Araçlar (Diğer) Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler Video Düzenleme

BlazeVideo Video Editor (Hediye / Giveaway) 3 Gün

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

Lisanslarınız gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzun gereksiz, junk, spam vb. bölümlerini de kontrol ediniz.

www.blazevideo.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Tüm BlazeVideo ürünlerde %30 indirim. Tıklayın.

www.blazevideo.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekiliş ve kura olmadan $29.95 değerinde BlazeVideo Video Editor lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanyamız bittiğinde mail adreslerinize gönderilecektir. Kampanyamız 200 lisans ile sınırlıdır.

BlazeVideo Video Editor, videolarınızı kırpmanızı, döndürmenizi ve videolarınızı istediğiniz yöne çevirmenizi sağlayan güçlü ve işlevsel özellikleri olan bir video düzenleme yazılımıdır. Kullanımı son derece kolaydır. Ayrıca videolarınıza filigran şeklinde metinler ve altyazılar ekleyebilirsiniz. iPad, iPhone, iPod ve diğer cep telefonlarına düzenlediğiniz tüm sevilen videolarınızı aktarabilirsiniz. BlazeVideo Video Editor, videolarınızda en iyi sonuca ulaşmanız için video parlaklık, renk tonu, doygunluk ve kontrast düzenleme olanağı sağlar. En iyi ayar özelliklerini seçmeniz için önceden tanımlanmış pek çok video düzenleme ayarları da mevcuttur. Böylece videolarınızın en iyi kalitede ve istediğiniz doğrultuda olmasınız sağlayabilirsiniz. BlazeVideo Video Editor, videolarınız hakkında detaylı bilgileri de size sunabilir: Kaynak video bilgisi (dosya adı, biçimi, dosya boyutu, süresi), video bilgisi (format, codec, boyut, bit hızı, kare hızı) ve ses bilgisi (format, codec, bit hızı, kanal ve samplerate). Video düzenleme çalışmalarınızı tamamladıktan sonra her tür düzenleme bilgisine ulaşabilirsiniz.  

 

 

Güçlü Video Düzenleme Özellikleri ile Tam Bir Video Editör Yazılımı

Videolarınızı yüksek bir hızla düzenleyebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.  Videolarınızı birçok farklı özellik katabilir ve onları hızlıca kırpma, döndürme ve yayın sürelerini ayarlayabilirsiniz.   

Videolarınızda en iyi video düzenleme sonuca ulaşmak için videolarınızın parlaklık, renk, doygunluk ve kontrast ayarlarını yapabilirsiniz.

Siyah ve Beyaz, Şeffaf, Gece ve Nostaljik gibi önceden tanımlanmış video düzenleme efektleri seçebilirsiniz. Ayrıca kendi şartlarınıza ve ihtiyaçlarınıza özel bir video düzenleme etkisi oluşturabilirsiniz.

Videonuz üzerinde yaptığınız düzenlemeler bittikten sonra videonuzun adı, biçimi, boyutu, bit hızı, kanal ve samplerate gibi ayar bilgilerini görebilirsiniz.  

 

Sinemanızı Kendiniz Oluşturun

Her yerde ve zamanda videolarınıza alt yazılar yerleştirin.

İstediğiniz gibi alt grup ölçek ve konumunu ayarlayın.

Telif hakkınızı korumak için orijinal video üzerine filigran ekleyin.

 

 

Çeşitli Taşınabilir Cihazlar için Videoları Dönüştürün

AVI, MP4 ve WMV gibi çeşitli video formatlarını videoları dönüştürün.

IPad, iPhone, iPod, BlackBerry, Nokia, HTC ve diğer cep telefonları gibi, çeşitli taşınabilir cihazlar için video dönüştürüp yükleyin.

Hayal gücünün ötesinde hızlı dönüştürme hızı.

 

 

 

Daha Fazla Özellikler

Kolay kurulum ve anlaşılır arayüzü ile kullanımı kolaydır.

Düzenleme çalışmalarını tamamlamadan önce videolarınıza önizleme yapabilirsiniz.  

 

 

Giriş Dosya Biçimi Desteklenen
Video RM, RMVB, AVI, WMV, ASF, MPEG, MPG, m1v, mpv2, MP4, DAT, FLV, MOV, VOB, vb
Çıktı Dosya Biçimi Desteklenen
Ses MP2, MP3, AAC, AC3, M4A
HD video formatlarını AVI, MP4, MPG, MKV, TS, WMV, MOV
Yaygın video formatlarını XVID (AVI), ASF, MOV, MP4 Video
Desteklenen Çıktı Cihazları
Apple iPad, iPad 2, iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod Touch, iPod Touch 4, iPod Shuffle, iPod Nano, iPod Classic
HTC Magic, Dövme, T-Mobile G1, Android işletim sistemi, Kahraman, Legend, Wildfire, Desire, HTC Aria, HTC Surround
Archos Archos 404/405, Archos 504/604, Archos 605/704/705, Archos AV500/AV700, 5 internet tablet, 28 internet tablet, 43 internet tablet, 70 internet tablet, 101 internet tablet, 7 ev tablet, 3 görüş (avi ), Oyuncu
Cep Telefonu 3GP, Palm Pre, Palm Pixi, 3GP2, Dell mekan yanlısı, Dell çizgi, Nexus bir
Nokia N73, N95, N97, N900, X3, X6, E63, E72, 5230
Sony PSP, PS3, PS3 HD, Xperia X10, Xperia X8, Vivaz
 

Gereksinimler

  Temel Önerilen
CPU 1.0GHz 2.0GHz
Sistem Belleği 256Mb RAM 512Mb RAM
İşletim Sistemi Microsoft XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Ekran Kartı 24 Bit çözünürlük ve destek DirectX, 8MB video-ROM veya daha fazlası..
Ses Kartı PCI ses kartı, anakart üzerinde Entegrasyon yonga seti, Windows ve stereo hoparlörler ile vb uyumlu USB ses aygıtları
Sabit disk Mevcut Kapasite Sistem disk üzerinde en az 1 GB boş alan, dönüştürülen dosya boyutu ve kodlama yöntemine bağlıdır
DirectX DirectX 8.1 veya üstü

 

 

 

 

 

 

 

 

Download the free trial version

—————————————————————————————————————————————–

Yasal Program‘a Sizde Destek Olun…

Kampanya haberimizi tüm forum, blog …vs dahil Twitter ve Facebook’ta paylaşıp yorumlarınıza eklerseniz çok memnun oluruz. İlginize teşekkür ederiz.

Dilerseniz Twitter veya Facebook’tanda bizi takip edebilirsiniz. Sitemizde yayınlanan her kampanya haberi, ücretsiz programlar ve program çekilişlerimiz bire bir Twitter ve Facebook üzerinden de duyurulmaktadır. Yani bize her alandan ulaşabilir, hiçbir programı kaçırmazsınız.

Yasal Forum‘a üye olun güncel haberleri paylaşmanın ve almanın keyfini yaşayın… (En yeni kampanya haberleri ve ücretsiz programlar burada paylaşılıyor)

 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

76 Yorumlar