Antivirus Hediye & Çekilişler

ESET Smart Security 6 (5 Hediye Lisans) 1 Yıllık Lisans

Yazar admin

ESET Smart Security 6 çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1- kara  2- Serhat Ulusoy  3- esin  4- vasıf güler  5- ayseesin

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.eset.com.tr ye desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.eset.com.tr sponsorluğunda sizlere her biri 73,02 TL değerinde 5 adet ESET Smart Security 6 lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 12.Şubat 2013 Saat: 15.00

Her zaman olduğu gibi ThreatSense teknolojisini kullan ESET, sisteminizi yeni saldırılara karşı proaktif olarak koruyor. Sisteminizi yormadan tam koruma sağlayan ESET, bir bilgisayarda olması gereken her türlü güvenlik özelliklerine sahip. Antivirus, Antispyware, Antispam, Anti-Theft, Kimlik Avı Koruması, Kişisel Güvenlik Duvarı, Ebeveyn Kontrolü, Sosyal Medya Tarayıcı, Exploit Blocker,  Advanced Memory Scanner, Vulnerability Shield, Cihaz Kontrolü özellikleriyle, her yönüyle tam güvenliğinizi sağlar. Ayrıca Anti-Theft özelliği ile kayıp olan dizüstü bilgisayarınızı anında bulabilirsiniz. Tüm koruma modüllerine ve daha fazlasına sahip bir güvenlik programı arıyorsanız yeni ESET Smart Security 8 karşınızda. Artık bilgisayarınız tam korusun diye birbirinden farklı birden fazla güvenlik programı kurmanıza gerek yok. Sisteminizi ağırlaştıran ve bilgisayarınızın açılmasını geciktiren güvenlik yazılımlarından kurtulun. Yalnızca ESET Smart Security 8 yükleyin ve gerisini ona bırakın.

Yeni ESET Smart Security, güvenliğinizle ilgilenen en yeni İnternet güvenlik çözümümüz. Güven içinde sosyal ağlara bağlanın, internet’te gezinin ya da oyun oynayın. Daha güvenli internet, kalitesi kanıtlanmış Antivirus ve Antispyware çözümlerimiz ile başlar. Burada bazı benzersiz teknolojiler bulacaksınız. Daha da güvenli çevirimiçi işlemler için, Anti-malware özelliği vardır. Web tarayıcı saldırılarını engellemek, Exploit Blocker’ın işidir. Yaygın güvenlik açıkları ise zayıflık kalkanı ile kapatılır.

Cihazınızı kaybettiğinizde, aklınız başınızdan gitmesin. Hala umut var. Anti-Theft çevirimiçi arayüzümüzle, cihazınızı aramaya başlayın. GPS ile cihazın konumunu izleyin, web kamerası videolarını görüntülayin ya da bulan kişiye bir mesaj gönderin. Tüm bunlar size cihazınızla yeniden bir araya gelebilmeniz için gerekli ipuçlarını verir.

ESET Smart Security 6 Hepsi Bir Arada İnternet Koruması

Şimdi de Anti-Theft ile YENİ

Antivirus  |  Antispyware  |  Antispam  |  Anti-Theft  |  
Ebeveyn Kontrolü  |  Güvenlik Duvarı  |  Sosyal Medya Tarayıcı

Deneyimimize Güvenin

ESET’in 20 yıllık güvenlik yazılımı geliştirme deneyimi size şunları sağlar:

 • En iyi Performans – Hızlı tarama ve minimum kaynak tüketiminin tadını çıkarın ve güvenlik için performanstan ödün vermeyin.
 • Proaktif Koruma – Bilinen tehditlere karşı gerçek zamanlı, bilinmeyenlere karşı ise proaktif olarak korunun.
 • Basit Kullanım – Ayarları özelleştirin veya bir kez ayarlayın ve unutun, gerisini ESET halleder.

Proaktif ve Eşsiz Korumaya Sahip Olun

Yüksek optimizasyon ile kodlanan ESET çözümleri piyasanın en etkili zararlı yazılım çözümleri olarak bilinirler. Proaktif korumanın öncülerinden olan ESET geniş bir yelpazedeki zararlı yazılımları ve yeni çıkan varyantları etkisiz hale getirmek için birden fazla tespit yöntemi kullanır.

Yeni tehditleri henüz sisteme zarar vermeden tespit ederek temizleyen güçlü ESET ThreatSense® tarama motorunun yanı sıra ESET çözümleri aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Virüs İmzaları – ESET teknolojisi herhangi bir zararlıyı tespit etmek için gerekli zamanı önemli ölçüde azaltır. Zamanlanmış ve otomatik olarak gerçekleşen güncellemeler son çıkan tehditlere karşı güvende olmanızı sağlar.

Kod Analizi – ESET çözümleri dosyaların bulaşıcı aktivitelere olan benzerliğini analiz ederek tespiti bir üst seviyeye taşır.

Jenerik İmzalar – ESET analistleri geniş bir yelpazedeki zararlı türlerini bir anda tespit edebilmek için jenerik imzalar üretirler. Bu imzalar yüzlerce örneğe gerek kalmadan tek bir örnekten yola çıkarak tüm varyantların tespitini sağlar.

Emulasyon – Şüphelenilen kod karantinaya alınarak izole edilir. Burada ThreatSense® kodun davranışına göre zararlı olup olmadığına karar verir ve gerekirse yok eder.

Dijital bir koruma çemberi ile kendinizi sağlama alın

ESET bilgisayar güvenliğinizi ciddiye alır. Uzmanlarımız çevrimiçi kimliğinizi korumak amacı ile zararlı yazılımlar ve hedefli saldırılara dayanacak güçte tasarlanmış çözümler geliştiriyorlar. Her yönden gelebilecek zararlılarla savaşmak üzere tasarlanmış olan ESET Smart Security bireysel kullanımınız için gerekli olağan üstü etkili bir güvenlik çemberi oluşturur.

Web-Erişimi Koruması – ESET ürünleri indirdiğiniz her şeyi tarayarak çevrimiçi deneyiminizi güvenli kılar.

E-posta İletişimi Taraması – ThreatSense® teknolojimiz e-posta trafiği aracılığı ile sisteminize sızmaya çalışan her tür tehdidi tespit eder.

Dosya Sistemi Koruması – Güvenlik çözümlerimiz bilgisayarınızda depolanan ya da erişilen arşivler, e-posta eklentileri dahil tüm dosyaları sisteminizi kasmadan ve gereksiz uyarı vermeden izler.

Çıkarılabilir Medya Taraması – USB bellekler ya da CD’ler gibi ortamlar bilgisayarınıza zararlı yazılım taşımakta kullanılabilirler. — ESET güvenlik ürünleri bu tür ortamları bilgisayara takıldıkları anda tarar.

Güvenli Wi-Fi Ayarı –ESET, ne zaman bir Wi-Fi ağa bağlanmaya kalksanız ağın güvenlik seviyesine aldırmaksızın her durumda sizi uyararak webde güvenle gezinmenizi sağlar. Sorulduğunda yalnızca “Katı Kurallı Koruma” seçeneğini işaretleyin ve gerisini ESET’e bırakın.   

Akıllı Antispam – ESET’in akıllı antispam motoru güvendiğiniz arkadaşlarınızdan gelen e-postaları gelen kutunuza yönlendirirken bir yandan da posta kutunuzun çoğunlukla dolandırıcılığın ilk adımı olan istenmeyen e-postalar ile dolmasını engeller.

İki Yönlü Firewall – ESET Smart Security 4, bilgisayarınız ile yerel ağ veya internet ortamındaki diğer bilgisayarlar arasındaki trafiği izler ve ağ trafiği aracılığı ile bilgisayarına yapılacak yetkisiz girişleri engeller.

Anti-Theft: Kayıp Dizüstü Bilgisayarınızı Bulun

Kayıp bilgisayarınızın yerini haritada görün ve sistemde gerçekleştirilen etkinlikleri izleyin. Kullanımı kolay ESET Anti-Theft ile bilgisayarınız ve bilgileriniz şimdi daha da güvende.
Anti-Theft’i Keşfedin 

Lokasyon Takibi

• ESET Hesabı Web ara yüzünden cihazı kayıp olarak işaretleyin
• Otomatik izlemeyi başlatın
• Cihazın yerini haritadan izleyin
• Toplanan bilgilere my.eset.com üzerinden erişin

Dizüstü Etkinlik İzleme
• Hırsızları dahili kamera ile izleyin
• Kayıp cihazın ekran görüntülerini toplayın
• Tüm görüntü ve fotoğrafları my.eset.com hesabınıza kaydedin

Anti-Theft Tanılama
• Süreç ve yapılandırma ayarlarını basitçe belirleyin
• Anahtar sistem ayarlarını güvenliği arttıracak şekilde yapılandırın
• Windows otomatik oturum açmayı, hesap parolanızı ve otomatik izlemeyi yapılandırın. 

Tek Yönlü Mesaj
• Kayıp dizüstü bilgisayarınıza mesaj göndererek bulma şansınızı arttırın

Verilerinizi Kimlik Hırsızlığına Karşı Koruyun

Hackerlerın parola ve banka hesap bilgilerinizi çalmalarını engelleyin. Halka açık Wi-Fi ağlarında diğer kullanıcılara görünmez olun ve verilerinizin yetkisiz USB aygıtlara kopyalanmasının önüne geçin.

Kişisel Güvenlik Duvarı
• Hackerlerın bilgisayarınıza erişerek kişisel verilerinizi çalmalarına engel olun

Çıkarılabilir Aygıt Kontrolü
• Tanınmayan CDs, DVDs, USBs & diğer medyaları engelleyin
• Yetkisiz aygıtlara veri kopyalanmasının önüne geçin

Anti-Phishing 
• Sahte internet siteleri aracılığı ile kullanıcı adı, parola, banka ve kredi kartı numaraları gibi önemli bilgilerinizin çalınmasını engeller

Ev-Dışında Ağı
• Tanınmayan ağlara daha sıkı koruma ile bağlanın
• Diğer bilgisayarlara karşı görünmez olun

İnternet Tehditlerinden Uzak Durun

Yılların tecrübesi NOD32 teknolojisini barındıran çözüm, internet kaynaklı tüm tehditleri yok eder. Bulut-destekli tarama daha yüksek seviyede güvenlik sağlar, taramaları hızlandırır ve sisteminizin en iyi şekilde çalışmasını sağlar.

Antivirus ve Antispyware
• Çevrimiçi ve dışı tüm tehditlere karşı koruma sağlar

Bulut-destekli Tarama
• Çevrimiçi itibar veri tabanımızı kullanarak güvenli dosyaları beyaz listeye alır ve daha hızlı tarama sağlar

Dosyaları İndirilirken Tarar
• Büyük boyutlu dosyaları indirilirken tarayarak genel süreyi kısaltır

Host-tabanlı Saldırı Önleme Sistemi (HIPS)
• Sisteminizin özelliklerini en ince detayına kadar özelleştirin

Bilgisayarınızın Tüm Gücünü Kullanın

ESET, günlük işlerinizi yaptığınız programlara daha fazla kaynak bırakarak yavaşlamadan çalışmanızı veya oyun oynamanızı sağlar. Pil-saklama modu ile daha uzun süre çevrimiçi kalabilir ve açılır pencereler olmadan oyun oynayabilirsiniz.

Minimum Kaynak Tüketimi
• Yüksek performanstan mahrum kalmayın ve donanım ömrünü uzatın
• Olağanüstü küçük güncellemeler ile internet bant genişliğiniz size kalsın

Oyun Modu
• Tam ekran uygulamalar çalışırken otomatik olarak sessiz moda geçer
• Oyunlar, videolar ve sunumlar için kaynak ayırır

Taşınabilir Bilgisayar Desteği
• Eylem gerektirmeyen açılır pencereler, güncellemeler ve kaynak isteyen etkinlikler ertelenir. 
• Daha uzun süre çevrimiçi ve prize takılı olmadan çalışabilmeniz için kaynaklar saklanır.

Çocuklar İnternette Güvende

Çocuklarınıza internetin yalnızca güzel yüzünü gösterin saldırgan içeriğe maruz kalmalarını engelleyin. Yirmiden fazla web sitesi kategorisini engelleyebilir isterseniz kara listeye daha fazla site ekleyebilirsiniz.

Ebeveyn Kontrolü
• Ön tanımlı kategorilerden çocuğunuzun yaşına uygun olanı seçin

Parola Koruması
• Ayarların kurcalanmasını engellemek için parola belirleyin

Kurun ve Unutun veya İnce Ayar Çekin

Başlangıçtan itibaren yüksek düzey koruma sağlayan çözüm güvenlik sorunlarını ana ekrandan takip etmenizi sağlar. İhtiyacınız olan ayarları kolayca bulun veya 150’den fazla seçeneği kullanarak ince ayar çekin.

Tek-tıkla Çözün
• Yüksek performansı korur ve donanımın ömrünü arttırır
• Her tür sistem ortamına uyum sağlar
• Olağanüstü küçük güncellemeleri ile internet bant genişliğini tüketmez

Uzman Kullanıcılar için Ayarlar
• İhtiyaçlarına uyum sağlamak üzere gelişmiş güvenlik ayarları sunar
• Tarama derinliğini, zamanını, dosya boyutlarını ve daha fazlasını belirleyin

Tarama Sonrası Eylemler
• İsteğe bağlı tarama sonrasında gerçekleştirilmek üzere bir eylem seçin
• Eylemler: uykuya geç, yeniden başlat veya kapat

Sistem gereksinimleri
• Microsoft Windows 8
• Microsoft Windows 7
• Microsoft Windows Vista 
• Microsoft Windows XP 
• Microsoft Windows Home Server 2003, 2011
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

405 Yorumlar

 • inşallah çıkar. ilgiyle izliyorum sitenizi

 • güzel ürün şimmiden teşekkürler

 • kampanyanız çok yararlı olmuş ellerinize sağlık

 • Koruma sistemlerinin içinde esetten daha iyi koruyan antivürs programı yoktur. Harikasın eset.

 • en iyi vürüs programı deneme sürümü 2 yıl olsaydı iyi olurdu

 • Çok güzel bir uygulama yasal uygulamaya güzel bir teşvik teşekkürler

 • teşekkürler nod32 yine farkını ve kaliteni gösterdin

 • teşekkürler benim çok ihtiyacım var korsana hayır saolun key verirseniz minnet duyarız

 • orjinal yazılım bilişim kültürünün vazgeçilmezidir.

 • Programı şimdi kurdum. Lisans için çok teşekkürler…..

 • uzun yıllardır eset kullanıyorum sanırım bu hepsinden güzel ve daha güvenli olacak

 • herşey için şimdiden teşekkürler , güzel program 🙂

 • Just tried the eset Online scanner, which removed many malware & trojans from my conputer, that other security programs didn’t do.

  I am very impressed and would love a free copy of the full program.

  Thanks Yasalprogram for this promotion.

 • çok çok teşekkürler, yıllardır kullandığımız nod32.. umarım bende kazananlar listesinde olurum…

 • Evet arkadaşlar;bilgisayarım oldu olalı Eset nod 32 kullanıyorum.Bundan da hiç vaz geçmeyeceğim.Çünkü gerçekten seviyorum.Bilgisayarı kasmıyor.Virüsleri anında buluyor.Virüsten dolayı hiç format atmak zorunda kalmadım.Herkese selam,Eset’e devam.

 • sayin yonetici dun yaptigim elestiriyi neden yayinlamiyorsunuz. Yoksa hakliligimdanmi korktunuz. Uc kurusluk program verecegim diye onceden girenlerin hakkini yiyorsunuz. Gerci ben hala bu cekilisleri nasil yaptiginizi anlamis degilim. Tahminimce sizin bu sureyi uzatmaniz beklenen ilgiyi gormeyip az yorum yapilmasi.. Şayet bilmedigimiz birsey varsa bilelim sonucta hakkımız.

  Admin: Öncelikle kimsenin hakkkını yemeyiz, biz sizden değil kul hakkından korkarız. O bahsettiğiniz üç kuruşluk program dünyanın en çok satanları arasında ve Türkiye de ise birinci sıradadır. Ayrıca böyle basit görüyorsanız neden yorum yapıyorsunuz? Çekilişleri nasıl yaptığımızı da bizi takip eden bir çok ziyaretçimiz gayet iyi biliyordur. Bunları yazmadan önce solda bulunan Site Kuralları nı okusaydınız böyle dialoglara girmezdiniz düşüncesindeyiz…..Eleştiri her zaman kabul ederiz ama hakaret asla.. Aynı zamanda farklı isimlerlerle dolu yorum yapmışsınız, hangi hak hukuktan bahsediyorsunuz! Yorumlarınız site kurallarına göre elenmiştir.

 • Bu konu hakkında Sonuna kadar destek veriyorum Programı yazan kısılerin çok emekleri var ekmek parası kazanıyorlar çok tşk ederim sıteye açan ve destekleyene

 • Deneyim şansımızı 🙂 bu güzel kampanya için teşekkürler yasalprogram.com 🙂

 • şansımızı deneyelim bakalım 🙂 teşekkürler

 • yasal program kullanımını teşvik için güzel bir hizmet

 • Herkese bol şans dilerim antivirüs programları içinde en iyi olanlardan biri eset

 • Eset Smart Security çok kaliteli ve güvenli bir proğram. Hem bilgisayarı zorlamıyor. Hem de tam koruma sağlıyor. Teşekkürler

 • Teşekkür Ederim Eset gerçekten de iyi inş. lisansı kazanırım

 • Kampanya için Yasal Program ve Esete teşekkürler.

 • Site çok güzel programlar vermeye devam ediyor. İnşallah ben kazanırım. teşekkürler

 • kullanımı kolay ve güvenliği üst seviyede bir program. Yasalprograma teşekkürler

 • Yıllardır Kullandığım bir program. Tavsiye ederim. Sadece bedava alanlar için değil. Gerçek anlamda tavsiye ederim.

 • Hello,

  Please count me in!

  I hope you contact the winners via email.

 • anti virüslerin en kralı 🙂 bende katılmak istiyorum ayrıca bu güzel çekiliş için sizi kutluyorum.

 • Bu sürümünde diğerleri gibi kaliteli olacağından şüpham yok.Teşekkürler ESET

 • Eset dünyaca tanınan bir güvenlik yazılımıdır.Bilgisayarımı koruyacagını eminim bol şanslar.

 • 3 aydır kullanıyorum, nasılsa key ölmedi :S Şansımızı deneyelim bakalım…

 • Şu anda buna çölde serap gören susuz bedevî gibi ihtiyacım var..

  Bu site candır can..

 • Eset ve Yasalprogram.com a kampanya bildirimi icin tesekkürler.
  Umarim bana cikar. Herkese bol sanslar dilerim.

 • ESET Smart Security very smart in security.

  Count me in.

 • Ben en iyi sevdim Antivirüs Hangisi, bu yarışmada bana teşekkür ekleyin

 • Yes ! Eset is one of the top security product in market.& I wish to participate and win this, Best of luck to all. Thanks !

 • teşekkürler. inşallah bana çıkar. avast is kullanıyom . netten lisans buldum , bu da yasasl sayılır mı

  Admin: Lisansı nasıl bulduğunuzla alakalıdır.

 • Birkaç günde bir bu siteye uğrar oldum. Bu şekilde bir site yapmak genelde kimsenin aklına gelmez. Çünkü daha çok illegal yoldan programlara ulaşmak daha kestirme bir yol gibi gelir bize. Halbuki bu ve bunun gibi yasal yollardan edindiğim yazılımlar daha çok keyif veriyor bana. Yasalprogram sayesinde orjinal yazılımlara sahip oldum. Site sahiplerine modlara ve destekçilere teşekkürler.

 • maksat yorum olsun bide bize çıkar belki 😀 işallah 🙂

 • Epey uzun zamandır kullanıyorum.
  Hayırlısı diyelim, pek şansım tutmaz benim genelde ama

 • kullanıyorum cok memnunum cıkarsa düğün salonumdakipc.kuracagım.herkese iyi şanslar…yönetimede candan tesekkurler………………………

 • Katılım bayağı iyi yinede şansımızı denemekte fayda var.tşkler yasalprogram

 • Hep denemişimdir. Hep te boş dönmüşümdür. İnşallah bu sefer çıkar ihtiyacım var. çünkü. Yine de teşekkürler

 • Eset yazılım virüsleri yakalama da en önde gelen yazılımlardan..

 • Many many thanks for this cool Giveaway ! Please count me in the draw ! I like to win one Genuine key too 🙂

 • Şansıma. Hayırlısı olsun. Belki şans bu seferde bize güler…

 • kime çıkarsa hayırlı olsun…
  Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 11.Şubat 2013 Saat: 15

 • uzun suredır kullanıyorum 3 gun once suresı bıttı umarım bana cıkar şimdiden teşekkurler :))

 • Yıllardır Labtop ve Masa üstü PC’lerde kullandığım bir program, özellikle düşük RAM’li PC’ler de hiç kasmadan kullanabilirsiniz. Teşekkürler Yasal Program çalışanları

 • Çok duyduğum ama henüz kullanma fırsatını bulamadığım bir program. Hadi hayırlısı.

 • kesinlikle bana lazım olan bi program ram harcaması nedeniyle kullanabileceğim bir program.. teşekkürler paylaşım için

 • kampanya için yasalprogram.com a çok teşekkür

 • Bu harika bir kampanya! Bu şekilde kullanıcıları düşünmeniz çok hoş. Nice böyle kampanyalara. Teşekkürler yasalprogram

 • Kullandığım en iyi antivirüs programıdır.Esetten şaşmam

 • Palaşımınız için teşekkürler, iyi çalışmalar.

 • ilk defa deniyorum. inşallah umduğum gibi çıkar. emeği geçen herkese selamlar

 • Site yönetimine sonsuz teşekkürler. Böyle bir çalışmayı herkes yapamaz.

 • arkadaşlar çok güzel bi antivirüs programı deneme sürümünü bile kullanmanız yeterli. ben lisanslını kullanırım.

 • öncelikle kampanya için teşekkürler inş banada cıkar bayadır kullandığım bir antivirüs orjinal lisans olarakd aha iyi faaliyet gösteriyor crack kullanmayınız..

 • Kampanya için teşekkürler… İnşallah bana da çıkar. 🙂
  Eset güzel bir program çünkü.

 • Harika bir kampanya…Harika bir Antivirüs Programı…Tüm sebep olanlara sonsuz teşekkürler…Ayrıca “yasalprogram’a” da legal yazılımları böyle kampanyalarla bizlere sunduğu için çok teşekkür ederim.

 • Çok güzel bir kampaya. Kendini Dünya’ya kanıtlamış geniş kapsamlı güvenlik yazılımı olduğunu düşünüyorum.
  Böyle bir yazılıma her kullanıcının sahip olması gerekir. Kazanacak kişilere oldukça faydalı olcaktır. Böyle bir kampanya yaptıkları için sitemizin tüm çalışanların ateşekkür ederim. 🙂

 • bu yazılımı gerçekten seviyorum pc im kasılmıyor

 • Güzel yazılım, bize sunduğunuz bu fırsat için teşekkürler.

 • sanırım çekilişle gelecek yine de denemekte fayda var

  kolay gelsin…

 • Çok güzel olur…Ama 5 adet oldukça az gibi geldi bana. Çünki iyi bir program. Katılım çok olur. Çıkma şansı düşer. Yinede teşekkürler…

 • YILLARDIR KULLANIYORUM ÇOK MEMNUNUM KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM

 • 3 yıldır Eset kullanıcısıyım. Umarım faydalanırım… Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

 • Teşekkürler, İnşallah bana da çıkar…

 • harikadır bayılıyorum devamlı kullanırım,umarım bana çıkar

 • bende şansımı denemek istiyorum inş bana çıkar..

 • very good software really light on system resources.
  Count me in the giveaway.

 • Umarım doğrudur bu kampanya. Haydi hayırlısı…

 • çok teşekkür ederiz Kısmet deyip bekliyeceğiz …

 • Valla bana çıkarsa ilk kez bir çekilişte bir şey kazanacağım. bakalım…

 • çıkmasada teşekkürler. Kampanyalarınızın devamını dilerim

 • Çok kaliteli ve güzel bir programdır bilgisayarı kasmaz ve her türlü koruma sağlar inşallah bana çıkar kampanya için teşekkürler…

 • ben yıllardır eset smart securty kullanırım. sadece iyi ayar yapmak gerekir.

 • benim laptop için en iyi antivirüs yazılımı

 • sektörün en iyi programlarından biridir. Ancak internet sitelerinde çok fazla lisans kodlarının dağıtıldığından dolayı kullanmak güvenli değil diye bir görüş var. Ne kadar doğru bilmiyorum. Yine de İnşallah bana çıkar.

 • eset i her zman beğenmişimdir süper olacak….

 • Eset tartışmaya gerek bile yok.Harika pc yi kasmadan kullanın…..

 • Güzel bir hediye. Şansımızı deneyelim bakalım.

 • Beta sürecinde kullanmıştım anti thieft korumasınıda test ettim ama masaüstü pc de pek bi esprisi yok. Mobil cihazlar için daha önemli. Laptop ve cep telefonu gibiler için yani. Umarım tam sürümü de kullanabilirim.

 • teşekürler kampanya için.5 lisans var rağbet çok şans düşük ama inşallah denk gelir.bol şans herkese

 • Sitenizi kutluyorum sayenizde lisanslı yazılımlar kullanabilir olduk.

 • Bu eset beşae eset değil di mi :)))
  Bu arada zemanayı kçaırdık bari bu çıksa !

 • tabi kismet isi kismet gelir yemenden kismet degilse ne gelir elden.eger kazanirsam babamlardaki pc ye koycam ama mobile versiyonu olsa bana super olurdu bekli kazaninca bunu verir admine mobile alirim:) nese selamlar

 • Çok kaliteli bir yazılımdır. Denenince daha iyi anlaşılır.

 • O kadar insandan bana çıkması imkansız ya ne yapalım katılalım bakalım 🙂

 • mükemmel gözüküyor. zaten esetten hep memnun kalmışımdır. sistemi kasmıyor. umarım bu 6 versiyonuda sistemi fazla kasmaz

 • teşekkürler şu an deneme modunu kullanıyorum inşallah ban da bir lisans çıkar yalnız hotmail kutularına baktığımda kötü gösteriyor eset ten olduğunu biliyom ama bu yorum üzerine bana çıkmaz ama malesef antivirüsten bu bozukluk ama da yine de sağolun

 • teşekkürler.inşallah bana çıkar ihtiyacım olan bir program.

 • çıkarsa harika olur. sabırsızlıkla bekliyorum

 • Değerli Yasal Program editörleri tüm emekleriniz için teşekkürler…

 • İşte bir yasal program klasiklerinden biri daha teşekkürler 😀 ya nasip

 • bu kampanya için öncelikle ESET Türkiye’ye ve aracı olan yasal programa çok teşekkür ederim.Eset öncelikle kendini sürekli geliştiren bir antivirüs programıdır ve iyi bir kullanıcı kitlesine sahiptir nerede hangi bilgisayara baksam neredeyse çoğunda eset kurulu bende şu an deneme sürümü olan başka bir antivirüs programı kullanıyorum ama eset kullanmak isterim inşallah kampanyada bana çıkar çıkmaz eseti kurucam.Eset ayrıca güvendiğim bir güvenlik programıdır.Bu güvenlikten yararlanmak isterim.

 • I need an antivrus to protect my pc. Eset is very good program.

 • Kullandığım süre boyunca güvenlik endişesi yaşamadığım tek program

 • kampanyalarınızı ilgiyle takip ediyorum yine çok güzel bir proğrama kampanya yapmışsınız teşekkür ederim bir taneside bana çıkarsa iyi olur.

 • çekilişte çıkması nasip olursa deneyeceğim.

 • Bende isterim açıkcası çok uzun yazmak istemiyorum bir çekiliş olduğunu biliyorum fakat gerçekten bu sıralar ihtiyacım var

 • Güzel bir program. İnşallah kazanırım..

 • It is one of the best PC security programs ever – quick, efficient and gentle on resources.
  I’d love to get one of the offered licenses, so please count me in your contest.

  Good luck to all 🙂

 • Gerçekten çok güzel bir Antivirüs Programı; bilgisayarınızı kasmaz, çok sessiz çalışır, sürekli otomatik güncellemesi, harika ve modern ön yüzü, virüslere geçit vermeyen, geniş kadrosuyla güven veren, yenilikçi, yeni uygulamalarıyla ve kalitesiyle her şeye değer… bu bağlamda “www.esed.com.tr” ve “www.yasalprogram.com” ailesine çok teşekkürler…kura sonucunu heyecanla bekliyorum..

 • Güzel ürün güzel kampanya. Bakalım şanslılar kim olacak.

 • Awsome giveaway, please count me.
  Eset is the best security, great protection and its easy to sistem. Thanks in advance

 • Thanks a lot for this Giveaway.
  Please kindly to count me in too..

  ESET is the best Security Suite..

 • Çok teşekkür ederim! Great giveaway. 😀

 • Anti-Theft özelliği müthiş olmuş umarım bana çıkar

 • sistemi yormayan bir program kampanyanız için teşekkürler

 • Thank you for this giveaway. Count me in.

 • Thanks for the Giveway.
  Please Count me in.

 • Thank you for giveaway.
  PLease count me in.
  ESET Smart Security is one of the best security software.

 • Çekilişe katılarak kazanmak dileğimdir. Güçlü bir AntiVirüs korumasına ihtiyacım var , çok olumlu duyumlar aldığım ESET Smart Security 6 serisini denemek istiyorum.

 • mükemmel işlere imza atıyorsunuz çok teşekkürler

 • Bu kampanyaya şapka çıkartılır. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim. İnşaallah bana çıkar..

 • ESET çok güzel ve problemsiz bir program. Umarım bir lisans ben de kazanırım, teşekkürler.

 • Thank You for Providing This Giveaway.
  I hope to be Luck Enough..
  Please count me in too.

 • My license will expire at the end of this month. hope I’ll win new one.

 • Hi Dear
  This Software is great.
  Security is One need all users.

  Thank you

 • Eset ? a month ago my last 90day trial was end, back there, i was impressed by eset smart security (ESS 5).

  Eset doesn’t decrease your system performance at all, but very tough when it comes to protection and prevention againts malware.

  And now with ESS 6 comes up, surely eset has improved their features, it just amazing if i could win this ess 6 to protect my sytem again.

 • Eset Smart Security is world’s no. 1 security software. I using Eset Smart Security 6 trial version. It is very powerful detection. Just install and forget. No tension! I like very much ESS 6. Thanks for giving me a change for comment about such great powerful antivirus Eset Smart Security 6.

 • en iyi güvenlik yazılımlarından kazanırım umarım

 • çok az lisans ya şansımın devede tüy inşallah çıkar aradığım bir şey.

 • Hi!

  good review.
  i think that eset is one of the lightest antivirus and has good prevention and detention.
  i hope i win one license.

  thanks!

 • ESET tek geçerim ben…kasmaz ve işini gayet iyi yapar…

 • Eset Gün geçtikçe güçlenen yapısıyla Tüm tehdit ve saldırılara karşı delinmez bir kalkan olduğunu düşünüyorum. Umarım yeni hali ile Bilgisayarları kasmadan bu görevini yerine getirecektir.Teşekkürler.

 • ESET Smart Security 6 daha yeni sürümü ile virüs algılama oranı yükselmiş olup, halen bilgi için kolaydır. Ben lisansı var, çok iyi olurdu. harika bir hediye.

 • Eskisine göre yaptıkları yeniliklerle çok daha güzel olmuş.Çıkan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun…

 • Eset Smart Security 6 birçok yenilik yapmış ve daha da güçlenmiş sanırım,çıkarsa kullanacağım…

 • ESET çok guzel bir vurus proğramı daha önce kullanmıştım site yetkililerine sonsuz teşekurler

 • Ben hala değil deneyin Husar eset yıl olurdu teşekkürler

 • count me in i’m using eset since v3.0 best antivirus ever

 • Teşekkürler insanları orjinal sürümlere yönlendirdiğiniz için. Hediyeyi kısa sürede bekliyorum , iyi çalışmalar 🙂

 • eset yıllardır bilgisayarımda bilgisarımı 50 kez yeniledim her yeni bilgisayarımda eset hep yanımdaydı

 • ESET çıtasını gün geçtikçe yükseltiyor her yeni sürümüyle mükemmel ataklar yapıyor. Teşekkürler ESET… Teşekkürler Yasalprogram.

 • eset iyi bir güvenlik programı. kampanya için teşekkürler…

 • I want to win Eset Smart Security 6, because it’s very good antivirus program, light on computer resources. Please count me in

 • Güzel bir kampanya olmuş. Teşekkürler. 🙂

 • yıllardır kullandığım antivirüs programlarında tek geçerim olan bir programdır. çıkarsa harika…

 • I want to win Eset Smart Security 6, because I think is very good antivirus. Great contest. Please count me in.

 • Eset Smart Security is No1 softwere
  thanks for giveawey and count me in

 • Hadi hayırlısı .) teşkkeür ederim yasalprogram..

 • 64 Bit Desteği ve Özellikle Bilgisayar Entegrasyonu ile Sürekli Kullandığım Bir Güvenlik Yazılımı . Lisans içinse Umudum var Herkese Bol Şanslar Arkadaşlar

 • çok teşekürler böyle kampanyayı bize duyurduğu ve sunduğu için bu sitede emeği geçen herkese.en güzel ve kasmayan antivirüs programı

 • One of the best antivirus so far, awesome giveaway! I’d very happy if win …..Please count me in.
  Thanks

 • Benim için özel bir anlamı var bu yazılımın ilk kullandığım antivirüs nod32 nin devamı…

 • Kampanya için teşekkürler, bende katılmak için geldim.

 • Yeni ESS v3r6 ESET Anti-hırsızlık sahip yeni bir kullanıcı düzeyi güvenliği “hırsızlık” durumlarında artıyor veya kişinin kaybediyor. Nasıl bu bir ile bir BitDefender Fuarları görmek istiyorum. KALÇA veya bu saldırı tespit güvenlik açıkları ve saldırılara karşı geliştirilmiştir. AV geri önceki güncelleştirmeleri almak için bir olasılık olduğunu görüyorum. Ayrıca ne zaman karşıdan dosya bu yükleme işlemi sırasında ve değil, sonra taranır önceki ver5 tersine. Bana lütfen bu yarışma için düşünün;)

 • mükemmel proğram olduğu dünyaca kanıtlanmış,teşekkürler

 • Teşekkürler belki kazanırız.. Kazanır mıyız?. Kazanırız kazanırız..

 • Böyle güzel kampanyalar sık yapılmalı bence. Bildigim kadarıyla çok iyi bir güvenlik yazılımı. Ayrıntılı açıklamalardan yazılımın çok güçlü bir hale getirildigi anlaşılıyor. İnşallah banada çıkar.
  Teşekkürler Yasal Program.

 • Thanks for nice contest. Please count me in. Eset Smart Security is great anti-malware app. Hope to win one of the licenses.
  Best regards

 • Beta aşamasında verimli bir performans sergileyen Eset Smart Security 6 kullanıcılarını daha memnun edecek ve merak eden kullanıcıları Eset Smart Security 6 kullanmaya yöneltecektir. Eset Smart Security 6 yine üst sıralarda yerini alcağa benziyor.

  Eset ve Yasal program’a teşekkürler.

 • selam . öncelilke teşekkürler proğram için. ilaveten lisans çekilişine katılmak ıstıyorum
  1 tane lisans olsada kafi. tekrar teşekkürler

 • Grande iniziativa spero essere uno dei fortunati vincitori-
  grazie Pino

 • Çok güzel bir ürün, umarım bana da çıkar.

 • bende bu kampanyayı bekliyordum.umarım bu sefer bana çıkar

 • çok güzel kampanya yasal program ekibine teşekkür ederiz.

 • kmpanya icin tesekkurler. lisans cekilisine katilmak istiyorum.

 • tam zamanı süresi bitmişken vırus programımın harika bi kampanya tesekkurler

 • Çok güzel bir program . Bizlere böyle imkanlar sunduğunuz için çok teşekkürler.Yasal Program ekibi.

 • Benönceki sürümü kullanıyorum çünkü , ESET gibi , bu , değerlendirmeleri ile ÜCRETSİZ ESET 6 nadir andır.
  Ben dizüstü için ESET 6 için 1 lisans kazanabilirsiniz umuyoruz

 • admin şimdiden teşekkür ederim belki çıkar diyelim

 • Kampanya için teşekkürler. Umarım bana da çıkar.

 • Thanks for giveaway i hope i will win this time please count me in
  Eset is best antivirus for me i really want it
  thanks

 • A great software that I would love to win… Thank you for the giveaway!!

 • böyle bir programı paylaşma düşünceniz için çok teşekkürler.Eset vazgeçilmezlerden birisidir…
  herkese iyi şanslar 🙂

 • Ben KiS kullanıyorum. Ama çok kasıyor. Bu programı kullanan arkadaşlar, tavsiye ediyormusunuz…

 • ALLAH razı olsun.laptop calininica yer respiti ozelligini cok merak ettim…

 • Çok güzel bir program keşke daha fazla lisans olsa.

 • ESET SS 6 is a very good security software. Thanks for the giveaway.

 • Thank you a lot … count me in please i use the trial version 🙁

 • Güvenlik alanı oldukça fazla umarım kasmıyordur. Teşekkürler…

 • başarılı bir antivirüs programı her bilgisayara lazım

 • Çok güzel bir kampanya olduğunu düşünüyorum. Kendini dünyaya kanıtlamış kapsamlı bir güvenlik yazılımıdır kendileri. Uluslararası pek çok ödül almıştır. Kazanacak arkadaşlarımızın çok işine yarayacağına eminim. Böyle bir kampanya yaptığı için sitemize ve tüm ilgililere teşekkürlerimi sunuyorum.

  😀

 • Kampanya için teşekkürler. İhtiyac duyulan bir güvenlik yazılımı.

 • başarılı bir antivirüs programı.deneme sürümünü kullanıyorum.oldukça iyi

 • methini duydum.çıkarsa kullanırım.teşekkürler

 • yıllardan beri kulandığım güvenlik programı ince ayarları yapın yeterli
  yasal programa teşekkürler

 • Bu programı nezamandir denemek istiyordum , yasal programin bu kampanyasi bu programi denemem icin fısat oldu umarim bana’da bir lisans cikar

 • Müthiş bir kampanya olmuş gerçekten emeği geçen herkese teşekkürler .Şimdi talhlileri bekleyelim bakalım.Herkese bol şans..

 • kampanyalarınız için teşekkürler.saygılar

 • Böyle güzel bir kampanya yaptığınız için teşekkürler

 • piyasadaki bütün security programlarını hemen hemen denedim.yasal program sayesinde inşallah eset’ide deneme fırsatım olur. teşekkür ederim emeğe.

 • inşallah bana çıkar antivirüsüm solmak üzere

 • ESET is on the top of security products.
  This release has Anti-theft module which is very good to laptop owners.
  Thanks!

 • Böyle güzel bir programı kullanabilme şansı verdiğiniz için teşekkür ederim….

 • bilgisayarı basarılı şekilde koruyan, detaylı taramalar yapan çok basarılı program

 • Kahramanım benim,:) inşallah bana da çıkar.Teşekkürler

 • harika bir program herkese tavsiye ediyorum.kasma yok yavaslama yok süper

 • süper kampanya sabırsızlıkla sonucunu bekliyorum.

 • Eset yazılımı çok iyi. Umarım üyeliğimiz bu hediye ile başlamış olur. 🙂

  Düzenleyenlere tşk.

 • Thanks for great giweaway.
  Please, count me in… 🙂

 • Ooo süpermiş inşallah bana çıkar kampanya için teşekkürler

 • hiç kullanmadım umarım deneme şansı bulurum.

 • tskler bu sefer şeytanın bacağını kıracam gibi 🙂

 • İşte beklediğim kampanya. Esetin yeni sürümü harika. Umarım şansım vardır.

 • Bilgisayarı kasmayan ve güvenlikten ödün vermeyen çok kaliteli bir güvenlik programı.Lisanslardan birisinin bana çıkması umuduyla Ya nasip diyelim…

 • una dintre cele mai bune antivirus
  Sper că acest lucru ar putea fi mai util

 • teşekkür ederim yasal program.inşallah …………….

 • Güzel bir program.Tavsiye ederim.Teşekkürler.

 • Thank You so much Dear YasalPro for this Giveaway.
  ESET is great Antivirus.. Please kindly to count me in too..
  I wish to be the Lucky Winner!

 • Gerçekten süper bir kampanya… Hem “esed.com.tr” ailesine hem de “yasalprogram.com” ailesine çok çok teşekkür ediyorum…çekilişi heyecan ve merakla bekliyorum…Selam ve saygılarımla…

 • yasalprogram ailesine teşekkür ediyorum bize böyle fırsatlar sunduğu için

 • Daha önce kullanmıştım.
  Kaliteli bir program.
  Teşekkürler…

 • 2005 de chip dergisi ile tanıştığım bu virüs programı o günden beri bilgisayarımın değişmez bir parçası oldu hatta android li cep telefona geçiş yaptım eset orada da var.sessiz ve derinden görevini yapıyor .

 • eset en iyi antivirüs yazılımıdır.harikasın yasal program

 • Eset bence bir numara, pc’mde yıllardır güvenle kullanıyor ve tavsiye ediyorum…

 • Başarılarınızın devamını diliyorum.
  Selamlar.

 • yeni çıktı,yeni özellikler eklenmiş beğendim.

 • Me gustaria ganar una licencia de este antivirus ya que la mia esta a punto de caducar gracias.

 • One of the top internet secutity suites for PCs – I’d love to win a license.
  Count me in please