Hediye ve Çekilişler Kampanyalar & Giveaways Sistem Temizleme

Advanced SystemCare 11 Pro ile Muntazam Temizlik

Advanced SystemCare 11 Pro, sistem onarımı ve performansı konusunda eline su dökülemeyecek derecede gelişmiş üst düzey bir sistem optimizasyon yazılımıdır. Advanced SystemCare‘nin Türkçe dâhil her dilde desteği bulunmaktadır.

Bilgisayarın düzenli olarak sistem temizliği ve bakımını yapmak zaman alıcı ve zahmetli bir iştir. Sisteminizi sorunsuz çalışır durumda tutmak hayati önem taşımaktadır. Temel kullanıcıların bu yıldırıcı, hatta kafa karıştırıcı süreçte yaptığı işlemler hatalı sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple Advanced SystemCare Pro, bilgisayarı optimize, temizlik, onarım, koruma dahil birçok işlemi sorunsuzca ve güvenle yaparak sizi bu zahmetten kurtarır. Program, bireysel tüketiciler için vazgeçilmez bir yazılım haline gelmiştir.

Kötü Amaçlı Yazılım Temizleme, Registry Fix, Gizlilik Koruması, Performans Tune-up ve Sistem Temizlik yetenekleri ile hepsi bir arada PC bakım hizmeti sağlar. Aynı zamanda online güvenlik ve maksimum PC performansı sağlamak için, yeni Tarayıcı Anti-Tracking ve Internet Boost teknolojisi ile üstün ve güvenli bir çevrimiçi deneyim oluşturur. Program, bireysel tüketiciler için vazgeçilmez bir yazılım haline gelmiştir.

Advanced SystemCare 11 Pro (Bedava Lisans)

Sisteminize “ücretsiz” olaraktan indirip kullanabileceğiniz Advanced SystemCare, gittikçe yavaşlayan sistemi, ilk günkü hızına geri döndürmek için bünyesinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitli modüller barındıran bir sistem temizleme ve optimizsyon programıdır. Sadece bir tık ile en karmaşık sanılan bakım ve optimizasyon işlerini kısa bir süre zarfında gerçekleştirir.

Advanced SystemCare uygulaması 150 milyondan ziyade indirme oranıyla bir rekora doğru koşmaktadır. Bazı modülleri ile ilgili bilgi vermek gerekirse, Monitör Performans Aracı bilgisayarın RAM yani bellek dediğimiz dosya ve verilerin geçici olarak saklandığı bölümü geri kazanarak sistem yükünü oldukça hafifletir. Yazılımın İnternet Güçlendirme seçeneği sayfa açılış hızına ciddi derecede katkı sağlar. Advenced SystemCare 9 Pro ‘nun Tarayıcı Koruması ilk açılış sayfasını sabitleyerek, farklı uygulama ve eklentilerin ana giriş sayfasını ele geçirme çabalarına son verir.

Akıllı Birleştiricisi disklerdeki bölünmüş kısımları itina birleştirir, Başlangıç Yönetimi bilgisayarınızın açılışıyla çalışmaya başlayan uygulamaları devre dışı bırakarak PC açılış hızını maximum düzeyde arttırır. Windows Düzeltici PC de bulunan tüm hataları bularak ortadan kaldırır. Program Devre dışı Bırakıcı sistemde kullanılmayan yükü ağır uygulamaları devre dışı bırakabilir. Disk Doktoru ile disklerdeki problemleri tespit edebilir ve uygun çözümler sunabilir. Advanced SystemCare Full sürümü bu ve bunun gibi birçok modülü kullanıcılarının istifadesine sunmaktadır. Uygulama ile alakalı geniş bilgiye yukarıdaki linkten de ulaşabilirsiniz.

IObit Advanced SystemCare 11 Özellikleri:

 • Geniş boyutlu sistem optimizasyonu
 • PC Performansı maksimize etmek için Disk Optimizasyon Motoru
 • YENİ PC Performansını En Üst Düzeye Çıkaracak Disk Optimizasyon Motoru
 • YENİ Hack’leri önlemek için sistem zayıflığını tek tıklamayla düzeltme
 • Çeşitli sistem bakım modülleri
 • Maxımum performans arttıran Ultimate System Tuneup
 • Browser giriş sayfası sabitleme
 • Internet Booster ile internet hızını %300 arttır
 • Browser eklentilerini silme
 • Windows kayıt girdilerini temizleme
 • Gereksiz dosyaları silme
 • Tarama aracı denetimi ve koruma
 • Aktif ve eş zamanlı optimizasyon
 • Detaylı disk birleştirme işlemi
 • Sessizce çalışarak işlemleri otomatik yapar
 • Sabit sürücüler için maksimum performans
 • Gezinti izlerini ve önbelleği süpürme
 • Dosya imha uzmanı
 • Etkileyici yeni tema ve skinler
 • Bilgisayar başlangıç hızı arttırma
 • Turbo Hızlandırıcı modül
 • Son sürüme otomatik yükseltme
 • Güvenlik tehditlerine karşı koruma kalkanı
 • Tam algılama modülü
 • Anti-Tracking internet gizlilik izlerini yok eder
 • RAM Temizleme modülü
 • 7 24 Teknik Yardım

Şunu da ifade etmek isterim ki; Yıllardır Advanced SystemCare Pro yu kullanıyorum ve oldukça da memnunum. Yalnız, dikkat edilmesi gereken bir nokta var! Şayet bilgisayar gereksinimleriniz (RAM, İşlemci Hızı) gibi düşükse, daha hafif bir yazılım kullanmanız kaçınılmazdır. Programın bir önceki sürümüyle arasındaki farklılıkları öğrenmek istiyorsanız, Advanced system Care 10 konumuza bakabilirsiniz.

Advanced system Care 11 Pro hangi işletim sistemlerinde çalışır?

 • Windows tümü
 • 3 PC 6 aylık
 • Güncelleme var teknik destek yok
 • Versiyon 11.3.0
 • İndirme boyut 28.3 MB
 • Süre 3 gün

Advanced SystemCare 11,Advanced SystemCare

Advanced SystemCare Pro 11 promosyon lisans kodu

Advanced SystemCare indir

(Aktif değil)

ASC Pro 11 alana 3 hediye lisans anahtarı; AMC Security, Smart Defrag 5 ve IObit Uninstaller 7

İNDİRİM


BİTEN ÇEKİLİŞLER;

Advanced SystemCare PRO 6 (50 Hediye Lisans)

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-Ahmet 2-sw 3-Slymn 4-Mert 5-karaoglu 6-zezo2020 7-Ayhan 8-komando 9-nadia 10-yildiztaas 11-murat30 12-hakan1 13-samet 52 14-kuva 15-mecnun3 16-Zeynel 17-ahmet 18-namnam 19-xkdmx 20-Gri Kurt 21-prestiga 22-selefkia 23-mehmet 24-mahsum 25-mohamed abdalazez 26-sedbond 27-sadinarax 28-ekrem71 29-Okyanus DURMAZ 30-Atalay Tan 31-RGG SOFT 32-ahmet1 33-adham 34-erdoğan 35-abi6 36-S4B0T4J 37-paweloss 38-fenasi 39-ahmet2 40-irfan 41-maho43 42-drWoo2012 43-basar alpar 44-Cool 45-pro360 46-Ali 47-spyking_21 48-emir57 49-sadret0 50-4you007 51-Murat Gökalp (38 numara üye adı ve e-mail sebebiyle elenmiştir)

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız gönderilmiştir. Lütfen mailinizin gereksiz, junk, spam vb. mail bölümünüde kontrol etmeyi unutmayınız.

www.iobit.com sponsorluğunda sizlere $29.99 değerinde 50 adet Advanced SystemCare PRO 6 lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 07 Ocak 2013 Saat: 15.00

SystemCare PRO 6’da Yeni Neler Var?

Yeni Kullanıcı Arayüzü

Yeni bir tıklamalı (One-Click) tuşu sayesinde sadece bir tıklama ile kapsamlı PC bakımı gerçekleştirerek maksimum kolaylık sağlar.

Yeni Web Koruma

Bilgisayarınıza zarar verebilecek riskli siteleri ve diğer e-tehditleri algılama ile güvenli online olarak internette sörf yapmanızı sağlar.

Yeni Internet Boost Teknolojisi

İnternet indirme hızlandırıcısı ile Web’te, % 300 kadar daha hızlı Online Video izleyebilir ve Oyun oynayabilirsiniz.

Yeni Nesil Disk Birleştirme Motoru

Akıllıca maksimum performans için çok daha hızlı bir Disk Tarama ve Optimizasyon yapar.

Yüksek Özellikli Performans alın ve yeni bir PC hissi yaşayın

Zaten kanıtlanmış güçlü bilgisayar ayarlama yeteneği bilgisayarınızın tam güçte çalışmasını sağlar. Advanced Systemcare, Gerçek zamanlı optimizasyon ve ActiveBoost özellikleri sayesinde, sistem kaynaklarının akıllıca kullanılmasını temin eder. Size süper hızlı bir PC sağlamak için sistemi yönetilir.

Gizli Sızıntılara Hayır

Advanced SystemCare, Sörf geçmişi, otomatik form doldurma ve kayıtlı şifrelerinizi gizliliğinizi korumak için diğer program izlerini ve çerezler gibi etkinlik izlerini temizler. Gizliliğinizi korur.

Kesintisiz Oyun veya Çalışma Deneyimi

İki Turbo Boost modu-Çalışma ve Oyun Modu, gereksiz hizmetleri ve süreçleri sonlandırarak tüm sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı giderir. Buna ek olarak, artık kendi ihtiyaçlarınıza göre yapılandırma ayarlayabilirsiniz.

Tek bir tıklama ile tüm sorunları çözün

Advanced SystemCare Pro, tek bir tıklama ile bilgisayarınızı tarar ve onarır. Sorunlar ve gizli güvenlik tehditlerine karşı korur.

Geliştirilmiş Gündelik PC Bakımı için 20’den fazla özel Akıllı Araçlar

Sistem üzerinde tam kontrol için optimize ve güvenlik araçları, tamir araçları, sistem temizleme için araçlar da dâhil olmak üzere günlük PC bakımı ve gelişmiş ihtiyaçları için 20 den fazla özel akıllı araçlara sahiptir.

Otomatik Olarak Arka Planda Çalışır

Bu güçlü program bilgisayarınızda arka planda otomatik olarak ve sessizce, sürekli çalışır. ASC’nin istediğiniz bir zamanda ya da sadece PC boştayken otomatik olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Daha Hızlı Başlangıç ve Az Kaynak Kullanımı için yeni UI Teknolojisi

Yeni UI teknolojisi ile Advanced SystemCare Pro, en az sistem kaynaklarını kullanarak daha hızlı başlayacaktır.

Güçlü Sabit Disk Birleştirme

Hızlı, güçlü ve inanılmaz etkili Disk Birleştirme fonksiyonu sabit sürücüleri birleştirmenizi sağlar. Diğer disk birleştirme araçlarına göre 10 kata kadar daha hızlıdır.

Tüm Kullanıcılar için ÜCRETSİZ ve Ödüllü Müşteri Desteği

Ücretsiz 7/24 Teknik Destek ve toplum desteği.

Güvenlik ve Performans Sorunlarını Algılar

Windows güvenlik analizi ile Spyware, adware ve güncel veritabanı ile zararlıları tarar ve kaldırır. Sörf koruması ile Web’te PC’nize zarar verebilecek riskli web siteleri ve diğer e-tehditleri tespit ederek daha güvenli bir çevrimiçi ortam oluşturur.

ActiveBoost Fonksiyonu ile Gerçek Zamanlı Optimizasyon

ActiveBoost, aktif olarak arka planda çalışan bir teknolojidir ve gerçek zamanlı sistem kaynaklarını yönetir. Sürekli pasif kaynakları algılar ve CPU / RAM kullanımını optimize eder.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Microsoft ® Windows ® 8

Microsoft ® Windows ® 7 (32-bit ve 64-bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate

Microsoft ® Windows ® Vista (32-bit ve 64-bit) Starter / Home Basic / Home Premium / Business / Ultimate

SP2 / SP3 veya Home / Professional / Media Center ile Microsoft ® Windows ® XP (32-bit ve 64-bit)

Microsoft ® Windows ® 2000

Donanım Gereksinimleri

1 GHz işlemci veya daha hızlı işlemci

512 MB RAM

Boş sabit disk alanı 100 MB

Advanced SystemCare Dil Desteği

İngilizce, Korece, Almanca, Macarca, İtalyanca, Japonca, Arapça, Belarusça, Çekçe, ChineseSimp, ChineseTrad, Hollandaca, Fransızca, Portekizce (PT-BR), Romence, Rusça, Sırpça (Kiril), Sırpça (Latin), Slovence, İspanyolca, Vietnamca, Türkçe

165 Yorumlar

 • Admin, ashampoo winoptimizer 16. sürümü 11 Haziran’da çıkıyor. hediye kampanyası yapsam çok iyi olur.

 • Bu programı ne zaman indirip kursam hem kasma yapıyor hem de bilgisayar sistemini bozuyor.

 • Advanced System Care 10.sürümünden itibaren çok bozuldu.Resmen sistemi bozuyor.Bu program hakkında son zamanlarda kullanıcılardan çok şikayetler gelmeye başladı.

 • Sistemim Windows 10 Home…….Bilgisayarımı daha yeni aldım Dell Inspiron15 3000 series.İ-3 işlemci ve 4GB Ram.

 • Advanced Sytem Care’yi ne zaman yüklediysem mutlaka sistemin bir yerlerini bozdu. Bana göre En iyi sistem bakım programları:
  1-System Mechanic Pro (Ama ne yazık ki bu programın Pro olanının hediyesi yok).
  2-Ashampoo Win Optimizer (Sizin Hediye çekilişinize katıldım ama kazanamadım).

 • Sisteminiz nedir? Win 10 kullanıyorum ve şimdilik onunla ilgili bir sorun yaşamadım. Hatta sistemi sfırladığımda o yüklü olmadan daha ağır çalışıyor. Benzer sorunlar önceden bende yaşadım. Nasıl yaşadım? PC’yi değiştirmeden önce, çünkü sistem gereksinimleri biraz düşüktü. Aslında bu ya sistem gereksinimlerinizin düşük olmasından veya programın bazı modüllerinin çalıştırılması gerekmediğinden yada sisteminizde diğer yüklü programlarla çakışıyor olduğundan olabilir. Bu gibi durumlarda Ashampoo Winoptimizer gibi daha hafif bir uygulama kullanılabilir.

Yorum Yap