Hediye ve Çekilişler Sistem Temizleme

1-abc.net Settings Organizer (Hediye / Giveaway) 3 gün

1-abc.net Settings Organizer kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

Lisanslarınız gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzun gereksiz, junk, spam vb. bölümlerini de kontrol ediniz.

1-abc.net e desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

1-abc.net Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekiliş ve kura olmadan $19,99 değerinde 1-abc.net Settings Organizer lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanyamız bittiğinde e-mail adreslerinize gönderilecektir.

Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 gibi işletim sistemleri özelleştirebilmek için büyük fırsatlar sunmaktadır. Ne yazık ki, bu özelleştirme ve özelliklerin çoğu kontrol paneli üzerinden mevcut değildir ve sadece Windows Kayıt Defteri ve ana Windows ayarlarının veritabanını değiştirerek yapılandırılabilir. Bu şekilde de ayarlar yapmak ve Windows’u istediğiniz gibi özelleştirmek sadece gelişmiş kullanıcılar için önerilmektedir ve çok dikkatli yapılmalıdır, yoksa sistem arızaları meydana gelebilir.  Ancak artık herkes ve deneyim sahibi olmayan tüm kişiler 1-abc.net Settings Organizer ile tüm Windows ayarlarını ve özelleştirmelerini kolayca yapabileceklerdir. Program, Windows sistemlerinin istediğiniz gibi özelleştirilmesi için çok anlaşılır açıklamalar ile ayar ve özelleştirme seçeneklerin çoğunu sizlere sunuyor. Hatta yeni başlayanlar için onlara istedikleri şekilde davranmalarına, sistemi yapılandırmalarına imkan tanıyor. Tüm bunları güvenle ve herhangi bir sorun yaşamadan yapabilirsiniz.  

İsterseniz bu güzel programı, bir çok utility programını tek bir pakette toplayan 1-abc.net Utiliy Box programına sitemize özel çok uygun fiyatlar ile yükseltebilirsiniz. Yükseltme sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

1-abc.net Settings Organizer ile ayarları değiştirerek, kullanıcılar sistem üzerinde çalışmalarını kolaylaştırmak, hızlandırmak ve daha güvenli hale getirmek için sistem üzerinde istedikleri özelleştirmeleri ve ayarlamaları yapabiliyor.

Windows zaman zaman sistem üzerinde bazı kısıtlı değişikliklere izin verebilmektedir. Ancak bunlar genellikle normalde ‘gizli’ olan ve MS Config veya sözde Bilgisayar Yönetim Aracı gibi analiz araçları içerir.  Tam ve iyi özellikli yapılandırmalara izin verilmez.  1-abc.net Settings Organizer ise doğru komutlarla tek bir tıklama ile sistem araçların çalıştırmasına izin veriyor.

Ve en iyisi de 1-abc.net Settings Organizer tüm değiştirilen ayarları gerekirse kolayca tersine çevirmek için ayar dosyalarını yedekleyerek kaydeder. Böylece herhangi bir sorunda veya beğenilmeyen bir değişiklikte tüm ayarları geri alabilirsiniz.

Windows’un arayüzünü, güvenlik ayarlarını, sistemi hızlandırmak ve bunun gibi olmasını istediğiniz birçok Windows ayarlarını değiştirebilirisiniz. Sistem üzerinde daha kolay çalışmalar yapmak için değişiklikler ve ayarlar yapabilirsiniz. 1-abc.net Settings Organizer tüm bunları yapmak için güçlü bir araçtır.

1-abc.net Settings Organizer Özelliklere Genell Bakış:

Kolay kullanımlı arayüz.

Fare davranışı, sistem klasörlerini ve arayüz ayarlarını kolay yapılandırma.

Özellikleri acemi ya da gelişmiş özellikleri olarak sıralanabilir.

‘Gizli’ Windows araçlarına kolay erişim.

Fazladan 175 gizli Windows seçeneklerine ve ek Windows programlarına erişim.

Gerekirse değişiklikleri tersine çevirmek için yedekleme özelliği.

Program USB bellekler, disket veya hemen hemen tüm diğer yeniden yazılabilir medya üzerine monte edilebilir.

Sistem gereksinimleri:

Windows XP / Vista / 7/8, İndirme boyutu: 385 KB

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

54 Yorumlar