Hediye ve Çekilişler Sistem Temizleme

Acebyte Utilities 3.0 (Hediye 30 Lisans)

Yazar admin

Kampanyamız sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-bahcivanb 2-ffd 3-beyoglu33 4-poyraz 5-Hertron.734 6-al7awye 7-acebyteee 8-Shishegar 9-türkgenci 10-Çağdaş 11-Gordon Russell 12-Dark 13-Niconor 14-ckaraca 15-jerzy601 16-Emir Duratovic 17-ahmet kalıvak 18-downlow 19-Galan Fords 20-vural 21-abi 22-Asriel Rusdyawan 23-ayturk 24-AtA 25-asik 26-Hoang Quoc Vuong 27-Bluebee 28-metro2011 29-Paul 30-bbivan

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınızın hazırlanıp sizlere gönderilmesi için bilgileriniz, firma yetkililerine gönderilmiştir.

www.acebyte.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.acebyte.com Sponsorluğunda sizlere $19.95 değerinde 30 adet Acebyte Utilities lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 28 Mayıs 2012 Saat: 21.00

Acebyte Utilities, yavaş bilgisayarınızı hızlandırmak için tasarlanmış güçlü bir programdır. Sisteminizi temizleyerek, onararak, optimize ederek ve hızlandırarak yeni gibi hızlı ve istikrarlı bir bilgisayara kavuşmanızı sağlar. Acebyte Utilities ile artık daha hızlı, daha güvenli ve daha etkili bir bilgisayara sahip olacaksınız. Yazılım sizler için Yasal Program Ekibi tarafından Türkçe’ye çevrilmiştir. Bu yepyeni sürümde dil seçenekleri arasında Türkçe, İngilizce ve Macarca vardır.

PC Sağlığı

Hızlı Tarama

Sistem hatalarını, tarayıcı izleme çerezlerini, geçersiz dosyaları, vb. gibi sorunları hızlı tarama ile bularak düzenleyin.

Derin Tarama

Sistem çökmesine sebebiyet verebilecek sorunları, sistemde oluşan donmaları, bilgisayarınızı hızlandırmayı ve hatta güvenlik risklerini ortadan kaldırmayı derin tarama yaparak çözümleyin ve tüm bunun gibi sorunları ortadan kaldırın. 

Sürücü Yedekleme

Yazılım yüklemelerinde kullanmak gerektiğinde Windows aygıt sürücülerini yedeklemek için etkin sürücü yedekleme ile sürücüleri yedekleyin ve istediğiniz an geri yükleyin.

Veri Gizliliğinizi Koruyun

Gizlilik Korucu

Tamamen gizliliğinizi sağlamak için bilgisayar, İnternet veya diğer uygulamaların arkasında bıraktığı tüm parçaları ve kalıntıları temizleyin.

Bellek Yöneticisi

İşlemlerin daha hızlı çalışmasının yanı sıra bilgisayar çökmeleri önlemek için sistem belleğini sıkıştırın ve optimize edin.  

Başlangıç ​​Yöneticisi

Başlangıç ​​Yöneticisi, basitçe başlangıçta başlayan ve sisteminizi yavaşlatan gereksiz uygulamaları ve programları yönetmenizi ve onları kapatıp veya silmenizi sağlayarak bilgisayarınızı ​​hızlandırmak için çalışır.  

Uninstall Manager

Uninstall Manager, güvenle istenmeyen yazılımları kaldırmanızı sağlayan ve kaldırdığınız programlara ait hiçbir kalıntı bırakmayan güçlü bir kaldırma aracıdır.

Process Manager

Gelişmiş görev yöneticisi, bilgisayarınızda çalışan programlar ve işlemler hakkında ileri derece bilgi sunarak her uygulamadan haberdar olmanızı sağlar.

Kapatma Zamanlayıcısı

Güç ve enerji tasarrufu yapmak için belirli bir saatte otomatik olarak bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. 

Optimize Sistem

Disk Birleştirici

Hızlı ve güvenli bir şeklide sabit disklerinizi birleştirin ve bilgisayarınızı hızlandırmak için dosya sistemini optimize edin.

Disk Cleaner

Gereksiz dosyaların her türlüsünü algılayan ve silen küçük, hızlı ve güvenli disk temizleme uygulaması ile sabit diskinizi temizleyip daha fazla boş alan yaratabilirsiniz.

Disk Kontrol

Bilgisayarınızın çökmesini ya donmasını önlemek için disk sorunlarını ve hatalarını kontrol edin. Oluşabilecek hataları önceden bulup düzeltin. 

Bilgisayar Temizliği

Registry Cleaner

Windows kayıt defterini taratın ve bilgisayarınızın performansını artırmak için sistemi yavaşlatmaya neden olan kayıt defteri hatalarını düzeltin.

Registry Defrag

Parçalanmış Kayıt Defteri’ni birleştirerek bilgisayarınızın performansını artırabilir ve daha hızlı bir sisteme kavuşabilirsiniz.

Context Menu Fixer

Windows XP/Vista/7 sağ tıklayıp yavaşlığa neden olan Windows bağlam menüsünü Fix’leyerek sorunları düzeltebilirsiniz.

Kısayol Temizleyicisi

Bilgisayarınızdaki tüm geçersiz veya gereksiz kısayolları bularak onları düzeltebilir veya bilgisayarınızın performansını artırmak için onları silebilirsiniz.

Windows Onarım 

Silinen Dosyaları Kurtar

Silinmiş önemli dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. Hatta Windows Geri Dönüşüm Kutusu’ndan silinmiş dosyalarınızı bile geri yükleyerek kurtarabilirsiniz.

Kilitli Dosyaları Açın

Sistem veya diğer programlar tarafından kilitlenmiş klasörleri ve dosyaları açabilir ve yeniden adlandırabilirsiniz. Kilitli kaynakları taşımak ve silmek için izin verir.

Kalıcı Dosya Silici

Bilgisayarınızdan istenmeyen dosyaları kaldırarak silebilir ve bir daha o dosyaların kurtarılmasını engelleyebilirsiniz.  

Dosya Şifreleme

Kolayca yetkisiz kişilerden dosyalarınızı korumak için önemli dosyalarınıza şifreleyerek dosyalarınızı görünmez yapabilirsiniz.

Kopya Dosyaları Bulur

Çoğaltılmış veya kopyalanmış aynı dosya veya klasörleri bularak onları silebilir ve daha boş sabit disk alanına kavuşabilirsiniz.

Boş Klasör Bulucu

Çabucak, boş klasörleri bularak içeriğini bir önizleme (güvenlik için) ile gösterir ve bu klasörleri silmenizi sağlar.

Dosya Bulucu

Belirtilen türlerde dosyaları, büyük boyuttaki dosyaları veya son değiştirilen dosyaları bulmanızı ve bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlamak için isterseniz onları silmenizi sağlar.

Bilgisayar Hızlandırma

Tüm İhtiyaç Duyduğunuz Araçlar Bir Arada

Acebyte Utilities, bilgisayarınızın yeniymiş gibi çalışması için 20 özel akıllı araca sahiptir.

Ömür Boyu Ücretsiz Güncelleme

Her Acebyte Utilities kullanıcısı otomatik güncellemeler ve sürüm yükseltmelerinin tadını ücretsiz çıkarır.

7/24 Güvenilir Destek

Teknik destek ekibimiz sorularınızı 7/24 yanıtlamaya hazırdır. E-posta desteği ile onarımınızı tamamlamanız için size rehberlik edebilir.

Desteklenen İşletim Sistemleri:

Windows 7 (32-bit ve 64-bit)Windows Vista (32-bit ve 64-bit) Windows XP (32 bit)

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İnternet bağlantısı (lisans etkinleştirme için)

Internet Explorer 6.0 veya üzeri

256 MB RAM

Boş sabit sürücü alanı 120 MB

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

139 Yorumlar