Format Dönüştürücü Kampanyalar & Giveaways

WinX HD Video Converter Deluxe 5.12.0 [For Win] Video Dönüştürme

winx HD Video Converter Mac
Yazar admin

WinX HD Video Converter Deluxe 5.10, videoları basit bir şekide çeşitli formalara dönüştürme işlemi yapar. WinX HD Video Converter aynı zamanda DVD yazma, video indirme gibi birçok işlem gerçekleştirebilen geniş kapsamlı bir uygulamadır. Ultra HD video dönüştürücü, SD, HD ve 4K çözünürlükte video dosyalar, video düzenleyici, YouTube video downloader, slayt makinesi gibi “all-in-one” yani tüm özellikleri bünyesinde barındırır.

WinX HD Video Converter Deluxe 5.12.0 ile Full Video Dönüştürme

WinX HD Video Converter Deluxe sayesinde videolarınız üzerinde tam bir yönetim sahibi olun. Kullanıcı dostu arayüzü ile HD Video Converter Deluxe, 300 ‘ün üzerinde video codec ve 50 ‘nin üzerinde ses codec ile yüksek performans ve kalitede video dönüştürebilir. Ses ve video çözünürlük ayarlarınını güncelleyebilir, “4K” çözünürlükte videolar üzerinde düzenlemeler yapabilir. Program ile diğer hiçbir video dönüştürme yazılımına gereksinim duymadan, tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Videoları dönüştürdüğü bazı formatlar; AVI, FLV, MP4, MOV, HD TS, HD AVI, AVC, MPEG, WMV, HD,HD MOV, gibi.. Mobil olarak ise ; iPhone, iPod, iPad, PS3, PS3 HD, Apple TV, Apple TV HD, Sony PSP, PDA, ZENXbox, Xbox HD, Zune, Zune HD, Blackberry gibi multimedya aygıtlarına en uygun video formatlarına çevirmeyi destekler. Multi-CPU, Hyper Threading desteği ile videoları 5-15 kat arası daha hızlı çevirir.

WinX HD Video Converter Deluxe 5.9,WinX HD Video Converter Deluxe,HD Video Converter Deluxe,video dönüştürme

İstediğiniz formatlara istediğiniz videoları dönüştürün, indirin, düzenleyin, yazdırın, mobil ve taşınabilir cihazlara yükleyin, slayt gösterileri oluşturun. WinX HD Video Converter Deluxe video dönüştürme uygulamsı geniş kapsamlı, hızlı, gelitirilmiş ve her bilgisayarda olması gereken bir yazılımdır.

WinX HD Video Converter Deluxe Temel Özellikleri:

Gizli Presets: Tüm gizli ses parametrelerinmi düzeltin ve özelleştirin

Yüksek Kaliteli Motor: Bu motor sayesinde yüksek görüntü kalitesi

Deinterlacing: İleri tarama ile video kolleksiyonlarına yeni görünümler verin

Çeşitli Boyutlarda Dönüştür: Yüksek kaliteden ödün vermeden videoları küçültün

HD ve Düzenli Videolar Arasında Dönüştürme: 4K ve Ultra HD gibi videoları dönüştürün

İleri ve Benzersiz Teknolojiler: Multi-track M2TS, MKV, AVCHD, HDTV, BDAV formatları destekleyen ilk video dönüştürücü

Çok Yönlü Video Düzenleme Özellikleri:

Slayt Gösterisi: Çeşitli slayt gösterileri oluşturun

Altyazı Ekleme: Alt yazılar indirebilir, video ve flimlerinize yazdırabilirsiniz.

Birleştirme: Videoları birleştirin

Trim: Video başlangıç ve bitiş zamanları belirleyin

Toplu Destek Modu: Aynı anda birden fazla video dönüştürme

Otomatik Bozuk Veri Onarma: Bozuk veya hasarlı verileri otamatik olarak onarır ve dönüştürür.

WinX HD Video Converter Windows İndir


Aktif Değil;

WinX HD Video Converter Mac 4K HD UHD Videoları Dönüştür 

Mac için WinX HD Video Converter, Mac kullanıcıları için tasarlanmış, sorunsuz bir şekilde HD video dönüştürme işlemlerini gerçekleştiren ve hepsi bir arada çözümler sunan bir video dönüştürme yazılımıdır. WinX HD Video Converter Mac Yeni Donanım hızlandırma teknoloji ile, Blu-ray videoları HDTV / HD-videoları, 4K UHD, 1080p multi-track HD, standart AVI, MPEG ve diğer videoları gelişmiş 16x hızlı dönüştürme hızı ile dönüştürür.

Video Converter Mac, çok yönlü, kullanışlı ve hızlı HD video dönüştürücü; iPad Pro / Mini 4 / Hava 2, iPhone 7 (Plus) / SE / 6S, Apple TV (4), iTunes, Android, Samsung Galaxy Note çeşitli cihazlar için ve 5 / S6 kenar + HTC One M8, Google Yeni Nexus 7, Chromecast’in, Amazon Kindle Fire, Yüzey Pro 3, WP8, vb Xbox, PSP, bu arada, YouTube online video downloader, Mac ekran kaydedici, slayt makinesi gibi ve daha fazlası için çalışır. MacOS Sierra (10.12) maçları.

Sistem: Windows 2000, 2003, XP, Vista (32 & 64 bit), Windows 7 (32 & 64 bit), Windows 8 / 8.1 (32 & 64 bit), Windows 10 (32 & 64 bit)

Fiyatı: $ 49.95

Süre: 18 saat

Diller: Çince, Danimarkaca, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Norveççe, Portekizce, İspanyolca

Web: https://www.winxdvd.com/hd-video-converter-deluxe

WinX HD Video Converter Deluxe

WinX HD Video Converter Mac indir Doldu

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

1 Yorum

  • Bugüne kadar kullanmış olduğum en iyi video dönüştürme yazılımı bu. Windows için olanını kampanya lisansı ile kullanmaktayım. Herkese tavsiye derim.