Antivirus Deneme

Norton Security 2020 Deluxe (3 Ay – 10 Cihaz) Ücretsiz İndir

Yazar admin

Norton Security 2020 Deluxe ile geçmişten günümüze, ürettiği güvenlik yazılımlarıyla lider antivirüs firmaları arasında yer olmayı başarmış olan ve bu alanda geliştirdiği farklı güvenlik yazılım çözümleriyle de başarısını sürdüren Norton, 2020 sürümü olan yeni güvenlik programı Norton Security 2020 Deluxe’ ü tüm kullanıcıların 30 gün boyunca ücretsiz olarak denemesine imkân veriyor. (Premium sürümü kampanya ile 90 gün)

Norton Security 2020 Deluxe, her tür güvenlik bileşenine sahip bir güvenlik programı olarak karşımıza çıkıyor. Virüsler, casus yazılımlar ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı sistemlere tam bir koruma sunan Norton, online alışverişler ve bankacılık işlemlerinizde kimlik, kredi kartı bilgileri ve diğer çevrimiçi gizliliğinizi sağlayarak, İnternet üzerinden yapacağınız tüm işlemlerinizi güvenle yapabilmenize imkân sağlıyor.

Norton Security 2019 Deluxe

Yeni bir sisteme veya eski bir donanımı olan bilgisayara sahip olmanız fark etmez. Sisteminizin ve bilgisayarınızın donanım özellikleri ne olursa olsun Norton Security Deluxe, düşük kaynak tüketimiyle her sisteme uygundur ve güçlü koruma özellikleriyle bilgisayarınızı yormadan güvenliğinizi sağlar.

Norton Security 2020 Deluxe ile Tüm Cihazlarınızı Koruma Altına Alın

Tüm cihazlarınızdaki önemli verilerinizi tek bir güvenlik paketiyle güvence altına alıyor. Beş adet farklı cihazınızı; PC, Mac, akıllı telefon ve tabletlerinizi koruma altına alabilirsiniz. Kolayca oluşturacağınız Norton hesabınızla, tek bir bölümden birden çok cihazınızın güvenlik işlemlerini kontrol edebilme imkânına sahipsiniz. Çevrimiçi olarak web girişi yapabilir ve Türkçe menüsü ile tüm cihaz koruma ayarlarını sorunsuzca yönetebilirsiniz.

Norton Security 2017

Norton Security 2020 Deluxe ile bilgisayarınızı, tabletinizi ve akıllı telefonlarınızı, yani birden çok işletim sistemine (Windows, Mac, Android, iOS) sahip olan tüm farklı cihazlarınızı koruma altına alın. Çoklu cihaz ve farklı işletim sistemi desteği sayesinde, nerede bulunuyor veya hangi cihazı kullanıyor olmanızın bir önemi yoktur; Tüm verileriniz her daim koruma altında olacaktır. Ne kadar fazla dijital veriye sahipseniz ve İnternet’te ne kadar çok çevrimiçi zaman harcıyorsanız, o kadar fazlada güvenliğe ihtiyaç duyarsınız. Sahip olduğunuz her farklı cihaz, kişisel bilgilerinizin birden fazla yerde bulunması anlamına gelmektedir. Ve tüm bu kişisel bilgilerinizi tek bir güvenlik paketiyle Norton Security Deluxe ile koruyarak dijital gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Norton Security 2020′ yi Deneyerek Her Tür Çevrimiçi Tehdidi Engelleyin

Siber suçlar her geçen gün artıyor ve bu suçlara sebep olanlar artık daha farklı yöntemlere başvurarak kullanıcıların dijital verilerine erişmek için her yolu deniyorlar. Eskiden, evlerden değerli eşyaların çalınması gibi hırsızlık olayları daha fazla yaşanırken, günümüzde artık hırsızlık olayları dijital olarak gerçekleşiyor.

norton indir

Banka bilgilerin çalınması, kredi kartı bilgilerinin kopyalanması, mail hesaplarının ele geçirilmesi ve diğer tüm kişisel bilgilerinizin çalınması gibi birçok hırsızlık yöntemi artık dijital olarak yapılıyor. Bu sebeple Norton, daha iyi dijital güvenlik sunmak adına, güvenlik analizlerini artırıyor ve daima en iyi çevrimiçi koruma araçlarını tüm kullanıcılara sunuyor.

Norton Güvencesi

Norton firması, her sene geliştirdiği güvenlik teknolojisine ve güvenlik ekibinin yeni tehditlere karşı sağladığı güvenlik çözümlerine çok güvendiğini ve kullanıcılarına da bu konuda güvence verdiğini bildiriyor. Firma, güvenlik yazılımı konusunda deneyimli ekiplerinin yeni çıkan tehditleri inceleyerek, cihazları korumak için farklı yöntemler geliştirdiğini sadece bildirmekle kalmıyor, ayrıca verdiği güvenceyle de kullanıcıların cihazlarından kaldıramayacakları bir virüs bulaşırsa %100 para iadesi yapacağını açıkça beyan ediyor.

Norton Security 2020 Koruma Özellikleri

 • Virüs, Fidye yazılımı, casus yazılımlar, kötü amaçlı programlar ve diğer çevrimiçi tehditleri engeller.
 • Gelişmiş güvenliği sayesinde kişisel ve finansal bilgilerinizi korur.
 • Kimlik bilgilerinizi ve çevrimiçi tüm işlemlerinizi güvenle yapmanızı sağlar.
 • Güvenli olmayan Android uygulamalarını indirmeden önce denetler.
 • Bilgisayarınızın performansı etkilemeden geniş kapsamlı sistem koruması sunar.
 • %100 Virüsten koruma garantisine sahiptir. Kaldırılmayan zararlılariçin para iadesi mevcuttur.
 • Tek bir abonelik ile birden fazla cihazınızı korur (PC, Mac, akıllı telefon ve tabletler).
 • Web giriş bölümü ile Norton’un yüklü olduğu tüm cihazlarınızın koruma ayarlarını tek bir yerden yönetebilmenize imkân tanır.

Desteklenen İşletim Sistemleri

 • Microsoft Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
 • Mac İşletim Sistemleri
 • Android İşletim Sistemleri  (Android 4.0.3 ve üst sürümleri) Google Play’dan Norton uygulamasını yükleyebilirsiniz.
 • iOS İşletim Sistemleri (iOS 8 ve üst sürümleri)

Aktif Kampanya

KAMPANYA

Ücretsiz Norton Deneme sürümü indir

Demo

Editör Notu
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

8 Yorumlar

 • Sn admin;

  Promosyon 30 günlük.

 • free trial dedikten sonra firefox ile açılmıyor explorer kullanmanız gerekmekte.

 • Kampanya butonuna tıklayarak Norton sayfasına gidiyoruz ve “Free Trial” kısmına gidip gerekli adımları uyguluyoruz.

 • I must say you have high quality articles here. Your content
  can go viral. You need initial traffic only. How to get massive traffic?

  Search for: Murgrabia’s tools go viral

 • Norton dünyaca ünlü bir güvenlik yazılımıdır ve yaptıkları şey dış tehditlere karşı güvenliğinizi sağlamaktır. Ancak %100 güvende olursunuz diyemeyiz.

 • Ya kardeşim birşey soracam bu antivirüsleri arka planda herşey yaptıgını söylüyorlar neye güvenecegimi sasırdım.