CD Yazma Programları

5 Ashampoo programı full ücretsiz.

5 Adet Ashampoo programı full ve ücretsiz, sitesinde coupon code yazan yere (ASH-444LW1) yazıp istediğiniz programı indirebilirsiniz.

Buradan ulaşabilirsiniz.

PROGRAMLAR HAKKINDA BİLGİLER

Ashampoo Burning Studio

Cd yada dvd yazdırma programı diyince akla nero gelir, ancak son zamanlarda ki nero sürümleri bilgisayarı çok yormakta.Tam bu noktada Ashampoo firmasının ürünü olan Ashampoo Burning Studio imdadımıza
yetişmekte.Yazılım ile cd,dvd yazma,kopyalama yada kalıp dosyalarını yazma yada kalıp dosyaları oluşturmak mümkün.

Programın oldukça sade ve kullanışlı bir arayüzü vardır.Programın güzel taraflarından biride Türkçe dil desteğinin olması.Bu sürüm ile birlikte Windows xp,vista ve Windows 7 sistemlerde sorunsuz olarak çalışmakta.

Bu program ile kolay cd,dvd,iso kalıp gibi bir çok şeyi yazdırabilirsiniz.Bilgisayarınızda olan mp3 ler,resimler v.s dahil.Ek olarak programda slide showlar yapma cdler için kapak tasarlama bunları yazdırma gibi özelliklerde mevcut.(bu özellik için uyumlu donanım gerekmekte cd kapakları üzerine resim yazdırma v.s gibi)

Ashampoo Burning Studio ile birlikte slideshowlar yada elinizde olan videolar ile kendi video sunumlarınızı yapmanızda mümkün. Ek olarak müzik dosyalarını ripleme,bilgisayarınızda bulunan dosyalarınızı yedekleme gibi önemli özellikleride bulunmaktadır.

Yine program arayüzünden sıkılırsanız içersinde olan temalar ile program arayüzünü değiştirebilirsiniz.Ayrıca Blu-ray disklerde yazdırabilirsiniz.Ek olarak programı bilgisayarınızı yedekleme amaçlı kullanmanızda mümkün.

Ashampoo Home Designer

Ashampoo Home Designer mükemmel bir ev tasarlama ve planlama programıdır.Bu yazılım ile 3D tasarımlar yapabilir ve planlayabilirsiniz. hayalinizdeki evi bu yazılım ile 3D şeklinde tasarlayip ilerde nasıl bir ev hayal ettiğinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Çok güzel 3D Ev tasarımları ve planlamaları yapabilirsiniz.

Ashampoo Snap

Ashampoo Snap 3 şu ana kadar kullanmış olduğun en güzel ve en gelişmiş ekran yakalama programı. Bu program ile bilgisayar ekranında o anda hangi görüntü varsa o görüntüyü resim dosyası şeklinde alabiliyorsunuz. Aynı zamanda Ashampoo Snap 3 programı ile bu resim dosyası üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Programın satış bedeli 20 $ dır. Sitemiz sayesinde ücretsiz ve lisanslı olarak kullanabilirsiniz.

Ashampoo WinOptimizer

İçerisinde bir çok araç olan bir sistem bakım paketi… Sebebi belirlenemeyen Windows hataları, casus yazılımlar, Web sitelerinde en olmadık anlarda açılan pop-up pencereler. Ashampoo Platinum, bir kullanıcıyı rahatsız edebilecek herşey için bir çare düşünüyor…

Özellikleri
Sürücüdeki gereksiz dosyaları temizler
Kayıt Defterini düzenler
İnternet Explorerın gereksiz dosyalarını temizler
Gereksiz DLL dosyalarını temizler
Başlangıç dosyalarını düzenler ve temizler
Popup Engelleyici
Dosyaları düzenler, düzeltir
Spam Engelleyici
Kolay Kullanımlıdır.

Ashampoo Photo Commander

Ashampoo Photo Commander ile tüm fotoğraf, video ve ses dosyalarınızı yöneteceksiniz. Program bilgisayarınızın multimedya istasyonu gibi çalışarak kullanışlı arşivler oluşturmanızı sağlayacak. Programla resim, ses, video formatları düzenlenebiliyor ve düzenli bir arşiv şeklinde saklanabiliyor.

Programla slide show’lar hazırlayabilir, fotoğraf boyutlarını ve renklerini editleyebilir veya CD, DVD, Blu-ray kaydı yapabilirsiniz. Ashampoo Photo Commander fotoğrafların web ortamında yayınlanması veya yüksek çözünürlükte basılması için de kullanılabilir. Programın en kullanışlı tarafı ise multimedya albümler oluşturmanıza izin vermesi. Fotoğraf, ses, video dosyalarınızı kombine ederek çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

Yeni Sürüm Özellikleri:

  • Fotoğraflara açıklama ekleme
  • Fotoğraf yönetimi için takvim özelliği
  • Yeni efekt ve boyut filtreleri
  • Çift olan dosyaları ayıklama

Yorum Yap