Hediye & Çekilişler Sistem Temizleme

Acebyte Utilities 2 PRO (20 Hediye Lisans)

Yazar admin

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Ararobotic 2-RF 3-osvaldo luz 4-Melankolik 5-kumba 6-kornel 7-elai90 8-myimmortalize 9-Bero 10-Praveen 11-murat343434 12-asrielrusdyawan 13-Shishegar 14-NiqhT 15-memoli979 16-barbarosdr 17-arif 18-cetinkolsg 19-baykus10 20-abi6

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız firma tarafından gönderilecektir. Bu sebeple mail adresleriniz firma yetkililerine gönderilmiştir.

www.acebyte.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.acebyte.com sponsorluğunda sizlere $11.95 değerinde 20 adet Acebyte Utilities 2 PRO lisansı hediye ediyoruz. Üyelerimiz konu altına 1 yorum yaparak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 25 Ekim 2011 Saat: 15:00

Bilgisayarınızın herhangi bir hata vermeden, daha düzgün ve verimli çalışmasını sağlamak için Acebyte Utilities Pro!!

Acebyte Utilities kullanmanın pek çok avantajı vardır. Öncelikle tüm, PC yavaşlamaları, donma veya çöker gibi olmalar, PC’nizinde bulunan tüm pencere hatalarınını taramak ve düzeltmek artık mümkün olacaktır.

İkincisi, sisteminizin güvenli bir durumda daha verimli çalışması sağlanacaktır. Sonuç olarak, disk ve kayıt defteriniz temizlemiş olacak, sisteminiz optimize olacaktır. Başlatma ve kapatma süresi kısalacak, pcnizin gizliliği ve koruması artacaktır.

Genell olarak, Acebyte Utilities bilgisayarınızı hızlandırmak ve sistem performansını arttırmak için tasarlanmış çok fonksiyonlu bir bilgisayar optimizasyon ve hata onarım programı aracıdır.

Bilgisayarınıza ve internetinize sihirli bir dokunuş!

Kayıt defterini temizlemek, gereksiz ve geçersiz girdileri kaldırmak, geçmişleri, geçici dosyaları ve Geri Dönüşüm Kutusunu boşaltmak. Bilgisayarınızı yavaşlatmadan tüm sorunlara teşhis ve onarım. Tune up your system ve IE varsayılan ayarlarına geri dönme. Çeşitli düzenlemeler ile Bilgisayar ve interneti optimize etmek ve hızlandırmak.

Güvenle ve verimli bir şekilde tüm PC hatalarını belirleme ve fixleme

Diskinizi temizleyin: Acebyte Utilities, Windows kayıt defteri, hata DLL mesajları geçersiz temizlemeye yardımcı olabilir bağlam menüleri ile nedenleri bulunabilir. Böylece daha spesyal bir PC nin tadını çıkaracaksınız. Bellek kullanımını analiz etmek ve verileri silmek: Temizlik ve sistem belleği optimize Windows daha hızlı yapmak .

Kapsamlı Sistem ve Performans Bakımı

Sistem Açılışını Hızlandırın başlangıç ​​programlarını devre dışı bırakma , gereksiz programları kaldırma, sabit sürücü temizleme vb . Dahil olmak üzere. Daha iyi performans için tarih aktarımını hızlandırmak defraging diske vb kırık kısayolları kaldırarak, geçersiz kayıt defteri girdileri sabitleme. Daha fazla boş sistem kaynağı sistem bakım . Örneğin, bir süreç öldürmek böylece pcnizin belleği tükeniyor.

Pcnize sızmaya çalışanları engelleyin. Özel bilgi güvenliği.

Geçmişini Sil : gezen geçmişleri, arama geçmişleri, görüntülenen resimler, belgeler ve video vb dahil olmak üzere tüm istenmeyen tarih parçaları, kaldırmak

Dosya Şifrele : dosyaları ve klasörleri izinsiz inceleyenlerden korumak.

Dosya Shred : sabit diskinizde herhangi bir kurtarma ötesinde kalıcı dosyaları silme

IE ayarları geri yükle – IE tarayıcı kötü niyetli değiştirilmiş veya Internet erişmekte sorun olduğunda anında IE varsayılan ayarlarına geri yükleyebilirsiniz.

Sürücü Yedekleme – komple sistem yedekleme ve geri yüklemek. Veri kaybınızı önlemek için programlar sunuyoruz.

Son olarak bu program ile pcnizi ilk günkü haline döndürmek, bir kaç tıklama ile çok kolay.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

77 Yorumlar