Download Hediye & Çekilişler

Airy YouTube Downloader Mac için (İndirme Yöneticisi)

blank
Yazar admin

Airy YouTube Downloader, Mac sistemler için kullanışlı bir YouTube Downloader programıdır.

YouTube’daki bazı videoları devamlı seyretmeyi seviyor ve elinizin altında İnternet bağlantısı yokken bile var olmasını istiyorsanız Airy yazılımı bu konuda size yardımcı olacaktır. Airy ile tüm sevdiğiniz YouTube videolarını kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Yazılım önemli bir YouTube video indirme programıdır. Sierra (Siri) tamamen desteklenmektedir.

Airy YouTube Downloader ile Tüm YouTube Videoları Mac’e İndirin

Airy YouTube Downloader, basit kullanıma sahip, düzgün çalışan bir YouTube video indiricisidir. Aynı anda birden çok videoyu indirebilmenizi, videoları kaydetmek istediğiniz formatları seçmenizi ve istediğiniz çözünürlüğü ayarlayabilmenizi sağlar. Airy, tüm YouTube oynatma listelerini ve kanallarını indirebilme imkânı tanır.

https://youtu.be/N9wpm_GZKM8

Sadece Video Değil, YouTube’dan MP3’de İndirebilirsiniz

Mac bir sisteme YouTube’dan MP3 indirmek için Airy’i kullanabilirsiniz. YouTube videolarından sesleri çıkarabilir, bu müziklere başlıklar ve albüm kapağını ekleyebilirsiniz.  Yazılım farklı ses formatlarını da desteklemektedir. Mac’te hızlı ve kolay bir şekilde YouTube’dan MP3 indirmek için istediğiniz bağlantıyı kopyalayıp Airy’e yapıştırın, ses formatı seçin ve ‘İndir’i tıklayın. Hepsi bu kadar kolay…

Airy YouTube Downloader

Tarayıcıya Desteği

Airy, web tarayıcınız üzerinden YouTube videolarını yakalayabilmek için tarayıcınıza entegre edilebilir. Safari, Chrome, Firefox veya Opera gibi tüm popüler tarayıcıları destekler. Airy ile Mac sistemlere YouTube videolarını kolayca indirebilmek için, yazılımın ana menüsündeki “Tarayıcıya entegrasyon” tuşunu tıklayın ve eklentiyi kurmak için kapsamlı talimatları takip edin. Artık YouTube’daki videoları Mac’e kaydetmek çok kolay; ihtiyacınız olduğunda tarayıcınızdaki Airy eklentisini tıklamanız yeterlidir.

Airy İndirme Yöneticisi

Video Kalitesini ve Formatını Siz Belirleyin

Kaydedilecek videonun kalitesini seçme imkânından yararlanın. Seçtiğiniz bir çözünürlükte MP4, FLV ve 3GP formatlarında videoları kaydedebilirsiniz. Airy, HD videoları hatta 4K ve 8K Ultra HD videoları bile indirebilmenizi destekler. Daha sonra kullanmak amacıyla (kullanmakta olduğunuz cihaza veya videoları izlemek istediğiniz oynatıcıya göre) videoları kaydetmek için kullanılacak formatı seçebilirsiniz. Cep telefonunuzdan video izleyecekseniz daha düşük bir çözünürlük tercih edebilirsiniz.

Airy 

Tüm Çalma Listelerini ve Kanalları İndirebilirsiniz

Airy, YouTube oynatma listelerini Mac’e indirebilir. YouTube kanallarının indirilmesini de tamamen desteklenmektedir. YouTube bağlantısını kopyalayıp yapıştırın, istediğiniz biçimi seçin ve İndir’i tıklayın. İşte bu kadar basit. Oynatma listelerini indirirken, her mevcut video için en kaliteli indirme özelliklerini seçebilirsiniz.

Airy YouTube Downloader’ı Kullanmak İçin Onlarca Nedeniniz Var!

  • Artık, sevdiğiniz videonun YouTube’tan kaldırılması veya yeni bir video ile değiştirilmesi sizi etkilemeyecek, çünkü; istediğiniz her videoyu artık indirmiş olacaksınız…  
  • HD video izlerken bağlantı hızına ihtiyaç duymayacaksınız.  İndirilen videoyu istediğiniz an ve internete ihtiyaç duymadan izleyebileceksiniz.
  • Sevdiğiniz videoları mobil cihazlardan, tablet vb. cihazlardan izleyebileceksiniz.
  • Videodan ses çıkarmak için mükemmel bir MP3 çözümüdür.
  • Airy, bir seferde birçok videoyu indirmek için birden çok bağlantıyı destekliyor.
  • Size sevdiğiniz videoyu istediğiniz zaman istediğiniz yerde paylaşma özgürlüğü verir.
  • İndirmeye ara verebilir ve yüklemeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Airy, programı yeniden başlattığınızda, bıraktığınız yerden indirmeye devam eder.

Airy YouTube Downloader Mac

Desteklenen İşletim Sistemleri

MAC OS X 10.7 ve daha üst sürümleri

Güncel Program Sürümü: 3.2.175

Windows XP/2003/2008/Vista/7/8/Server 2012/10

Güncel Program Sürümü: 2.1.191

Not: Yazılımı ücretsiz indirerek deneyebilirsiniz, ancak tüm özelliklerinden süre kısıtlaması olmadan faydalanmak için satın alınması gerekmektedir. Kısa süreli ücretsiz lisans anahtarı süresi doldu.

MAC / Windows Fiyatı: $19.95

Airy YouTube Downloader indir

HEMEN İNDİR


Kullanıcılarımıza eltima.com desteği ile değeri 19,95 dolar olan Airy YouTube Downloader lisansı hediye ediyoruz. Lisans anahtarını yazı altına kısa olmayan bir yorum bırakarak alabilirsiniz.

Not: Lisanslarınız kampanya bitiminde e-posta adreslerinize gönderilecektir.

Benzer Aktif Kampanyalar:

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

7 Yorumlar

  • Bu, süresi dolmuş bir kampanya, Ana Sayfa üzerinden güncel konuları takip edebilirsiniz.

  • çok faydalı bir program. benzer programlar da var ama airy işini güzel yapıyor

  • ihtiyacımı karşılayacak bir uygulama. teşekkür ederim.