Hediye ve Çekilişler Sistem Temizleme

Advanced SystemCare Pro 5 (Hediye / Giveaway) 48 Saat

Advanced SystemCare Pro 5 Kampanyamız sona ermiştir. Yorumlarınız IObit firması ile birlikte gözden geçirilecektir. Firmanın şartlarını yerine getirenlerin lisansları yarından itibaren gönderilmeye başlanacaktır.

Advanced SystemCare Pro 5 (338) Adet lisans mail adresinize gönderilmiştir.

Giveaway end.

Desteklerinden dolayı IObit Software ye teşekkür ederiz.

IObit Software Sponsorluğunda ziyaretçilerimize $19.95 değerinde IObit Advanced SystemCare 5 Pro 1 Yıllık lisans hediye ediyoruz.

Advanced SystemCare Pro 5 lisansı kazanmak için firmanın şartları program ile ilgili olumlu, olumsuz düşüncelerinizi detaylı olarak yoruma yazmanız. Yâda kampanyamızı istediğiniz bir yerde (sosyal medya, bloklar, forum, siteler vb.) paylaşıp adresini (linkini) eklemenizdir. Bu kurallardan birine uyan tüm yorumlar lisans kazanacaktır. Lisanslarınız kampanya sonunda mail adresinize gönderilecektir.

Sadece “teşekkür”, “iyi program” vb. içeren yorumlar lisans kazanamayacaktır.

NOTE: Comments will not be awarded the license. You can do to win; 1) About the program, positive, negative, detailed commentary, 2) Share of our letter, you can add link.

Artık bütün yavaş bilgisayarları hızlandırmanın zamanı geldi!  Advanced SystemCare Pro 5  en kapsamlı bilgisayar bakım ve optimizasyon araçları ve yeni özellikleri ile  mükemmel bir program. Anneler Gününe Özel bu güzel programı kaçırmayın.

Advanced SystemCare Pro 5

Advanced SystemCare,  yazılımı ilk kez 2005 yılında üretilmiştir. O günlerden bu yana, tam kapsamlı bir araç paketi haline gelmiştir. Yeni sürüm 5 piyasaya yeni özellikler ve geliştirilmiş kullanılabilirlik ile sunulmuştur. Günümüze kadar  küresel olarak 130 milyondan fazla indirilmiştir ayrıca  önceki sürümlerde görülen birçok özelliğini korumuştur.

Advanced SystemCare 5 Pro işlevleri dört ayrı kategoriye  ayırır.

İlki, Hızlı Bakım; Günlük olarak çalıştırılabilir ve bir dizi hızlı kontroller yapar.

İkincisi Derin Bakım;  PC’ nizin sağlık durumu için ayrıntılı bir analiz yapar, güvenlik açığı giderir, ince ayarlar ve iyileştirmeleri sağlar, kayıt defterinde birleştirmeler ve gereksiz dosyaları temizler.

Üçüncüsü kolay kullanımlı alet çantasıdır; Bilgisayar bakımı için gerekli araçlar bu bölümdedir. Bakım için bu bölüme uğramanız yeterlidir.

Dördüncü bölümde, Turbo Boost; Programları daha fazla performans ile kullanmanızı sağlar, tek bir tıklama ile açıp kapatılabilir. Bu sürümde sürekli pasif kaynaklarını tespit etmek  CPU ve RAM kullanımı optimize etmek mümkündür, gerçek zamanlı olarak sistem kaynaklarını akıllıca yönetmek için (Aktif Boost teknolojisi) arka planda çalışır.

Advanced SystemCare 5  Pro  aşağıdaki yeni özellikler ve geliştirmeler ile geliyor.

 • 32 ve 64-bit sistemlere de izin veren Yepyeni mimarisi ve kaynak kodu uyumluluğu.
 • Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için Geliştirilmiş Kullanıcı Ara yüz tasarımı.
 • Yeni bulut teknolojisi, veri tabanının her zaman güncel tutulmasını sağlar.
 • Daha hızlı bir açılış süresi ve daha az kaynak kullanımı sağlamak.
 • Geliştirilmiş kullanıcı ara yüzü teknolojisi
 • Hızlı ve Derin Bakım modülleri daha güçlü temizleme ve optimizasyon fonksiyonları ile geliştirilmiştir.
 • Turbo Boost mod işlevselliğine Artan iş ve Oyun seçenekleri eklendi.
 • Yeni Active Güçlendirme işlevi gerçek zamanlı optimizasyon için.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Microsoft ® Windows ® 8, 8.1 ve 10
Microsoft ® Windows ® 7 (32- bit ve 64- bit) Home / Başlatan Basic / Home Premium / Professional / Ultimate
Microsoft ® Windows ® Vista (32-bit ve 64-bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Ultimate
SP2 / SP3 veya Home / Professional Business / Media Center ile Microsoft ® Windows ® XP (32- bit ve 64- bit)
Microsoft ® Windows ® 2000

Dil Desteği

Türkçe, Almanca, İngilizce, ChineseSimp, Çekçe, Geleneksel Çince, Rusça, Sırpça, İsveççe, İspanyolca, PortekizceBR, Nederlands, Japonca, İtalyanca, Macarca, Yunanca, Fince, Fransızca ve Danimarka.

Profesyonelindir’ e Sizde Destek Olun !

467 Yorumlar

 • bence iyi bir program çok araç olması iyi gereksiz dosya temizleme ve turbo gücü içinde bulunan iobit unistaller şık bir arayüze sahip olması ve türkçe olması ve hızlı bir şekilde sorunları bulup onarması iyi yanları kötü bir yanı var o ise bazı çok önemli sistem kayıt defteri değerlerini silip bilgisayarı çökme eşiğine götürmesi ve internet hızlandırmanın pro sürümde bulunması kötü yanı

 • IObit Advanced SystemCare 5 Pro sistem bakım yazılımları arasında severek kullandığım başarılı bir program. Otomatik bakım yapması sayesinde beni büyük bir zahmetten kurtarıyor. Sistem bakımı için gerekli herşey fazlasıyla düşünümüşler. Bilgisayarım IObit Advanced SystemCare 5 Pro sayesinde büyük bir hızlanma gözlenledim Iobit firması yazılımlarını güvenerek kullanıyorum.

 • işini yapan çok güzel program içinde bulunan bir çok araç sayesinde işinzi fazlası ile rahat görüyor tavsiye ederim.

 • Programın artıları ücretsiz kullanılabilmesi ve güçlü bir optimizasyona sahip olması.
  Eksileri lisans ücreti çok fazla.Bir kaç özellik için o kadar para verilmesi anlamsız.Firma indirime gitmeli.

 • Uzun yıllardır kullandığım bilgisayar programları arasında bir sistemde kesinlikle olmasını düşündüğüm tek vazgeçilmezlerden birisi ASC (Advanced System Care ) programıdır.Milyonlarca kullanıcının çok azının bilinçli kullanıcı olduğunu düşünürsek , sistemlerdeki sorunların bertaraf edilmesinde bu programın önemi yadsınamaz sanırım.Önceki yıllara göre özellikle son 1 senedir yapmış olduğu yeniliklerle hem sistem performansı hemde sistem güvenliği (iobit malware fight) ni bir arada bulundurması zaten 1.sıradaki yerini dahada sağlamlaştırmıştır.Sistemde hata yapma oranı en düşük olan bir programdır.Diğer alternatiflerini zamanla deneyerek gördüğüm bir olayda sistem kaynaklarını en az oranda kullanan bir program olmasıdır.Diğer programlarla çakışma oranıda en alt düzeydedir.Artıları çok olan bu yararlı programa emeği geçenlere çok teşekkür ederim. 😛

 • Uzun süredir kullandığım ve en iyi sistem bakım programı.Her tamir ettiğim bilgisayar kullanıcılarına önerdiğim bir program. Son zamanlarda programda yaptığı değişikliklerle kendini pahalı programlardan daha iyi ve daha stabil sistemi çalıştırdığınıda göstermiş oldu. Bu istikrarlı durumunu uzun yıllarca sürdüren bir program olur.

  Böyle bir programın kampanyasını yaptığınız için teşekkürler.

 • Overall, I love Advanced SystemCare’s , performance, and convenience. Sure, I wish the program were more explicit about how it changes your computer, but I still think it’s an awesome all-in-one system utility, and I highly recommend downloading and using the best system care that is iobit

 • Programın özellikle defrag ve alet çantası araçları çok kaliteli çok başarılı bir program

 • Kampanya iin Öncelikle Yasalprogram’a teşekkür ediyorum.

  Programı uzun zamandır kullanıyorum.Lisanslı olarak da hala kullanıyorum.Beğendiğim bir program yalnızca Kayıt defteri birleştiricisi bence düzenli çalışmıyor.Bazen programla kontrol ettiriyorum birleştirmeye gerek yok diyor ama başka programlarla kontrol ettiriyorum büyük bir alanın birleştirilmesi gerektiğini söylüyor.Benim gördüğüm budur.

  Firmanın programlarını çok beğeniyorum en beğendiğim ise insanların bu programlardan ücretsiz yararlanmasını sağlamaları…

 • Had earlier version used before and was never let down. Glad I will be using it again thanks to you.

 • Ben daha önce Advaced SystemCare 4′ ü kullanmıştım. Güzel ve çok kapsamlı bir program. Ana program pek çok alt araç içeriyor. Eminim ki 5.sürümde de pek çok iyileştirme ve yenilik yapılmıştır. Sistem bakımı geliştirilmiştir. Ayrıca Ram optimizasyonu önceki sürümde yoktu galiba bu eklenmiş ve iyi olmuş. Ya da ben öyle hatırlıyorum. Son olarak şunu söylemek istiyorum. Programın 4 ya da 5 arayüzü vardı önceki sürümde. Ve ben bunların hemen hiç birisini programa uygun bulmamıştım. İnşallah bu sürümde güzel bir kaç arayüz programa dahil edilmiştir. Güzel kampanya. Emeği geçenlere teşekkürler…

  :mrgreen:

 • Tebrik ederim programın özellikle aktif koruması çok iyi güncellemeleri ve bulut koruması çok kaliteli

 • Advanced System Care programını neredeyse 4 yıldır kullanıyorum ve şu ana kadar bir eksiğini görmedim.Bazen optimizasyon sorunları olsa da önemli güncellemelerle bu problemlerin ortadan kalktığına şahit oldum.Ayrıca programın Windows Düzeltici aracı övgüyü fazlasıyla hak ediyor zaten bu kadar başarılı olmasaydı bu kadar uzun süre kullanmazdım 🙂

 • Thanks for this giveaway 🙂
  I m already a v5.2 user and very glad of using it 😀
  I ll gift the license to my sister for her lap if I m eligible to receive one 😛

 • For years I use ASC (Advanced System Care) regular free version since version 2 and I never had a problem that is on a pc that I use regularly, whether desktop or laptop or old or more ‘recently, the end result does not change. IObit thank you for creating this excellent tool for the maintenance and optimization of the Windows OS, in my opinion among many. is the best version is also free and also ASC is packed with features and what it promises and does very well with much satisfaction on the part of the ‘end user who is an experienced user or a novice as it is always easy to use even for less experienced, as you can ‘say it is foolproof. Without forgetting the other IObit software, primarily Malware Fighter, another excellent tool that I use daily, and with him much satisfaction.
  As you understand, Fri recommend them without reservation ASC and other IObit software, try them and you will not go back, because with the free versions are becoming increasingly available free for those who want a few options in more ‘PRO versions are even more ‘comprehensive and do not have price prohibitive, even for what they offer value for money is excellent. Head on over to http://www.iobit.com and begin right now to have a PC more ‘fast, safe and clean without spending a penny. 😉

 • İçerisinde bulunan 20’den fazla sistem aracıyla bilgisayarın kontrolünü ele almanızı sağlayan program Türkçe dil desteği sayesinde de tercih sebebi. Programla yapabilecekleriniz arasında kayıt temizliği, disk birleştirme, güvenlik analizi, casus yazılım kaldırma, hata onarma, kişiselleştirme sayılabilir. Bilgisayar optimizasyon işlemlerini zorlanmadan, kolay bir arayüz aracılığıyla tek tıklama ile gerçekleştirilebilmektedir.Bilgisayarın olmazsa olmaz programlarından demirbaş bir program olarak görüyorum.tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun bu arada.

 • Sistemi hızlandıran ve bakım yapan bir proğram,içindeki alet çantası bölümü ise birçok proğramın görevini tek başına yapabiliyor,daha ne olsun…

 • gözlerime inanamadım. Zaten lisansım bitmek üzereydi. Sabırsızlıkla bekliyorum Teşekkürler

Yorum Yap

93