Hediye & Çekilişler Sistem Temizleme

Wise PC Engineer (10 Hediye Lisans)

Yazar admin

Wise PC Engineer, PC’nizde farklı görevleri yerine getirmek üzere önemli bazı sistem araçlarını bir araya getirir. Sadece sistem kayıt defterini temizlemenize, sabit diskte boş alan açmanıza, kayıt defterini ve diskinizi birleştirmenize, özel verilerinizi silmenize ve kayıp dosyalarınızı kurtarmanıza yardımcı olmaz önemli dosya ve klasörlerinizi gizleyebilir, kişisel uygulamalarınızı kilitleyebilir.

Çekilişimiz sona ermiştir. Kazananlar aşağıdaki gibidir.

1-azad 2-murat subaşı 3-ismail 4-suyanto 5-uluca 6-wachcatman 7-sangenxu 8-mrtszn 9-RAGAGH 10-sulcano

Kazananları tebrik ederiz. Lisanslarınız firma tarafından gönderilecektir. Bu sebeple üye adı ve e-mail bilgileriniz firma yetkililerine gönderilmiştir.

wisecleaner.com a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

wisecleaner.com Sponsorluğunda sizlere $39.95 değerinde 10 adet Wise PC Engineer lisansı hediye ediyoruz. Çekilişe katılmak için tanıtım yazımızın altına 1 yorum yazmanız yeterlidir. Kampanya Bitiş / Çekiliş Tarihi: 28 Haziran 2012 Saat: 15.00

Firmaya ait birbirinden güzel diğer programlar hakkında anında bilgi sahibi olmak için www.facebook.com/WiseCleaner ve twitter.com/WiseCleaner sayfalarını takip edebilirsiniz… 

Wise PC Engineer, bilgisayarınızda sahip olunması gereken tüm yardımcı programları içeren güçlü bir yazılımdır. Windows’un güvenli, temiz ve hızlı olmasını sağlar. Wise PC Engineer, kayıt defterini temizlemenize, sabit diskte boş alan açmanıza, kayıt defterini ve diskinizi birleştirmenize, özel verilerinizi silmenize ve kayıp dosyalarınızı kurtarmanızı sağlayacaktır. Ayrıca önemli dosya ve klasörlerinizi gizleyebilir, kişisel uygulamalarınızı kilitleyebilirsiniz. Kullanımı kolay ve etkili, Wise PC Engineer bilgisayarınızın performansını artırmanız için en iyi çözümdür. 

Sisteminizi temizleyin, Windows Kayıt Defteri’ni optimize edin ve birleştirin.

Sabit diskinizi birleştirin ve yer açın.

İnternet çerezlerini silerek kişisel verisini ve gizliliğinizi koruyun.

Kayıp dosyalarınızı kurtarın.

Önemli dosya veya klasörleri gizleyin.

Kişisel uygulamalarınızın yetkisiz kişilerce kullanılmasını önleyin.

Otomatik olarak PC’yi kapatın.

Oyun ve yazılım performansını artırmak için bellek optimizasyonu yapın.

“Tek Tuşla Tune-up” seçeneği ile bilgisayarınızı optimize edin.

Kolay Kullanım

Wise PC Engineer, güvenle Windows’u ve hard diskinizi optimize eder. Deneyimsiz kullanıcılar “Tek Tuşla Ayarlama” seçeneğini kullanabilir.

Hızlı Tarama ve Temizleme

Wise PC Engineer hızlı bir şekilde Windows kayıt defterindeki hataları belirlemek için gelişmiş bir tarama algoritması kullanır. Otomatik olarak bütün sorunları çözer.

Bir Tıkla Sorunları Çözer

Tek bir tıklama ile Windows’u optimize edin. İnternet kalıntılarını silin. Temiz bir Windows Kayıt Defteri’ne ve bir sabit diske sahip olun. Genell sistem performansını (deneme sürümünde mevcut değildir) artırın.

% 100 Güvenli

Wise PC Engineer, Sistem Geri Yükleme noktası oluştururken, tam bir Windows Kayıt Defteri yedekleme ve geri yükleme yapabilirsiniz. Her temizleme işlemi için sistemi geri alma seçeneği sunar. Taranan sonuçları güvenli ya da güvensiz olarak işaretlenir.

Kullanıcı Puanı (Oyla)
[Total: 0 Average: 0]

Yorum bırak

88 Yorumlar