Hediye & Çekilişler Yedekleme Programları

1-abc.net Backup (Hediye / Giveaway) 3 Gün

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

Lisanslarınız gönderilmiştir.

www.1-abc.net e desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.1-abc.net Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekiliş ve kura olmadan $24.99 değerinde 1-abc.net Backup lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanya sona erince mail adreslerinize gönderilecektir.

Günümüzde çoğu kişinin bilgisayarlarında yaşadığı en büyük sorunlardan biri veri kaybıdır. Eğer bilgisayarında yaşanan yazılımsal veya donanımsal bir sorun varsa olan daha çok sistemdeki önemli verilere olur. Bilgisayarınızda tuttuğunuz belgeleriniz, resimleriniz, filmleriniz vb. gibi önemli verileriniz sistemde yaşanabilecek bir sorunla yok olup gidebilirler. Bu sebeple zaman zaman güvenlik nedenleri ve sistem sorunlarına karşı tedbirli olmak için önemli tüm verilerinizi yedeklemelisiniz. 1-abc.net Backup, çok sayıda dosyalarınızı ve yedeklemek istediğiniz klasörleri seçmenizi ve önemli verilerinizi ekleyerek yedeklemenizi sağlar. Ayrıca, gün, saat ve dakika olarak otomatik yedekleme yapmak için programı zamanlayabilirsiniz. Böylece yedekleme yapmayı asla unutmazsınız.  Verilerinizi otomatik olarak yedekleyebilir ve herhangi bir sorunda tekrar geri yükleyebilirsiniz. Artık herhangi bir sorunda verilerinizi kaybetme korkusu yaşamanız gerekmez. 

Önemli dosyaları yedeklemek her zaman vakit alır. Çoğu kişi bu sebeple uğraşmak istemez ve yedek almayı ya erteler yada hiç bir zaman yedek almak istemez. Ancak veri kaybı riski her zaman yüksektir ve kaybedilecek her veri bizi maddi ve manevi zarara uğratacaktır. Bu sebeple herkesin düzenli olarak video, belge, resim ve benzeri kişisel önemli dosyalarını yedeklemesi çok önemlidir.

1-abc.net Backup, sizi hem zamandan hem de kayıptan kurtararak yedeklemeyi çok daha kolay bir işlem haline getirdi. 1.-abc.net Backup, herkes için sunduğu kolay yedekleme seçenekleri ile bu işi kolayca yapmanızı sağlar. Tüm hızı ve akıllı özellikleri de dâhil olmak üzere çok kolay kullanımlı bir programdır. Aşırı profesyonel yedekleme araçları gibi sistemi yavaşlatmaz ve basitçe görevini yerine getirir.

Özelliklere Genell Bakış:

Çok kolay kullanımlı arayüzü dahiptir.

İçerik yedekleme ve dosyaları tek veya komple klasörler halinde yedekler.

Program, aynı zamanda verileri SD kartlara, USB belleklere, harici sürücülere, vb. kaydedebilir.

Yedekleri ve klasörleri FTP’ye kaydedilebilir.

Gün, saat ve dakika ayarları ile otomatik yedekleme yapabilir.

Kalıcı veya gerçek zamanlı planlama (programı aktif olmasa bile zamanı çalışır).

Tam veya artımlı yedekleme (tümünü veya sadece değiştirilen dosyaları yedekler).

Otomatik olarak düzenli yedekleme işlemleri için Windows ile program başlar.

Geçmiş yedekleme işlemlerinin bir özetini almak için log dosyası sunar.

Yedekleme işlemlerinde istisna edilecek dosya ve klasörleri tanımlama özelliği vardır.

Program USB bellekler, disket veya hemen hemen tüm diğer yeniden yazılabilir medya üzerine yüklenebilir. 

Çok düşük sistem kaynakları tüketir.

Sistem Gereksinimleri:

Windows XP / Vista / 7/8, İndirme boyutu: 392 KB

Download the free trial version

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

49 Yorumlar