Format Dönüştürücü Hediye & Çekilişler

3herosoft Video Converter (Hediye / Giveaway) 3 gün

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

Lisanslarınız gönderilmiştir. Lütfen mail kutunuzun gereksiz, junk, spam vb. bölümlerinide kontrol etmeyi unutmayınız.

www.3herosoft.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.3herosoft.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekilişsiz kurasız $28.00 değerinde 3herosoft Video Converter lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanya sonunda mail adreslerinize gönderilecektir.

3herosoft Video Converter, mükemmel görüntü kalitesi ve hızlı dönüşüm işlem gücü ile tüm popüler videoları istediğiniz formatlar arasında dönüştürebilen güçlü ve yenilikçi bir Video dönüştürme yazılımıdır. 3herosoft Video Converter çeşitli videolarınızı farklı formatlara dönüştürmenizi sağlar. MP4, WMV, MKV, MPEG AVI AVI, WMV, MPEG veya H.264/MPEG-4 AVC, 3GP MPEG, vb. gibi formatlar da dâhil olmak üzere hemen hemen tüm video formatlarını destekler. Videolarınızı taşınabilir cihazlarınız olan iPod, iPhone, iPad, PS3, PSP, Xbox, Apple TV, Zune, Creative Zen, BlackBerry, diğer cep telefonları, Archos, Pocket PC vb, gibi cihazlarınıza uygun formatlara dönüştürebilirsiniz.  Videolarınızdan sevdiğiniz müzikleri ve sesleri çıkarabilirsiniz.  Film müziklerinizi M4A, MP3, AC3, AAC, WMA, WAV, OGG, vb gibi ses formatlarına dönüştürebilirsiniz.  3herosoft Video Converter video dönüştürme için ideal bir seçimdir. Windows 8 ile uyumludur. 

Temel Özellikler

HD video dönüştürücü

H.264/MPEG-4 AVC, Apple TV H.264 (720P), HD MKV, HD WMV, HD videolar için MPEG2/MPEG-4 TS HD videoları destekler ve dönüştürür.

Neredeyse tüm popüler videoları dönüştürür

Neredeyse, MPEG-4 gibi tüm popüler video formatları arasında M4V, MPEG-2, MP4, AVI, MKV, FLV, MOV, VOB, DAT, RM, RMVB, WMV, ASF, 3GP dönüştürebilir.

Mükemmel ses dönüştürücü

Videolardaki sevdiğiniz müzikleri her yerde ve her zaman dinlemeniz için videolardan müzikleri ve sesleri çıkararak onları MP3, MP2, AAC, AC3, WAV, WMA, M4A, AMR, OGG ses formatlarına dönüştürür.

Video Bölümlerini Düzenleyin

Videolarınızda istenmeyen kısımları kaldırabilirsiniz.  Videoları parçalara bölebilir ve istemediğiniz bölümleri kesebilirsiniz. Videonuz çok uzunsa onu kısaltın ve dönüştürün.

Popüler akıllı cihazları destekler

Tüm popüler akıllı cihazlar, iPod touch, iPod nano, iPod classic, iPhone, Apple TV, PSP, Zune, Creative Zen Vision, Archos, iRiver, HP iPAQ, Genell Pocket PC, BlackBerry, Xbox360, PS3, YouTube, diğer cep telefonları ve diğer multimedya cihazları destekler ve onlara uygun olarak videolarınızı dönüştürür.

Temel Özellikler

Çıkış parametreleri ayarlayın

Videolarınızı dönüştürmeden önce nasıl bir dönüşüm süreci oluşturmak istediğinizi seçebilirisiniz. Videolarınızın çözünürlük, kare hızı, video bit hızı, sesleri, örnekleme oranı, kanal, ses bit hızı vb. gibi ayarlarını yaparak dönüştürebilirsiniz.

Önizleme ile videolarınızı kontrol edin

Kolayca dâhili oynatıcı ile videolarınızda yaptığınız ayarları ve değişiklikleri görmek için önizleme yapabilirsiniz. Böylece istediğiniz değişikliklere göre dönüşüme başlarsınız.

Göz açıp kapayıncaya kadar çabuk

Gelişmiş arayüzü ile bir kaç tıklamayla 3herosoft Video Converter kullanarak videolarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir ve dönüştürebilirsiniz. 

Kişiselleştirilebilir özellikler

Arka planda çalıştırma, çoklu dil desteği ve alternatif ürün görsellerini kullanarak programı isteğiniz doğrultusunda kişiselleştirebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi – Win8, Win7, Vista, XP

İşlemci – 750MHz Intel, AMD işlemci veya üzeri

Mevcut HD alanı – 100 MB veya daha fazla

Ekran – Super VGA (800 x 600) çözünürlük veya daha yüksek

Download the free trial version

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

93 Yorumlar