit çevrimiçi kontrol ile güvenliği sadeleştirir.
 • Safe Money çevrimiçi bankacılık ve alışveriş için ekstra güvenlik sağlar.
 • Web koruması web bağlantıları için denetleyici, kimlik avı koruması ve anti-spam
 • PC ve Mac üzerinden gelişmiş Ebeveyn Denetimi çocukları çevrimiçi risklere karşı korur.
 • Wi-Fi Güvenlik Bildirimi halka açık olan Wi-Fi ağını kullanırken güvenlik sağlar.
 • Maliyet Bilinciyle ağ oluşturma maliyetlerinizi daha kolay yönetmenizi sağlar.
 • PC, Mac ve Android cihazları güvence altına alır.
 • Cihazların tasarlanan şekilde performans sunmasına olanak tanır.

Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılım karşı koruyun

Araştırmalara göre günlük ortalama 315.000’den fazla kötü amaçlı uygulama piyasaya çıkarılıyor. Bilgisayarınızı ve diğer cihazlarınızı son çıkan bu yeni tehditlere karşı korumak için, güncel bir anti virüs programına ihtiyaç duyarsınız. Kaspersky Lab‘ın geliştirilmiş güvenlik yazılımları sayesinde saldırılara karşı çıkabilmektedir. Üstelik yapılan testler bulut destekli bu yazılımın tehditleri 0,02 saniye gibi çok kısa bir sürede tanımlayabildiğini göstermektedir.

Kaspersky İnternet Security 2017 indir,kaspersky kampanya

Kaspersky TOTAL Security 2017,antivirüs kampanya,ücretsiz internet security

Kaspersky Internet Security 2017 Full,Kaspersky Internet Security 2016,Kaspersky Total Security 2017

İnternet Security Kampanya 90 gün

Kaspersky Internet Security 2017

HEMEN İNDİR

 

2 Yorumlar

Yorum Yap