Hediye & Çekilişler Ses / Müzik Düzenleme

AiniShare Free Audio Recorder (Hediye / Giveaway) 3 Gün

Kampanyamız sona ermiştir. Giveaway end.

Lisanslarınız gönderilmiştir.

www.ainishare.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.ainishare.com Sponsorluğunda tüm ziyaretçilerimize çekilişsiz kurasız $39.95 değerinde AiniShare Free Audio Recorder lisansı hediye ediyoruz. Lisans kazanmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Lisanslarınız kampanya sonunda mail adreslerinize gönderilecektir.

AiniShare Free Audio Recorder, bilgisayarınızda duyabildiğiniz her türlü sesi kolayca kaydetmenizi sağlayan harika bir ses kaydedici programdır. İnternetteki radyo istasyonlarından dinlediğiniz sevdiğiniz müzikleri kaydedebilirsiniz. Sadece buda değil, CD çalar, Online sesler, mikrofon sesleri, internet radyoları, teyp kaseti vb. gibi bilgisayarınızdan duyabildiğiniz her şeyi kayıt yapabilirsiniz. Ses kayıtlarınızı MP3 formatında kaydedebilirsiniz.  Tüm ses kayıtlarınız CD kalitesinde net olacaktır. Ayrıca minimal disk alanını kullanmak isterseniz düşük kaliteli, ses kalitesini ayarlayabilirsiniz. Program ayrıca ses kayıt cihazı gibi mikrofondan insan seslerini de kaydedebilmektedir.

Ana Özellikler

Çoklu ses girişini destekler

Ses / video dosyalarını oynatabilir. CD çalar, mikrofon, internet radyo, hatta eskimiş kaset / VHS kaset sesleri veya başka bir ses verilerinin hepsini kayıt altına alabilir.  

Güvenli Kopyalama

Kopyalama işlemi sırasında geçici dosyalar oluşturmaz. Kalıntı bırakmaz.             

Mikrofondan ve hoparlörlerden gelen sesleri kaydetme.         

MP3 formatında kayıt.

Windows 8 işletim sistemi ile uyumludur.       

Yaşam süresi boyunca ücretsiz yükseltme.                      

Yaşam süresi boyunca teknik destek.

Windows’un 8,7, Vista, XP, 2000/2003 (32-bit ve x64) için

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

154 Yorumlar