Antivirus Hediye ve Çekilişler

ESET Smart Security 6 (5 Hediye Lisans) 1 Yıllık Lisans

Yazar admin

ESET Smart Security 6 çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1- kara  2- Serhat Ulusoy  3- esin  4- vasıf güler  5- ayseesin

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız yarın mail adreslerinizde olacaktır.

www.eset.com.tr ye desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

www.eset.com.tr sponsorluğunda sizlere her biri 73,02 TL değerinde 5 adet ESET Smart Security 6 lisansı hediye ediyoruz. Tüm ziyaretçilerimiz konu altına 1 yorum yazarak çekilişimize katılabilir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 12.Şubat 2013 Saat: 15.00

Her zaman olduğu gibi ThreatSense teknolojisini kullan ESET, sisteminizi yeni saldırılara karşı proaktif olarak koruyor. Sisteminizi yormadan tam koruma sağlayan ESET, bir bilgisayarda olması gereken her türlü güvenlik özelliklerine sahip. Antivirus, Antispyware, Antispam, Anti-Theft, Kimlik Avı Koruması, Kişisel Güvenlik Duvarı, Ebeveyn Kontrolü, Sosyal Medya Tarayıcı, Exploit Blocker,  Advanced Memory Scanner, Vulnerability Shield, Cihaz Kontrolü özellikleriyle, her yönüyle tam güvenliğinizi sağlar. Ayrıca Anti-Theft özelliği ile kayıp olan dizüstü bilgisayarınızı anında bulabilirsiniz. Tüm koruma modüllerine ve daha fazlasına sahip bir güvenlik programı arıyorsanız yeni ESET Smart Security 8 karşınızda. Artık bilgisayarınız tam korusun diye birbirinden farklı birden fazla güvenlik programı kurmanıza gerek yok. Sisteminizi ağırlaştıran ve bilgisayarınızın açılmasını geciktiren güvenlik yazılımlarından kurtulun. Yalnızca ESET Smart Security 8 yükleyin ve gerisini ona bırakın.

Yeni ESET Smart Security, güvenliğinizle ilgilenen en yeni İnternet güvenlik çözümümüz. Güven içinde sosyal ağlara bağlanın, internet’te gezinin ya da oyun oynayın. Daha güvenli internet, kalitesi kanıtlanmış Antivirus ve Antispyware çözümlerimiz ile başlar. Burada bazı benzersiz teknolojiler bulacaksınız. Daha da güvenli çevirimiçi işlemler için, Anti-malware özelliği vardır. Web tarayıcı saldırılarını engellemek, Exploit Blocker’ın işidir. Yaygın güvenlik açıkları ise zayıflık kalkanı ile kapatılır.

Cihazınızı kaybettiğinizde, aklınız başınızdan gitmesin. Hala umut var. Anti-Theft çevirimiçi arayüzümüzle, cihazınızı aramaya başlayın. GPS ile cihazın konumunu izleyin, web kamerası videolarını görüntülayin ya da bulan kişiye bir mesaj gönderin. Tüm bunlar size cihazınızla yeniden bir araya gelebilmeniz için gerekli ipuçlarını verir.

ESET Smart Security 6 Hepsi Bir Arada İnternet Koruması

Şimdi de Anti-Theft ile YENİ

Antivirus  |  Antispyware  |  Antispam  |  Anti-Theft  |  
Ebeveyn Kontrolü  |  Güvenlik Duvarı  |  Sosyal Medya Tarayıcı

Deneyimimize Güvenin

ESET’in 20 yıllık güvenlik yazılımı geliştirme deneyimi size şunları sağlar:

  • En iyi Performans – Hızlı tarama ve minimum kaynak tüketiminin tadını çıkarın ve güvenlik için performanstan ödün vermeyin.
  • Proaktif Koruma – Bilinen tehditlere karşı gerçek zamanlı, bilinmeyenlere karşı ise proaktif olarak korunun.
  • Basit Kullanım – Ayarları özelleştirin veya bir kez ayarlayın ve unutun, gerisini ESET halleder.

Proaktif ve Eşsiz Korumaya Sahip Olun

Yüksek optimizasyon ile kodlanan ESET çözümleri piyasanın en etkili zararlı yazılım çözümleri olarak bilinirler. Proaktif korumanın öncülerinden olan ESET geniş bir yelpazedeki zararlı yazılımları ve yeni çıkan varyantları etkisiz hale getirmek için birden fazla tespit yöntemi kullanır.

Yeni tehditleri henüz sisteme zarar vermeden tespit ederek temizleyen güçlü ESET ThreatSense® tarama motorunun yanı sıra ESET çözümleri aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Virüs İmzaları – ESET teknolojisi herhangi bir zararlıyı tespit etmek için gerekli zamanı önemli ölçüde azaltır. Zamanlanmış ve otomatik olarak gerçekleşen güncellemeler son çıkan tehditlere karşı güvende olmanızı sağlar.

Kod Analizi – ESET çözümleri dosyaların bulaşıcı aktivitelere olan benzerliğini analiz ederek tespiti bir üst seviyeye taşır.

Jenerik İmzalar – ESET analistleri geniş bir yelpazedeki zararlı türlerini bir anda tespit edebilmek için jenerik imzalar üretirler. Bu imzalar yüzlerce örneğe gerek kalmadan tek bir örnekten yola çıkarak tüm varyantların tespitini sağlar.

Emulasyon – Şüphelenilen kod karantinaya alınarak izole edilir. Burada ThreatSense® kodun davranışına göre zararlı olup olmadığına karar verir ve gerekirse yok eder.

Dijital bir koruma çemberi ile kendinizi sağlama alın

ESET bilgisayar güvenliğinizi ciddiye alır. Uzmanlarımız çevrimiçi kimliğinizi korumak amacı ile zararlı yazılımlar ve hedefli saldırılara dayanacak güçte tasarlanmış çözümler geliştiriyorlar. Her yönden gelebilecek zararlılarla savaşmak üzere tasarlanmış olan ESET Smart Security bireysel kullanımınız için gerekli olağan üstü etkili bir güvenlik çemberi oluşturur.

Web-Erişimi Koruması – ESET ürünleri indirdiğiniz her şeyi tarayarak çevrimiçi deneyiminizi güvenli kılar.

E-posta İletişimi Taraması – ThreatSense® teknolojimiz e-posta trafiği aracılığı ile sisteminize sızmaya çalışan her tür tehdidi tespit eder.

Dosya Sistemi Koruması – Güvenlik çözümlerimiz bilgisayarınızda depolanan ya da erişilen arşivler, e-posta eklentileri dahil tüm dosyaları sisteminizi kasmadan ve gereksiz uyarı vermeden izler.

Çıkarılabilir Medya Taraması – USB bellekler ya da CD’ler gibi ortamlar bilgisayarınıza zararlı yazılım taşımakta kullanılabilirler. — ESET güvenlik ürünleri bu tür ortamları bilgisayara takıldıkları anda tarar.

Güvenli Wi-Fi Ayarı –ESET, ne zaman bir Wi-Fi ağa bağlanmaya kalksanız ağın güvenlik seviyesine aldırmaksızın her durumda sizi uyararak webde güvenle gezinmenizi sağlar. Sorulduğunda yalnızca “Katı Kurallı Koruma” seçeneğini işaretleyin ve gerisini ESET’e bırakın.   

Akıllı Antispam – ESET’in akıllı antispam motoru güvendiğiniz arkadaşlarınızdan gelen e-postaları gelen kutunuza yönlendirirken bir yandan da posta kutunuzun çoğunlukla dolandırıcılığın ilk adımı olan istenmeyen e-postalar ile dolmasını engeller.

İki Yönlü Firewall – ESET Smart Security 4, bilgisayarınız ile yerel ağ veya internet ortamındaki diğer bilgisayarlar arasındaki trafiği izler ve ağ trafiği aracılığı ile bilgisayarına yapılacak yetkisiz girişleri engeller.

Anti-Theft: Kayıp Dizüstü Bilgisayarınızı Bulun

Kayıp bilgisayarınızın yerini haritada görün ve sistemde gerçekleştirilen etkinlikleri izleyin. Kullanımı kolay ESET Anti-Theft ile bilgisayarınız ve bilgileriniz şimdi daha da güvende.
Anti-Theft’i Keşfedin 

Lokasyon Takibi

• ESET Hesabı Web ara yüzünden cihazı kayıp olarak işaretleyin
• Otomatik izlemeyi başlatın
• Cihazın yerini haritadan izleyin
• Toplanan bilgilere my.eset.com üzerinden erişin

Dizüstü Etkinlik İzleme
• Hırsızları dahili kamera ile izleyin
• Kayıp cihazın ekran görüntülerini toplayın
• Tüm görüntü ve fotoğrafları my.eset.com hesabınıza kaydedin

Anti-Theft Tanılama
• Süreç ve yapılandırma ayarlarını basitçe belirleyin
• Anahtar sistem ayarlarını güvenliği arttıracak şekilde yapılandırın
• Windows otomatik oturum açmayı, hesap parolanızı ve otomatik izlemeyi yapılandırın. 

Tek Yönlü Mesaj
• Kayıp dizüstü bilgisayarınıza mesaj göndererek bulma şansınızı arttırın

Verilerinizi Kimlik Hırsızlığına Karşı Koruyun

Hackerlerın parola ve banka hesap bilgilerinizi çalmalarını engelleyin. Halka açık Wi-Fi ağlarında diğer kullanıcılara görünmez olun ve verilerinizin yetkisiz USB aygıtlara kopyalanmasının önüne geçin.

Kişisel Güvenlik Duvarı
• Hackerlerın bilgisayarınıza erişerek kişisel verilerinizi çalmalarına engel olun

Çıkarılabilir Aygıt Kontrolü
• Tanınmayan CDs, DVDs, USBs & diğer medyaları engelleyin
• Yetkisiz aygıtlara veri kopyalanmasının önüne geçin

Anti-Phishing 
• Sahte internet siteleri aracılığı ile kullanıcı adı, parola, banka ve kredi kartı numaraları gibi önemli bilgilerinizin çalınmasını engeller

Ev-Dışında Ağı
• Tanınmayan ağlara daha sıkı koruma ile bağlanın
• Diğer bilgisayarlara karşı görünmez olun

İnternet Tehditlerinden Uzak Durun

Yılların tecrübesi NOD32 teknolojisini barındıran çözüm, internet kaynaklı tüm tehditleri yok eder. Bulut-destekli tarama daha yüksek seviyede güvenlik sağlar, taramaları hızlandırır ve sisteminizin en iyi şekilde çalışmasını sağlar.

Antivirus ve Antispyware
• Çevrimiçi ve dışı tüm tehditlere karşı koruma sağlar

Bulut-destekli Tarama
• Çevrimiçi itibar veri tabanımızı kullanarak güvenli dosyaları beyaz listeye alır ve daha hızlı tarama sağlar

Dosyaları İndirilirken Tarar
• Büyük boyutlu dosyaları indirilirken tarayarak genel süreyi kısaltır

Host-tabanlı Saldırı Önleme Sistemi (HIPS)
• Sisteminizin özelliklerini en ince detayına kadar özelleştirin

Bilgisayarınızın Tüm Gücünü Kullanın

ESET, günlük işlerinizi yaptığınız programlara daha fazla kaynak bırakarak yavaşlamadan çalışmanızı veya oyun oynamanızı sağlar. Pil-saklama modu ile daha uzun süre çevrimiçi kalabilir ve açılır pencereler olmadan oyun oynayabilirsiniz.

Minimum Kaynak Tüketimi
• Yüksek performanstan mahrum kalmayın ve donanım ömrünü uzatın
• Olağanüstü küçük güncellemeler ile internet bant genişliğiniz size kalsın

Oyun Modu
• Tam ekran uygulamalar çalışırken otomatik olarak sessiz moda geçer
• Oyunlar, videolar ve sunumlar için kaynak ayırır

Taşınabilir Bilgisayar Desteği
• Eylem gerektirmeyen açılır pencereler, güncellemeler ve kaynak isteyen etkinlikler ertelenir. 
• Daha uzun süre çevrimiçi ve prize takılı olmadan çalışabilmeniz için kaynaklar saklanır.

Çocuklar İnternette Güvende

Çocuklarınıza internetin yalnızca güzel yüzünü gösterin saldırgan içeriğe maruz kalmalarını engelleyin. Yirmiden fazla web sitesi kategorisini engelleyebilir isterseniz kara listeye daha fazla site ekleyebilirsiniz.

Ebeveyn Kontrolü
• Ön tanımlı kategorilerden çocuğunuzun yaşına uygun olanı seçin

Parola Koruması
• Ayarların kurcalanmasını engellemek için parola belirleyin

Kurun ve Unutun veya İnce Ayar Çekin

Başlangıçtan itibaren yüksek düzey koruma sağlayan çözüm güvenlik sorunlarını ana ekrandan takip etmenizi sağlar. İhtiyacınız olan ayarları kolayca bulun veya 150’den fazla seçeneği kullanarak ince ayar çekin.

Tek-tıkla Çözün
• Yüksek performansı korur ve donanımın ömrünü arttırır
• Her tür sistem ortamına uyum sağlar
• Olağanüstü küçük güncellemeleri ile internet bant genişliğini tüketmez

Uzman Kullanıcılar için Ayarlar
• İhtiyaçlarına uyum sağlamak üzere gelişmiş güvenlik ayarları sunar
• Tarama derinliğini, zamanını, dosya boyutlarını ve daha fazlasını belirleyin

Tarama Sonrası Eylemler
• İsteğe bağlı tarama sonrasında gerçekleştirilmek üzere bir eylem seçin
• Eylemler: uykuya geç, yeniden başlat veya kapat

Sistem gereksinimleri
• Microsoft Windows 8
• Microsoft Windows 7
• Microsoft Windows Vista 
• Microsoft Windows XP 
• Microsoft Windows Home Server 2003, 2011
Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

405 Yorumlar