Hediye & Çekilişler Ses / Müzik Düzenleme

NowSmart Talkin (20 Hediye Lisans)

Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-DR4 2-ckaraca 3-hilmiselvi 4-cgokhans 5-biju abraham 6-Arif33 7-erçin 8-Wassall 9-mekolac 10-meryem 11-Bluebee 12-Leaved 13-serdar 14-senol45 15-osvaldo luz 16-erol 17-kurtumi 18-Hüseyin 19-malik 20-ahs

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.nowsmart.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.nowsmart.com sponsorluğunda sizlere her biri $19.95 değerinde 20 adet NowSmart Talkin lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 20 Mart 2013 Saat: 15.00

NowSmart Talkin, Windows’un sürümleri için tasarlanmış kaliteli bir ses kaydetme yazılımıdır.  Kullanımı çok kolaydır. Bu yazılım ile diğer piyasadaki ses kaydedici yazılımlar arasındaki en önemli fark, bu ürünün aynı zamanda hoparlör ve mikrofondan ses kayıtı yapabilir olmasıdır. Diğer bir deyişle, NowSmart Talkin bilgisayar üzerinden tüm çevrimiçi konuşmalarınızı kaydedebilir.

Skype, GTalk, MSN gibi sesli sohbetlerinizi kayıt edin

Çevrimiçi aramalar, görüşmeler yapabilirsiniz. Bu çağrılarınızı kayıt altına almak isterseniz bu yazılım iyi bir seçimdir. Ses kartı ile doğrudan çalışır, böylece hiçbir yazılımla uyumsuzluk sorunu olmaz. Kullandığınız eski veya yeni herhangi bir sesli sohbet yazılımı hakkında endişelenmenize gerek yok. Program sesleri kayıt altına alır. Skype aramaları kaydetmek çok kolaydır.

Diğer medya yazılımların kaydı

Bazı özel medya seslerini kaydedebilir, ama sesleri MP3 formatına dönüştüremez. Sadece bilgisayarda kaydeder ve oynatır.

Online web sitesinden kayıt

Çevrimiçi ortam içeriği ve YouTube, Rhapsody, Pandora, Napster gibi birçok sitedeki sesleri ve müzikleri kaydedebilirsiniz. NowSmart Talkin hiçbir sorun çıkarmadan bu gibi sitelerden kayıtlar yapabilir.

Oyunların müziklerini kaydedin

Oyun içinde herhangi bir özel veya komik sesleri kaydedebilirsiniz. Kaydettiğiniz sesleri zil sesi olarak kullanabilirsiniz. Artık sevdiğiniz oyun müziklerini çok rahat kaydedebileceksiniz. 

Mikrofondan Kayıt

Otomatik ses güçlendirme kontrolü, gürültü azaltma ayarı gibi özellikler ile daha iyi ses kaydı yapmanıza yardımcı olabilir. Mikrofon seslerini net ve sorunsuz kayıt edebilirsiniz. 

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

65 Yorumlar