Hediye & Çekilişler Sistem Temizleme

Acebyte Utilities 3.0 (Hediye 30 Lisans)

Yazar admin

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-bahcivanb 2-ffd 3-beyoglu33 4-poyraz 5-Hertron.734 6-al7awye 7-acebyteee 8-Shishegar 9-türkgenci 10-Çağdaş 11-Gordon Russell 12-Dark 13-Niconor 14-ckaraca 15-jerzy601 16-Emir Duratovic 17-ahmet kalıvak 18-downlow 19-Galan Fords 20-vural 21-abi 22-Asriel Rusdyawan 23-ayturk 24-AtA 25-asik 26-Hoang Quoc Vuong 27-Bluebee 28-metro2011 29-Paul 30-bbivan

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınızın hazırlanıp sizlere gönderilmesi için bilgileriniz, firma yetkililerine gönderilmiştir.

www.acebyte.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.acebyte.com Sponsorluğunda sizlere $19.95 değerinde 30 adet Acebyte Utilities lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 28 Mayıs 2012 Saat: 21.00

Acebyte Utilities, yavaş bilgisayarınızı hızlandırmak için tasarlanmış güçlü bir programdır. Sisteminizi temizleyerek, onararak, optimize ederek ve hızlandırarak yeni gibi hızlı ve istikrarlı bir bilgisayara kavuşmanızı sağlar. Acebyte Utilities ile artık daha hızlı, daha güvenli ve daha etkili bir bilgisayara sahip olacaksınız. Yazılım sizler için Yasal Program Ekibi tarafından Türkçe’ye çevrilmiştir. Bu yepyeni sürümde dil seçenekleri arasında Türkçe, İngilizce ve Macarca vardır.

PC Sağlığı

Hızlı Tarama

Sistem hatalarını, tarayıcı izleme çerezlerini, geçersiz dosyaları, vb. gibi sorunları hızlı tarama ile bularak düzenleyin.

Derin Tarama

Sistem çökmesine sebebiyet verebilecek sorunları, sistemde oluşan donmaları, bilgisayarınızı hızlandırmayı ve hatta güvenlik risklerini ortadan kaldırmayı derin tarama yaparak çözümleyin ve tüm bunun gibi sorunları ortadan kaldırın. 

Sürücü Yedekleme

Yazılım yüklemelerinde kullanmak gerektiğinde Windows aygıt sürücülerini yedeklemek için etkin sürücü yedekleme ile sürücüleri yedekleyin ve istediğiniz an geri yükleyin.

Veri Gizliliğinizi Koruyun

Gizlilik Korucu

Tamamen gizliliğinizi sağlamak için bilgisayar, İnternet veya diğer uygulamaların arkasında bıraktığı tüm parçaları ve kalıntıları temizleyin.

Bellek Yöneticisi

İşlemlerin daha hızlı çalışmasının yanı sıra bilgisayar çökmeleri önlemek için sistem belleğini sıkıştırın ve optimize edin.  

Başlangıç ​​Yöneticisi

Başlangıç ​​Yöneticisi, basitçe başlangıçta başlayan ve sisteminizi yavaşlatan gereksiz uygulamaları ve programları yönetmenizi ve onları kapatıp veya silmenizi sağlayarak bilgisayarınızı ​​hızlandırmak için çalışır.  

Uninstall Manager

Uninstall Manager, güvenle istenmeyen yazılımları kaldırmanızı sağlayan ve kaldırdığınız programlara ait hiçbir kalıntı bırakmayan güçlü bir kaldırma aracıdır.

Process Manager

Gelişmiş görev yöneticisi, bilgisayarınızda çalışan programlar ve işlemler hakkında ileri derece bilgi sunarak her uygulamadan haberdar olmanızı sağlar.

Kapatma Zamanlayıcısı

Güç ve enerji tasarrufu yapmak için belirli bir saatte otomatik olarak bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. 

Optimize Sistem

Disk Birleştirici

Hızlı ve güvenli bir şeklide sabit disklerinizi birleştirin ve bilgisayarınızı hızlandırmak için dosya sistemini optimize edin.

Disk Cleaner

Gereksiz dosyaların her türlüsünü algılayan ve silen küçük, hızlı ve güvenli disk temizleme uygulaması ile sabit diskinizi temizleyip daha fazla boş alan yaratabilirsiniz.

Disk Kontrol

Bilgisayarınızın çökmesini ya donmasını önlemek için disk sorunlarını ve hatalarını kontrol edin. Oluşabilecek hataları önceden bulup düzeltin. 

Bilgisayar Temizliği

Registry Cleaner

Windows kayıt defterini taratın ve bilgisayarınızın performansını artırmak için sistemi yavaşlatmaya neden olan kayıt defteri hatalarını düzeltin.

Registry Defrag

Parçalanmış Kayıt Defteri’ni birleştirerek bilgisayarınızın performansını artırabilir ve daha hızlı bir sisteme kavuşabilirsiniz.

Context Menu Fixer

Windows XP/Vista/7 sağ tıklayıp yavaşlığa neden olan Windows bağlam menüsünü Fix’leyerek sorunları düzeltebilirsiniz.

Kısayol Temizleyicisi

Bilgisayarınızdaki tüm geçersiz veya gereksiz kısayolları bularak onları düzeltebilir veya bilgisayarınızın performansını artırmak için onları silebilirsiniz.

Windows Onarım 

Silinen Dosyaları Kurtar

Silinmiş önemli dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. Hatta Windows Geri Dönüşüm Kutusu’ndan silinmiş dosyalarınızı bile geri yükleyerek kurtarabilirsiniz.

Kilitli Dosyaları Açın

Sistem veya diğer programlar tarafından kilitlenmiş klasörleri ve dosyaları açabilir ve yeniden adlandırabilirsiniz. Kilitli kaynakları taşımak ve silmek için izin verir.

Kalıcı Dosya Silici

Bilgisayarınızdan istenmeyen dosyaları kaldırarak silebilir ve bir daha o dosyaların kurtarılmasını engelleyebilirsiniz.  

Dosya Şifreleme

Kolayca yetkisiz kişilerden dosyalarınızı korumak için önemli dosyalarınıza şifreleyerek dosyalarınızı görünmez yapabilirsiniz.

Kopya Dosyaları Bulur

Çoğaltılmış veya kopyalanmış aynı dosya veya klasörleri bularak onları silebilir ve daha boş sabit disk alanına kavuşabilirsiniz.

Boş Klasör Bulucu

Çabucak, boş klasörleri bularak içeriğini bir önizleme (güvenlik için) ile gösterir ve bu klasörleri silmenizi sağlar.

Dosya Bulucu

Belirtilen türlerde dosyaları, büyük boyuttaki dosyaları veya son değiştirilen dosyaları bulmanızı ve bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlamak için isterseniz onları silmenizi sağlar.

Bilgisayar Hızlandırma

Tüm İhtiyaç Duyduğunuz Araçlar Bir Arada

Acebyte Utilities, bilgisayarınızın yeniymiş gibi çalışması için 20 özel akıllı araca sahiptir.

Ömür Boyu Ücretsiz Güncelleme

Her Acebyte Utilities kullanıcısı otomatik güncellemeler ve sürüm yükseltmelerinin tadını ücretsiz çıkarır.

7/24 Güvenilir Destek

Teknik destek ekibimiz sorularınızı 7/24 yanıtlamaya hazırdır. E-posta desteği ile onarımınızı tamamlamanız için size rehberlik edebilir.

Desteklenen İşletim Sistemleri:

Windows 7 (32-bit ve 64-bit)Windows Vista (32-bit ve 64-bit) Windows XP (32 bit)

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İnternet bağlantısı (lisans etkinleştirme için)

Internet Explorer 6.0 veya üzeri

256 MB RAM

Boş sabit sürücü alanı 120 MB

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

139 Yorumlar

 • Teşekkürler kampanya için
  Sayenizde proğramlarım lisanslı

 • Thank you very much for the license you sent me by e-mail.
  Greetings from one of the lucky winners!!!

 • program lisansını aldım .birkez daha emeklerinizi paylaşmalarınızdan dolayı sonsuz teşekkürler.

 • Good tools that really play well speed up the system terrifically fast.

 • Hello. This a good giveaway. Please, count me on. Thank you.

 • harka program olunması gereen bır yazılım elinze sağlık

 • I think this program is just what I need and it would be able to help me sort out a few slight system problems on my laptop so please count me in too.
  Many thanks in advance.

 • denemek istediğim programlardan biriydi.güzel fırsat.umarım şans yanımda olur.

 • harika paylasim harika program harika site teşekkürler

 • biraz gec oldu ama sans bu belli olmaz di mi 🙂 tesekkur ederim simdiden

 • this could be very helpfull to me.thanks
  count me in

 • İşte bu tekrar teşekkurler yasal program harika bir sistem aracı tek kelıme ıle mukemmel full kullanma hakkı elde etmekte dahada guzel inşallah kazananlardan biride ben olurum her keze bol şans ……

 • tam aradığım program. teşekkürler yasal program

 • 👿
  lots of PC Clenup and Privacy clenup Tools. Low PC resource Use. Illove the way its desined specialy context menu manager window categarizing on folder, file and driver , IE related.
  count me for Acebyte

 • teşekkürler proğram arayüzü çok güzel tasarlanmış faydalı bir proğram olacak teşekkür ederiz.

 • Çevremden öğrendiğim kadarıyla çok güzel bir program. Bilgisayarım için gercekten ihtiyacım olan bir program. Kampanya için ve Türkçeye çevirdiğiniz için teşekkürler.Emeğinize sağlık…. 🙂

 • emeklerini sevgiyle paylaşanlara sonsuz teşekkür bir borçtur.

 • Yeni çıkmış galiba çok özellikli bir yazılım ama 30 lisans vermek neyin nesi anlayamadım. Suistimal edecek çok adam var.

 • Thanks for this nice contest. Count me in, please. Acebyte Utilities looks very interesting.
  Best regards

 • znakomity program do optymalizacji systemu prosze mnie liczyc.

 • Great software,Count me on please..! Thank you YASAL.

 • I think this is a system optimization program is very good, I want this software to help me solve the problem on my computer.
  Thanks for giveaway

 • Hi to all of you at ” Yasal” 🙂 Thanks for this giveaway…

 • advanced system care ile çok benzer bir arayüzü ve biraz daha geniş kapsamlı araçları var eğer onun kadar iyiyse çok iyi demektir…

 • best software and best optimizer, thankx :razz:thanks for giveaway , i like this software count me one , thankx :razz:thanks for giveaway count mme one , i like your blog , 🙂

 • wow..nice giveaway…please count me in…thank you…

 • Çok fonksiyonel bir programa benziyor. Kullanıp test etmeyi isterim.Umarım bir lisans ile buna olanak bulabilirim

 • Thanks for this giveaway!
  Please count me in too..

 • PC’nizi optimize etmek için mükemmel bir program! Çok teşekkürler!

 • This Program looks AMAZING! I have never came across one with such diversity of optimizations.It took me about 5 minutes to scroll down the page,ha,ha! I don’t think that anyone would need anything else,if they had this on their PC.
  I am seriously thinking of anything that it CAN’T do -does it make tea? Please count me in.
  Thank you for giving me a chance to win one.Fingers Crossed! 😯

 • Sınırsız bakım süper hemde türkçe Teşekkürler.

 • Bu program (Acebyt Utilities) süper,umarım bana da şans verir,

 • böyle güzel programı lisanslı kullanma fırsatı yakalayabilirim.herkese bol şans..

 • Thanks a lot Dude for this Giveaway!
  Please count me in.

 • A well designed UI comapred any other tuneup software. A bunch of PC tools mainly depp scan reg, startup manager, file shredder and encryption, uninstall manger and lot more.
  love to have it count me in

 • This looks like an interesting program. Please count me in
  😀

 • minnetkar kalacağız,umarım sağlam bir proğramdır

 • yazılım adwanced system care ye benziyor ama hiç denemedim bana çıkarsa deneme fırsatım olacak herkese iyi şanslar

 • Valla ne yalan söyleyim programı yeni duydum .. Ama görüntülerde baya ayrıntılı işlemler yapabildiği görülüyor.. Eğer lisans alabilme gibi bi şansımız olursa denemek isterim açıkçası.. Teşekkürler..

 • benim bilgisayarım çok yavaş böyle bir programın benim bilgisayarımın ihtiyacı var bunun lısansının bana çıkmasını ümit ediyorum…..

 • thanks for giveaway, I hope to get the software to solve the problem of my computer

 • bilgisayarım için işe yarayacagını düşünüyorum teşekkürler

 • Thanks giveaway, please count me in, hopefully can get the license 😛

 • Acebyte Utilities是一个优秀的系统优化工具,通过优化系统,不仅能够保证电脑稳定的运行,而且能够提高电脑的运行速度,避免系统崩溃。希望有机会获得序列号,非常感谢。

 • çok kapsamlı ve güzel bir proğram,teşekkürler…

 • Bardzo dobry program do optymalizacji komputerów,warto go mieć.

 • böyle bir programa herkesin ihtiyacı vardır zaten yasal programı devamlı takip ediyorum.türkce olması dahada mükemmel.ömür boyu yükseltme olması dahada güzel bütün emegi geçenlere çok teşekkürler.Bekliyoruz.

 • Çıkarsa kullanacağım bir program. Çekiliş için teşekkürler.

 • Thanks for giveaway i want to win count me in very good program for maintenance of PC
  Thanks

 • Nice and usefull program. Good luck to everybody! 🙂

 • Çok özellikli bir program,çıkarsa kullanmak lazım.Teşekkürler

 • Böyle güzel özellikleri olan bir programı lisanslı kullanabilmek çok iyi

  olur…Teşekkürler

 • Denemeye değer bir program olarak görüyorum…Emeği geçenlere teşekkürler

 • Ben fakir bir Rum bir anahtar ile veriniz duyuyorum

 • teşekkürler yazılıma Türkçe dil desteğinide eklemeniz daha güzel olmuş 😛

 • Hepsi bir arada güzel bir program olarak gözüküyor bana. Pek çok hoş özelliği bir arada barındırıryor. Ayrıca sitemiz tarafından TÜRKÇEleştirilmeside çok hoş bir durum. Emeği geçenlere teşekkürler…

  :mrgreen:

 • ÇOOOK iyi bir proğrama benziyor.Şiddetle denemek istiyorum. 🙄

 • teşekkür ederim güzel program umarım banada çıkar.

 • Yasal Program sitesine ve sponsorlarına teşekkürler.Herkese başarılar…

 • Tam ihtiyacım olan zamanda yine muhteşem bir çekiliş daha. Umarım bana da çıkar. 🙂

 • çok ihtiyacım var inşallah bana çıkar şimdiden teşekkürler kampanya için

 • İlk yorum benden oldu 😀
  Herkese bol şans diliyorum.Teşekkürler.