Hediye & Çekilişler Sistem Temizleme

Amigabit Registry Cleaner (20 Hediye Lisans)

Yazar admin

Kampanyamız sona ermiştir.Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Bejr Milos 2-afk01 3-ergenegokay 4-beyoglu33 5-Emre 6-Yusuf 7-murat30 8-Leaved 9-Mehdi 10-Uself1972 11-capak35 12-Tony 13-Wassall 14-r.a 15-ecob59 16-erkan 17-ayturk 18-Packetron 19-nil2746 20-ali

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.amigabit.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.amigabit.com sponsorluğunda sizlere her biri $23.96 değerinde 20 adet Amigabit Registry Cleaner lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 14 Haziran 2013 Saat: 15.00

Bilgisayarınız her geçen gün biraz daha mı yavaş çalışıyor? Bilgisayarınızda çökme veya Windows hata mesajları çok mu oluşmaya başladı? Sistem performansını ve istikrarını geliştirmek istiyor musunuz? Eğer tüm sorulara evet cevabı veriyorsanız sizin Amigabit Registry Cleaner programı kullanma zamanınız tam olarak gelmiş demektir. Amigabit Registry Cleaner, bilgisayar yavaşlamalarını, çökmelerini, donmalarını ve hata mesajları gibi tüm sorunları çözümlemenizi sağlayan bir programdır.  Kayıt Defteri hatalarını tespit eder ve sorunları temizleyerek PC’nizi hızlandırır. Bilgisayarınızı, hızlı, özel, istikrarlı ve sağlıklı tutar. Optimizasyon düğmesine 1-tıkla otomatik olarak çalışacak ve bilgisayarınızın performansını arttıracaktır. Yazılım Yasal Program tarafından Türkçe’ye çevrilmiştir. Programı Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Amigabit Registry Cleaner, bilgisayar yavaşlamalarını, çökmelerini, donmalarını ve hata mesajları gibi tüm sorunları çözümlemenizi sağlayan bir programdır.  Kayıt Defteri hatalarını tespit eder ve sorunları temizleyerek PC’nizi hızlandırır. Bilgisayarınızı, hızlı, özel, istikrarlı ve sağlıklı tutar. Optimizasyon düğmesine 1-tıkla otomatik olarak çalışacak ve bilgisayarınızın performansını arttıracaktır.

Amigabit Registry Cleaner ile PC yavaşlamalarını, çökmelerini, donmalarını, hata mesajlarını ŞİMDİ TÜM bu gibi sorunları çözümle…

Kayıt Defteri hatalarını tespit ederek ve sorunları temizleyerek PC’nizi hızlandırın.

Bilgisayarınızı, hızlı, özel, istikrarlı ve sağlıklı tutun.

Optimizasyon düğmesini 1-tıklayarak otomatik olarak çalışacak ve sizin için performansı arttıracaktır.

Yeni Bir Bilgisayara Kavuşma Hissini Yaşayın

Büyük ölçüde PC programlarına ve uygulamalara daha hızlı erişim olanağı getirerek, uygulama tepki süresini artırmak, geçersiz kayıt defteri bölümlerini temizleyerek bilgisayar performansını artırır.

 

Ortak PC Sorunları Bulur ve Düzeltir

Bilgisayarın sağlığını ve istikrarını geliştirmek için sistemi tarar. Donmaları, sistem çökmelerini önlemek için bozuk veya eski kayıt defteri girdileri de dâhil olmak üzere Microsoft Windows sorunları ve tutarsızlıkları giderir.

 

Bilgisayarı Temizler ve Optimize Eder

Hızlıca Windows kayıt defterini tarar ve kayıt defterinde yanlış veya eski bilgiler bulur. Hataları ve zaman içinde birikmiş tutarsızlıkları, yavaşlamaları ve hata mesajlarını temizler. Güvenilir ve verimli bir şekilde en iyi performans için bilgisayarınızı optimize eder.

 

Daha kararlı bir sistem

Windows kayıt defterindeki hataları düzeltir ve PC’de çalışmak ya da oyun için daha istikrarlı bir ortam sağlamak için, daha temiz, daha hızlı bir sistem elde etmenize yardımcı olur.

 

Kolay ve Güvenli

Tam bir geri yükleme işlevi vardır. Kayıt defterinin tam bir yedeğini alır ve herhangi bir kayıt defteri düzenlemenizden önce otomatik olarak yedek alır. Herhangi bir sorunda gerekirse tüm değişiklikleri, tek bir tıklama ile kolayca geri yükleyebilir. Kullanımı kolaydır, uzman ve acemi kullanıcılar için tasarlanmıştır.  >> Windows 8/7/Vista/XP/2000/98/çalışır.

Sistem Gereksinimleri

Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP

Minimum Gereksinimler: İnternet bağlantısı (lisans aktivasyonu için), 256 MB RAM, boş sabit disk alanı 120 MB

Dil: İngilizce, Çince, Deutsch, Türkçe

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

51 Yorumlar